Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367465
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχοντας διαβασει δεκαδες κριτικες και για την εν λογω κοπελιτσα πηγα στο συγκεκριμενο στουντιακι να μονομαχησω με τη Μιχαελα. Ειχα την εντυπωση οτι θα αντικρυζα ενα καυλοραπανο που θα με τουρμπανιζε αμεσως και θα εριχνα τον πουτσακο μου σαν κυριος. ΑΛΛΑ ΓΕΛΑΣΤΗΚΑ
Η τσατσαρα ευγενεστατη μου εξηγησε τα διαδικαστικα και μου επεδειξε την κορασιδα
Εκανε δυο σβουρες στο σαλονακι, μου εριξε κ ενα πονηρο χαμογελακι, πορνοβλεμμα, σεξυ κορμακι, πλαστικες τουμπαναρες, σκουλαρικακι στον αφαλο και νοηματα με τα ματια της. Για πρωτη εικονα τη θεωρησα ως πολλα υποσχομενη.
Σκαωω το πενηνταρι και παω στο επανω δωματιο.
το δωματιο μυριζε κλεισουρα, πολυ σκοτεινο, το ντουσακι μυριζε κατρουλιλες και το κρεβατι δεν θα το χαρακτηριζα απο τα καθαροτερα. Γενικα η εικονα ετεινε σε μπουρδελακι και οχι σε στουντιο.
Σε 10 λεπτα ανεβαινει το μωρο. Απο κοντα δε μου αρεσε. Εμοιαζε με γυφτακι, με μια παχια ελια πανω απο το στομα της, αρκετα κοντη και για τα γουστα μου καθολου σεξυ.
Ξεκιναει με μια πιπα βιαστικη και γρηγορη. Δεν ξερω αν επεσε δουλεια εκεινη τη μερα η τελειωνε η βαρδια της, αλλα ξενερωσα. Μου τον επαιζε λες και φουσκωνε λαστιχο με την τρομπα. Με τα πολλα τελικα καυλωνω. Βαζει λιπαντικο στο μουνι της και στηνεται στα 4. Ξεκιναω το παρε δωσε και, μην μπορωντας να συγκεντρωθω απο τις μαμουχαλες ψευτοκαυλωμενες κραυγουλες που εβγαζε, της ζητησα να με καβαλησει. Αφου εισεπραξα ενα βαριεστημενο βλεμμα, με καβαλησε και ξεκινησε να ανεβοκατεβαινει σα ζωον, λεγοντας "χυσε μωρο μου να τελειωνουμε, χυσε". Οταν μαλιστα της ειπα να σταματησει να μιλαει, με ξεκαβαλησε και μου ειπε οτι περιμενει κοσμος κατω και δε μπορει να κατσει αλλο γιατι στο τελος θα ανεβει η τσατσα και θα μας χτυπησει την πορτα. Βεβαιως ηταν ζητημα να ειχε κατσει στο δωματιο 10 λεπτα. Εκει τελειωσε και το συντομο ερωτικο μας ρομαντζο. Ξενερωσα και πηγα σε υπερκειμενο ευαγες ιδρυμα για ψωλαδειασμα.
Μονο απο περιεργεια για τα τοσο καλα λογια που εχουν γραψει ορισμενοι εδω μεσα για την κυρια Μιχαελα και μονο για αυτο θα κανω αλλη μια προσπαθεια να την ξανατιμησω. Αν και παλι με απογοητευσει, διαγραφη! ΤΕΛΟΣ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
859
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2012
Γιατι καλε μου ανθρωπε να της ξαναδωσεις λεφτα? Αφου η κοπελα σου εδειξε αυτο ακριβως που ειναι,μια θεατρινοξεπετα!!!
09 Ιανουαρίου, 2012
Δεν ξερω αν εχεις δικιο φιλε μου, αλλα σεβομαι τις γνωμες ολων εδω μεσα, και για να λενε τοσοι πολλοι τοσα καλα λογια κατι θα ξερουν. Ετσι κ αλλιως θα διαθεσω που θα διαθεσω και αλλα πορνοευρω στο μελλον, ας πανε λοιπον για τον Μιχαελοσκοπο
10 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Oπως καταλαβαινεις φιλε μου! Εγω παντως της το ειπα στα ισια οτι κοροιδευει!
Δοκιμασε αγορι μου την Μονικα και θα με θυμηθεις...
30 Ιανουαρίου, 2012
Κοιτα μεγαλε εγω τωρα τα τελευταια 2 χρονια ασχολουμαι με το αθληματακι!!!Προσωπικα εχω παει 5 φορες στην Μικαελα απο τοτε που την ψαρεψα!!Προγραμματακι παντα ελευθερο στοματικο!!!Λοιπον η γκομενα ειναι σουπερ αλλα απο τοι εχω καταλαβει για αν περασεις καλα μερικες πρεπει να σε γουσταρουν εστω τυπικα!!Προσωπικα για να καταλαβεις με αφηνει και χυνω εξω απο το προφυλακτικο και μια φορα που ειχα μονο 50 ευρω πανω μου λογο του οτι το αφεντικο δεν ειχε πληρωσει και φευγαμε την αλλη μερα με το κοτερο του πηγα μονο με 50 ευρω και εκατσε μεσα 20+ λεπτα συν οτι ακομα και οταν χτυπησε η τσατσα αυτη μου ειπε μην ασχολεισαι και μου αλλαξε σταση!!!ΕΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!!!Αλλα ειναι πως φερεται προσωπικα και πως θα της φερθεις και εσυ!!! Κουλ
17 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

¨Αλλα ειναι πως φερεται προσωπικα και πως θα της φερθεις και εσυ!!¨..... σωστοςςςς!!!!!!!!!!!!Χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5