Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπον επειδη το υποσχεθηκα, γραφω σχετικα με την λανα. Η γυναικα οταν παριε φωτια ... ειναι ηφαιστειο! Προ ημερων μηγα ξεροντας οτι δουλευει. Την ειχα παρει πριν πολυ καιρο παλι εκει και ειπα να θυμηθω τα παλια. Δεν θα πω πολλα, οι πιο πολλοι την ξερετε οποτε περιγραφες περιτευουν. Επισης οσοι την εχετε παρει ξερετε απο τις υπηρεσιες της. Απλα τουτη τη φορα εφυγα τρικλιζοντας! Αφου μου ειπε η υπηρεσια οτι δουλευει η Λανα της ειπα θα παρω το φουλ! Μπηκα και ειπα να φρεσκαριστω στο ντουζακι. Πριν μπω ηρθε η λανα να δει ποιος μπηκε που την ξερει!? Με κοιταξε χαμγελασε μου εριξε μια στον κωλο κι εφυγε! Μπαινω ντουζ , σκουπιζομαι και ... να σου η Λανα! Που πας ? μου λεει.. Κρεβατι ... απαντω. Μααα. κι εγω εδω ? Συνεχιζει. Οποτε παω κοντα και την αγκαλιαζω κι αρχιζουμε εκει κατι προκαταρτικα μα κατι προκαταρτικα. Καποια στιγμη λοπιπον με πεταει στο κρεβατι και παει στην ακρη και βγαζει δονητες μαστιγια... λεω μεσα μου λες να αλλαξε και στο φουλ να τα κανει ολα ... μα ΟΛΑ! Τελος παντων αφου χορεψε λιγο αρχισε να χαιδευετε και να με προκαλει να την φτασω και να φευγει και γενικα παιχνιδιαρικη κατασταση. Ηρθε και ακουμπησε την παλτη της στην βαση του κρεβατιου και μου εδωσε να εχω την καλυτερη θεα! Ελα παιξε .. μου λεει ... κυρια πηγε για δουλεια , τωρα μονο δυο μας!! και με πονηρο ματι με βουταει!!! Φιλοι μου τι να πω ?... γλυψιματα, δαχτυλα, αγκαλιες, ξαναγλυψιματα.. και ολα ξανα μανα κι αλλα τοσα!!! Καποια στιγμη μου λεει να σου κανω σπεσιαλ ... λεω αντε να δουμε τι εννοει. Οπως καθοταν λοιπον στο κρεβατι κι εγω ημουν ξαπλωμενος, με τραβαει απο τα μπουτια και με φερνει ετσι ωστε να εχει την πλατη μου χαμηλα στην κοιλια της τον κωλο μου σχεδον στα μουτρα της! Αρχιζει λοιπον ενα γλυψιμο-πιπα ... κοντευα να παθω εγκεφαλικο! Καποια στγμη νοιωθω κατι ... παραξενο και κοντεψα να πεσω ... ειχε βαλει τον δονητη και μου εκανε "μασαζ" στα @@ στον λουτσο εως κωλοτριπιδα!!! Τα ειδα ολα κρατηθηκα και της ελα πριν τελειωσω τουλαχιστον να τον βαλω μεσα λιγο! Οντως και εγινε ιεραποστολικο και με φωνες ... μετα στα τεσσερα και τελος καταθεση μ αυτην να κραταει τα καγκελα του κρεβατιου κι εγω να εχω τον λουτσο μεσα της τον δονητη στην κωλοτρυπιδα της και να λεω ... τον δεσποτη παναγιωτη! Το σκουφακι πρεπει να γεμισε ... αφου κοντεψε να βγει απο μονο του ... στην ... εξοδο απο την Λανα!!! Το ειδε κι γελαγε! Ξαπλωσα και μου λεει ..Τωρα μασαζ! Και ναι ξεκινησε να με τριβει!!!! Εκατσα σαν ... την κοτα καινενα δεκαλεπτο ενω τα χερια της επαιζαν παντου! Ομολογω .... (αφου με ειχε ξαναφτιαξει!!!) μου ανοιγη με μαεστρια σιγα σιγα τα μπουτια κι αφου με φιλακια στην πλατη και το σβερκο μ ανατριχιασε και μεχαλαρωσε εχει φερει τον δονητη και κανει το ιδιο παιχνιδι οπως πριν!!!! Καποια στιγμη οταν με γυρισε ειδε οτι ημουν παλι τουρμπο γελασε και μου λεει... Δεν πειραζει, τωρα να φτιαξουμε γρηγορα! Πριν προλαβω να καταλαβω εχει βαλει το καφαλι της και με φιλαει στις ρωγες (που παρ επιπτοντως πριν καταλαβε οτι ειμαι ευαισθητος) και νοιωθω το ενα χερι να μου τον παιζει και το αλλο να γλυστραει πανω κατω με τον δονητη. Εκει που λεω θα τελειωσω και ειμαι στην τιστα.... αφηνει τον δονητη και ... επηλθε το μοιραιον! Μου εβαλε ενα δαχτυλο .... βεβαια το εκανε σε τετοια φαση που ημουν στο χυσιμο και το τελειωμα και εχυσα ποιο πολυ απο οτι την πρωτη φορα! Κοπηκαν ποδια, μεση ολα!!Γελασε και αφου συνηδητοποιησα τι εγινε ... κοντευα να πεσω απο το κρεβατι ...Με χαμογελο με ρωταει ... Αρεσε, καλο χυσιμο εσυ... εε? Τι εγινε ρε παιδια μας εβαλε δαχτυλο, χυσαμε σαν αλογα και τωρα...????
Τελος παντων αφου μιλησαμε για κανενα πενταλεπτο σηκωθηκα μαζεψα τα κομματια μου και κατευθυνθηκα προς την εξοδο. Η υπηρεσια χαμογελαστη μου λεει: Αρεσες στην Λανα ... εεεμ τοση ωρα μεσα??? Απλα χαμογελασα και εφυγα. Εν κατακλειδη: H κυρια ξερει την δουλεια της πολυ καλα, σε διαβαζει καλα, οταν θελει το φχαριστιεται και σε οσους τους αρεσει ενα μασαζ προστατη οπως μου ειπε μετα, ξερει να σε κανει .... αλογο! Αψογη σε ολα της.Μιλφολατρεισ καιαι λοιποι... λατρεις δειξτε την προτιμηση σας!Δεν θα χασετε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάνα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού