Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειναι η μονη κοπελα που ειναι απο τις σταθερες μου επιλογες και ομως δεν της εχω γραψει ουτε μια κριτικη.Σημερα και μπαινοντας στο σπιτακι στο σαλονι υπηρχε συμφορηση..τελικα οι καλες κοπελες παντα εχουν δουλεια.Αυτο που ειναι το ατου της ειναι ο πολυ απλος αλλα τοσο ζεστος τροπος που κανει ερωτα,εναν τροπο γλυκο που παντα διαπιστωνω οτι εχει μεγαλη περαση σε μας τους αντρες αν σκεφτω και καποια αλλα κοριτσια,οχι πολλα που κανουν ετσι.(οπως η τανια,μια ψηλη λεπτη ρουμανα με μεγαλο στηθος πριν τεσσερα χρονια,η κορινα μια ξανθια κοπελα πριν επτα χρονια περιπου ,και οι δυο στο 134 αλλα και αλλου,η μαρινα η γκεισα,η νταιανα απο αλκιβιαδου).Το ερεθισμα που μ εκανε να γραψω κριτικη ομως ηταν η συνευρεση της πεμπτης οπου εκει για λιγα δευτερολεπτα ειχα ,εκεινη τη στιγμη που δυο ανθρωποι κανουν σεξ,ερωτα οπως θελετε πες τε το,που οχι μονο το σωμα αλλα και ο εγκεφαλος βρισκεται σε μια απολυτη αλλα και τοσο γλυκια συγχρονως σεξουαλικη διεγερση,κατι που συνηθως απαιτει αλλους χωρους και σαφως μεγαλυτερο χρονο για να το πετυχεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Τάνια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2012
Πιστεύω πως μετα την Κατερίνα στο Φ.200, απο αυτές που εχω γνωρίσει μόνο η Τάνια συγκρίνεται σε επαγγελματισμό κι εμφάνιση. Βέβαια η Κατερίνα ήταν αξεπέραστη...
11 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστα,και η κατερινα απ το 200,εχεις μπροστα σου το πρωτο μελος που εγραψε κριτικη γι αυτη και μαλιστα της ειχα βαλει δεκα σε ολα τη πρωτη φορα που τη πηρα,που ηταν πολυ τολμηρο για πρωτη κριτικη(στο 134 το μεσαιο)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2