Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488163
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λιγα λογια για την Μιλενα...
Μονοκομματη νταρντανα στα ορια του να την χαρακτηρισει καποιος χοντρη!Δεν ειναι ακομα...δεν εχει κοιλια,κυταριτιδα κλπ!Αν το προσπαθησει ομως συντομα θα το καταφερει!
Στηθος 2,5αρι καλοστεκουμενο..κωλος πεταχτος!Οταν ειναι γυμνη κερδιζει πολυ σε σχεση με την εντυπωση που μου εδωσε στο σαλονι!
Φατσα μετρια-τυπικη ρουμανοφατσα!Συνηθισμενη θα την ελεγα
Αν κ οι πληροφοριες μου ελεγαν πως μεσα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο...σαν την εμφανιση της ενα πραγμα, μια αορατη δυναμη με κυριεψε εκεινη την στιγμη..εβαλε το χερι μου στην τσεπη κ με εκανε να δωσω το 50αρι!Οι λογοι της κινησης μου αυτης ακομα κ τωρα παραμενουν αγνωστοι..
Την πατησα σαν αρχαριος εν ολιγοις!
Στα ενδωτερα τωρα η κοπελα εκτος απο το οτι ειναι χαμογελαστη σαν παρουσια κ ευχαριστη δεν κανει απολυτως τιποτα!
Ξεκινωντας απο το οτι δεν κανει προκαταρκτικα κ ουτε θελει πολλα πολλα με τον αλλον...αν δεν ξεκινουσα εγω τα προκαταρκτικα μου(ασχοληθηκα αποκλειστικα κ μονο με το στηθος της γιατι οπου αλλου κ αν την ακουμπαγα γαργαλιοταν) ακομα εκει θα ημασταν κ θα κοιταζομασταν!
Αφου μου σηκωθηκε επαρκως φοραει το λαστιχο κ ξεκιναει το κλαρινο!
Τσιμπουκι μετριο λοιπον μονοτονο αλλα με πολλες βουτιες....εκανε γκλουπ,γκλουπ,γκλουπ...ξεμπουκωνε.. με κοιταγε ταχα μου ναζιαρικα και ξαναβουτουσε...ξανα μανα γκλουπ,γκλουπ,γκλουπ!
Αυτο το τροπαριο για κανα τριλεπτο για να ακολουθησει το ιεραποστολικο!
Ξαπλωσε σαν την λεχωνα στο κρεβατι κ αρχισα να της τον χωνω!
Στις βαθιες διεισδυσεις γουρλωνε τα ματια σαν τον coyote απο το ομωνυμο cartoon την ωρα που του ξεφευγει ο roadrunner!
www.youtube.com/watch?v=G_xJmvk9utA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=G_xJmvk9utA

Bλεμμα καυλας οχι αστεια αχαχχα!!
Οσο το πηγαινα χαλαρα εκλεινε τα ματια παριστανοντας την εκστασιασμενη απο τις στιγμες παθους που ζουσαμε!Γλώσσα
Εχυσα μετα απο λιγο...φαινοταν πως δεν ηταν για πολλα πολλα!
Θα ηταν κουρασμενη φαινεται!Γλώσσα

Αυτα τα λιγα για την ¨συναρπαστικοτατη¨ εμπειρια που ειχα με την Μιλενα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Μιλένα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού