Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
οπως εγραψα και στην ημερησια ενημερωση η αννα ειναι μια γλυκια κοπελιτσα ελληνιδα ισως μιλαει πολυ καλα τα ελληνικα παρολο που δεν την ρωτησα τελικα αν ειναι απο εδω η οχι απο εμφανιση ειναι μια κοπελα κοντη εως μετριου αναστηματος με μακρια μαυρα μαλλια μεχρι τους ωμους με τα πιασηματα της κωλαρα με λιγη κυταριτιδα μπουταρες το χαρακτηριστικο της και με ενα κουραδοκοφτη εμφανιζεται νομιζω παντα στο σαλονι μαυρου χρωματος που χωριζει στη μεση τα κωλομερια της σκετη καβλα για μενα η επισκεψη εγινε ξημερωματα παρασκευης αφου την ειδα την πρωτη φορα αποφασισα στο τελος να καταληξω σε αυτη πριν περασω στο δωματιο επεσα πανω σε μια συζητηση που ειχε με εναν τυπο μεσα στο στην κουζινουλα αφου λοιπον εδωσα το εικοσαρικο εισηλθα στο δωματιο και την περιμενα οταν ηρθε δεν ειχα βγαλει πουκαμισο και πουλοβερ γιατι βαριομουνα να τα ξαναβαλω παλιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο μου προτεινε ετσι να τα αφαιρεσω ωστε να μπορεσει να κανει σωστα τη δουλεια της εγω απλα τα ανασηκωσα λιγακι για να την αφησω να κανει τα δικα της καταλαβα σε εκεινο το σημειο οτι η κοπελα ενδιαφερεται πραγματικα για τον πελατη απο την συμπεριφορα της και θελει να τον κανει να περασει καλα αρκετα σημαντικο αυτο αν την συγκρινω με αλλες του χωρου της "πρεπει πρωτα να σε καυλωσω" ψιθυρισε και με εβαλε να ξαπλωσω ενω αυτη ξεκινησε τα γλυψιματα της στη κοιλια στηθος και λαιμο ολα αυτα κατω απο τα ρουχα σε χρονο ντετε μου εγινε πυραυλος και στο σημειο αυτο πηγε κανονικα να μου φορεσει κουκουλα εκει παλι αντιμετωπισα το συνηθισμενο προβλημα που εχω τωρα τελευταια στις επισκεψεις μου στα ντελα να μην μπορει η καποτα δηλαδη να μπει απο το πουτσοκεφαλο και κατω κολλαει παντα στο σημειο αυτο και δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει με ρωτησε ομως αμα με πονεσε στην προσπαθεια να μου κατεβασει και να μου φορμαρει το προφυλακτικο στο πουτσο της ειπα ολα οκ και συνεχισε μου αρεσε που πραγματικα εδειχνε να νοιαζεται ακομα και για το πιο ασημαντο στην πιπα τωρα ολα τα λεφτα υγρο και χαλαρο και ηδονικο τρομπονι ποτε ρουφωντας μου τη βαλανο με μαεστρια εχοντας πιασμενο τον πουτσο μου με τα δυο της χερια και ποτε κανοντας μου ενα βαθυτατο ντιπ θροατιν μεχρι στην κυριολεξια στο λαιμο της επιανα λαρυγγι μιλαμε και εσκαγε η τυπισσα το πηγαινε στανταρ μεχρι και τα αρχιδια Χμμμ;Χμμμ; παιρνοντας βαθιες ανασες τις οποιες ενιωθα καυτες ολη αυτην την ωρα εγω επιανα και θαυμαζα τα οπισθια της με ειχε καβλωσει πραγαμτικα απιστευτα!! ηταν λιγο κρυωμενη βεβαια οπως μου εκμνηστηρευθηκε αργοτερα αλλα αυτο δεν την εμποδισε απο το να με περιποιηθει πολυ ωραια στο καπακι ανεβαινει για τους τιτλους τελους απο πανω μου να την βλεπω και υστερα απο μερικες παλινδρομησεις εχυσα μεσα της λογω κουρασης και φορτου της ημερας ηξερα οτι δεν θα μπορουσα να κρατηθω πολυ δεν πειραζει ομως εμεινα ευχαριστημενος συνοψιζοντας ηταν μια καλη εμπειρια με την αννα η κοπελα ειναι πολυ ζεστη και σεβεται τον πελατη στα σιγουρα ξερει καλα την δουλεια της και σε καβλωνει σε χρονο ρεκορ προτεινεται λοιπον για τους λατρεις του ειδους και οχι μονο ειναι πολυ κοινωνικη και πιανει ευκολα την κουβεντα μαζι σου η τσατσα αρκετα ευγενικη και σχολιασε οτι την πρωτη φορα που καθομουν στο σαλονι μεχρι να εξελθει απο τα ενδοτερα για να την δω ειχα αρκετη υπομονη πραγμα πολυ σπανιο οπως ειπε αφου ολοι εμπαιναν και εβγαιναν χωρις να αναμενει κανεις ουτε και για λιγο τα δωματιο καθαρο με σαπουνι χαρτι κτλ στο παρκινγκ εβαλα δεκα με τονο λογο μηχανης τελος καβαλησα και εφυγα στη μια ροδα βεβαια ΚουλΚουλ αυτα ειχα να αναφερω ΓλώσσαΓλώσσα τα συμπερασματα δικα σαςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Υ.Γ μαλλον με κολλησε κρυωματακι ....αλλα γουσταρωΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2012
"ολοι εμπαιναν και εβγαιναν χωρις να αναμενει κανεις ουτε και για λιγο"

Και πολλοί απ' αυτούς τους ανυπόμονους γκρινιάζουν άμα η τσατσά χτυπάει την πόρτα ενώ είναι στο δωμάτιο οι ίδιοι.
Ανδρική αλλυλεγγύη τρομάρα τους...
Π
Πύρκαυλος
07 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πες τα ρε Πύρκαυλε...
07 Ιανουαρίου, 2012
Ρε παίχτη, βάλε και καμμιά τελεία...αγχώθηκα λέμε!!!!
08 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι κε. Μπαμπινιώτη...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4