Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησεπρα συναγωνιστες,
Η κριτικη ειναι για μια παλαιοτερη επισκεψη αλλα μιας και το φερε η κουβεντα .. Ημουν κεντρο λογω δουλειας και μαλιστα σε μια πελατισα ... που εαν δεν ειχα την επαγγελματικη σχεση θα ειχε γινει ... μπερδεμα! Τελος παντων .. αφου λοιπον ειχα φτιαχτει ασχημα με τις βυζαρες και την προστυχοφατσα της πελατισας ειπα να ξεχαρμανιασω καπου διοτι θα ειχα προβλημα να συνεχισω! Ετσι θυμηθηκα οτι εκει καπου στη Σολωμου παιζει ενα στουντιο. Οπερ και ανηφορησα! Μπηκα στο "μαγαζι" και περιμενα ... βγαινει η Μπιανκα με ενα κομπινεζον και μου λεει το προγραμμα και με αρχιζει στο "διακριτικο" χουφτωμα. Δεν ηθελα και πολυ ... δινω τον οβολο και εισερχομαι. Μολις εχω βγαλει το σλιπακι μπαινει μεσα και κοντοστεκεται στην πορτα. Μου λεει ολο εγω γδυνομαι ετσι, αντε να και και μια φορα που βλεπω εγω! Γελαει και ερχεται και αρχιζει τα φιλακια και το χουφτωμα. Μου λεει θελεις να δωσεις αλλα 20 και να κατσουμε οσο θελουμε ? Της απανταω: Δλαδη να κανουμε και δυο φορες? Και τρεις αν μπορεις!!!! Καταλαβαινετε οτι το 20αρικο βγηκε πιο γρηγορα κι πιστολι σε γουεστερν ταινια! Το παιρνει και βγαινει παει στην πορτα κλειδωνει κι επιστρεφει ... εγω εχω ξαπλωσει και περιμενω, κοιταω πισω της και δεν κλειενει την πορτα... της το λεω και μου λεει: αφου ειμαστε μονοι τι να κλεισω, κλειδωσα την εξωπορτα! Και ξαπλωνει... Αρχιζει να φιλαει και να χαιδευει και εγω τα ιδια. Βλεπει που ειμαι ηδη τουμπανο και χαμογελαει. Με ρωταει για προφυλακτικο και λεω .. οχι. Μου λειε αν ειναι να χυσεις να μου πεις για να μην πνιγω??!!! Ναι μωρο μου θα το καταλαβεις !!! Αρχιζει λοιπον μι απιπα αργη και με παιχνιδια στα @@ιδια ... και που και που βλεματα να δει ταν κοιταω. Καποια στιγμη φερνει τον κωλο της προς τα πανω και μου ποζαρει 69! Μου λεει πλυθηκα , γλειψε με ! Οντως ηταν , οποτε ειπα να ακολουθησω την συμβουλη της! Πανω ομως που αρχισα τις πινελεις ... δεν αντεξα και ταυτοχρονα με τα υγρα ακουστηκε το: Xυυυυνωω!Προλαβε και τον εβγαλε απο το στομα .. αλλα τα σκαγια την πηραν παντου! Βυζια, προσωπο, κοιλια... Σηκωθηκε και μου τα εδειχνε γελωντας! Σκουπηστηκε , πλυθηκε και μου λεει : κανε τσιγαρο κι ερχομαι! Πηγε μεσα και σε δεκα περιπου λεπτα νατην! Ξαπλωνει κι αρχιζει τα ιδια ... γλυψιμο χαδια φιλια κ.λ.π. Ξανα 69 κι αυτη τη φορα εχει φτασει μεχρι κωλοτρυπιδα γλυψιμο!!!Κι εγω ανταποδιδω.. καποια στγμη γυρναει και μου λεει πως θελεις? Λεω να ξεκινησουμε ιεραποστολικα κι βλεπουμε. Οντως ετσι ξεκινησαμε μετα απο λιγο γυρισε στο πλαι. Λιγο ακομη και μετα στα τεσσερα οπου πλεον ημουν ετοιμος για λιγο κωλαρακι. Οπως και το προτεινα .. γυρισε με κοιταξε κι αφου σαλιωσε καλα .... (εβαλε και ολιγη κρεμα) ξαπλωσε ανασκελα ανοιξα ποδια σηκωσε λεκανη και λεει ... ελα καυλιαρη μου!! Πηγα ... "δουλεψα" κανενα δεκαλεπτο και καταλαβα οτι ημουν ετοιμος παλι να πιτσιλισω! Οποτε τραβηχτηκα εβγαλα προφυλακτικο και με δυο παιξιματα ... παλι χαλια η κοιλια και η γυρω περιοχη! Ξαπλωσα διπλα και τα ειπαμε για λιγο σηκωθηκε και πηγε να ξαναπλυθη. Το ιδιο και εγω... οταν γυρισε ημουν ψιλοντυμενος .. γελασε και μου λεει: Οχι αλλο? Χαιρετησα, ξεκλειδωσα και υνεχισα ... οπως μπορουσα .. τη μερα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2012
γεια χαρα ποσο πηγε το ολο θεματακι και παιχνιδι με την κυρια ?
10 Ιανουαρίου, 2012
Ρε φιλε, με ψαρωσες τωρα....
Δηλαδη,η τυπισσα με ψαρωσε...
Για να καταλαβω: Σου ειπε "Δωσ' μου 70 και γαμα οσο θες"??(!)
Ποσων χρονων ειναι αυτη? Τρωγεται εμφανισιακα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2