Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142860
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια χαρα και παλι,καταθεση στο εν λογω ιδρυμα κατα τις 2:40μμ τα ξημερωματα Κυριακης η κοπελα λεγεται Νασια απο Ουκρανια,ειναι σχετικα ψιλη με μαυρο καρε μαλλι,ωραιο προσωπο και πιασιματα στα σωστα σημεια και ειναι καινουργια στο χωρο κατα τα λεγομενα της τσατσας.Το μαγαζι ειχε ησυχια γενικα δεν ειχε καθολου κινηση σε σχεση με τον Βαρδαρη χθες,μπηκα με το απλο προγραμμα των 30€ η τσατσα ευγενεσταστη θα ελεγα το parking ηταν full free,ο χωρος του δωματιου ηταν αρκετα καθαρος,και περιμενα να τελειωσει με ενα πελατη που ειχε στο διπλανο δωματιο και καθως περιμενα μεσα,επαιζε μια τσοντα της κακιας ωρας οπου βοηθησε λιγο στην αναμονη για την σειρα μου και σε ενα δεκαλεπτο ερχεται και σε μενα.
Μπαινει ναζιαρα με βλεμα λαγνο ξαπλωνει στο κρεβατι συστηνομαστε και με ορμαει με φιλια και χαδια στο στηθος και λαιμοΜεγάλο χαμόγελο, μετα ξαπλωνω και αρχισε να τριβεται ολοκκληρη πανω-κατω εχωντας την πουτσα μου μεσα στα βυζακια της, οπου η ρωγες της ειχανε γινει σκληρες σαν ταπεςΜεγάλο χαμόγελο μετα αφου ανυψωθηκε ο πυργος ξεκιναει μια καλουτσικια πιπα,οπου εκανε πολλα κοπανηματα πανω στην γλωσσα της και μετα την στηνω στα 4 οπου ειχε ωραια θεα και εβγαζε γουστοζικες κραυγουλες οχι τοσο fake,μετα γυριζουμε σε ιεραποστολικο οπου ειχαμε καλο eye contact και κραυγες παλι,την βαζω να μου κανει πιπα ξανα γυρισμα στα 4 ξανα και με την καλη συμμετοχη της εφτασα στο τελος.Μετα σηκωθηκε απο το κρεβατι χαιδευωντας με αλλα κουβεντουλα καθολου κατα το τελος ειπαμε ενα ξερο hi ντυθηκε και εφυγε.
Σιγουρα θελει αρκετη δουλεια ακομα....και δειχνει να θελει να ριξει δουλεια προκειμενου να ευχαριστησει τον πελατη,σαν μια γενικη εικονα ητανε μια καλη και φιλοτιμη επιλογη δεν σε ξενερωνει σαν κατι αλλες.....αλλα λογο επειδη πρεπει να αποκτησει παραπανω εμπειρια στο επαγγελμα,θα ξανατιμηθει μετα απο καιρο ομως απο μερος μου αλλα ειναι φιλοτιμη κοπελα ομως δεν σου αφηνει ξινιλα που δεν θα θες ουτε να την δεις,αλλα ουτε σου αφηνει και την top GFE αναμνησει ομως ισα-ισα αξιζει μια δοκιμη απο τον καθενα μας νομιζω, με τον καιρο θα γινει αρκετα καλη θελω να πιστευω,ο χρονος θα δειξει....εγω την συστηνω για μια καταθεση εμεινα ευχαρηστιμενος,και το κυριοτερο δεν το μετανιωσαΜεγάλο χαμόγελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Νάσια
Death_Zone88
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού