Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τι να πω γι΄ αυτή την χάλια εμπειρία. Ευτυχώς που μου κόστισε μόνο ένα 10άρικο αλλά και αυτό έχει μεγάλη αξία για να το πετάξεις σε μία μαλάκο γκόμενα που δεν αξίζει πεντάρα τσακιστή. Η Αλεξία είναι αλβανίς, αδύνατη με καστανά μακριά μαλλιά, κάπως άβυζη, ηλικίας περίπου 25 ετών. Στο σαλόνι δε σου δίνει την εντύπωση γκόμενας που έχει διάθεση για καλό κρεβάτι και αυτό αποδεικνύεται στο δωμάτιο 100%. Κατά κακή μου τύχη την τελευταία στιγμή το πήρα απόφαση να περάσω μέσα, μιας και η Ανίτα από Ιάσωνος 20 έλειπε και δεν είχα άλλη επιλογή. 10άρικο η είσοδος και μέσα στο δωμάτιο. Κατά τα γνωστά, πρόκειται για μπουρδέλο 15ης κατηγορίας, ετοιμόρροπο , βρώμικο με άλλα λόγια άθλιο. Ποντικούς δεν είδα αλλά είδα λαθρομπαγκλαντεσιανούς έτοιμους για να πάνε να γαμήσουνε την αλβανίδα. Στο δωμάτιο η κοπέλα μου είπε γιατί την ρωτώ από πού είναι. Πρέπει να γνωρίζουμε και τι εθνικότητες σπρώχνουμε. Αλβανίς η απάντηση της. Μου είπε βέβαια ότι οι περισσότεροι που ακούνε ότι είναι αλβανίδα γυρεύουν τα χρήματα τους πίσω και φεύγουν και έχουν δίκιο φυσικά (όχι λόγω εθνότητας) διότι πρόκειται για μαλάκο επιπλογκόμενα. Προκαταρκτικά μηδέν εις το πηλίκο. Πίπα άσχημη έως απαράδεκτη με προφύλαξη. Πιασίματα ελάχιστα και απόμακρη για να δυσκολεύει τη κατάσταση. Το σώμα της αν και αδύνατη είναι αρκετά πλαδαρό. Στο πήδημα τίποτα το ιδιαίτερο, όλο μη έτσι όχι έτσι με πονάς, μη μου πειράζεις τα πόδια γιατί έχω πατήσει πρόκα (στο τεπελένι μάλλον) είχα αδιαθετήσει μέχρι και εχθές και δεν έχω πολλά κέφια (ούτε συγγνώμη είπε) κλπ κλπ κλπ. Τελικά έχυσα κακήν κακώς που κανονικά έπρεπε να φύγω χωρίς να γαμίσω αλλά λυπήθηκα τα 10 ευρώ. Δεν έχω να γράψω κάτι επί πλέον από το να πω μακριά από αυτό το ξεπετόσπιτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.323
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2012
φίλε αυτή η Αλέξια είναι μια που εχει ενα κενό ανάμεσα στα 2 μπροστινά δόντια?
03 Ιανουαρίου, 2012
Ναι είναι ψηλή όσο για το κενό στα δόντια δεν πρόσεξα. Προσέξτε όμως όλοι γιατί αυτό το σπίτι διαθέτει συχνά πολλά κομοδινάκια
04 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μα δε σε ρωτησε ΑΝ ειναι ψηλη
04 Ιανουαρίου, 2012
Σωστή η παρατήρηση σου αλλά με τον φίλο jnr32 είχαμε κάνει ήδη μία συζήτηση με πμ σχετικά για την μαλάκο οπότε αναφέρθηκε εδώ και ο χαρακτηρισμός "ψηλή"
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4