Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Διαβάζοντας για την έλευση νέας κοπέλας, είπα κι εγώ να δοκιμάσω την τύχη μου.
Ο χώρος παλιός, όπως τον περιγράφουν και οι υπόλοιποι, πλην καθαρός, μου θύμισε το σπίτι της γιαγιάς μου. Η τσατσά ευγενική και φιλική, είχε πιάσει συζήτηση με δύο νεαρούς οι οποίοι περίμεναν τον φίλο τους να τελειώσει το έργο του. Αφού άκουσα τις βαθυστόχαστες συζητήσεις τους, βγαίνει από το δωμάτιο η Βικτώρια εκ Σλοβακίας. Αρκετά εμφανίσιμη, με ωραίο σώμα, αδύνατο προς το κανονικό. Ηλικία το πολύ 25. Αποφασίζω να περάσω στα ενδότερα καταθέτοντας το 30άρι.
Η έλευση της Βικτώριας έγινε αμέσως. Φιλική, αλλά αμίλητη, δεν ξέρω αν γνώριζε καλά τα ελληνικά. Μετά τις απαραίτητες συστάσεις ξεντύθηκε, μένοντας μόνο με τις δερμάτινες μπότες, ψηλές λίγο κάτω από το γόνατο, τις οποίες δεν έβγαλε ποτέ. Πέρασμα σκούφου με το χέρι σαν κάλτσα και τσιμπούκι βαθύ, αλλά σχετικά αδιάφορο. Επιχείρησα να πιάσω μουνάκι το οποίο ήταν αρκετά υγρό, αλλά αμέσως τραβήχτηκε διακριτικά.
Κι εκεί άρχισαν τα όργανα. Η συζήτηση της τσατσάς με τους τύπους από έξω ακουγόταν λες και δεν υπήρχε πόρτα, με αποτέλεσμα ο Γιακουμής να δίνει περισσότερη σημασία στα λεγόμενά τους παρά στην Βικτώρια.
Πρώτη στάση αυτή από πάνω και μετά από μισό λεπτό γύρισμα σε ιεραποστολικό. Στο μεταξύ το κουδούνι της εξώπορτας χτυπούσε συνεχώς, οι συναγωνιστές έξω μαζεύονταν και η φασαρία ήταν τέτοια που νόμιζα ότι είχαν μπει μέσα στο δωμάτιο.
Τη στιγμή εκείνη ήρθε και το χτύπημα της πόρτας από την τσατσά, ενώ δεν είχαν περάσει ούτε 8 λεπτά και με αποτελείωσε. Ξενέρωσα τελείως. Βγήκα με τον φιλαράκο σε ημιανάπαυση και της είπα να με τελειώσει με το χέρι, όπως και έγινε.
Χαιρέτησε και αποχώρησε, ντύθηκα κι εγώ και βγαίνοντας είδα στο προθάλαμο κοντά 8-10 άτομα...
Συμπερασματικά, η κοπέλα καλή, αλλά κάτι πρέπει να γίνει με την αίθουσα αναμονής. Η φασαρία είναι τόση που καταντάει ενοχλητική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
mouse
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού