Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λενε πως σε οποια ψυχικη κατασταση σε βρει ο καινουριος χρονος ετσι θα εισαι σε ολη την διαρκεια του.Αν ισχυει αυτο , τοτε το 2012 θα ειναι εκπληκτικο για μενα και σε αυτο θα εχει συμβαλλει η Λαουρα.
Εφτασα στο μαγαζι γυρω στη μια και εικοσι πεντε , περιπου δεκα λεπτα μετα την διωρη διακοπη για την εισοδο του νεου ετους.Η Λαουρα ηδη εκανε παρεα σε εναν θαυμαστη της που την επισκεπτοταν τακτικοτατα απο τοτε που δουλευε στον προηγουμενο χωρο.Η παραπανω πληροφορια μου δοθηκε απο την τσατσα η οποια ηταν ευγενικη , καλοδιαθετη και μοιραζε ευχες σε ολους.Με εντυπωσιασε η θέρμη με την οποια απηυθηνε τις ευχες της, κατι που ερχεται σε αντιθεση με τον κρυο τροπο που ευχονται συνηθως αρκετοι ανθρωποι ακομα και μικροτερων ηλικιων.Διαλεξα το προγραμμα με στοματικο και τελειωμα στο στομα της εναντι 70 €.
Μολις μπηκε στο δωματιο αγκαλιστηκαμε , ανταλλαξαμε ευχες και αρχισαμε τα γλωσσοφιλα.Εβγαλε το σουτιεν της και της κατεβασα το στρινγκ με τα δοντια μου. Μου εβαλε το προφυλακτικο και αρχισε να με τσιμπουκωνει σε μια σταση που ηταν σχεδον σαν 69 ενω χαιδευα το κωλαρακι της το οποιο πλεον δεν το δινει για πρωκτικο γιατι οπως μου ειπε πονουσε αρκετα και δεν της αρεσε αν και επαιρνε παραπανω λεφτα για την υπηρεσια αυτη.Καναμε 69, της εγλειψα τον κωλο και τα δαχτυλα των ποδιων εστιαζοντας στις περιοχες αναμεσα στα δαχτυλα κατι που την εντυπωσιασε.Μετα ενιωσα το piercing της γλωσσας της πανω στα αρχιδια μου.
Δεν ειχα χορτασει να την γλειφω και ετσι ξαπλωσε ανασκελα για να την γλειψω ξανα, σχεδον παντου εκτος απο τις ρωγες της γιατι φαινεται οτι την ενοχλει.Παντως δεχτηκε ευχαριστα τα δυο δαχτυλα που εβαλα στο μουσκεμενο της μουνακι ενω ταυτοχρονως απολαμβανα την γευση της κωλοτρυπιδας της.
Γυρισαμε στα πλαγια και αρχισα να την καρφωνω .Περασαμε σε ιεραποστολικο και σε ενα υπεροχο πισωκολλητο που γινοταν ακομα καλυτερο χαρη στην εικονα που ειχα απο τον μεγαλο καθρεφτη στο πλαι του κρεβατιου, χωρις να παραβλεψω και την ηχητικη της συμμετοχη ,που δεν ηταν εντονη στην φαση των γλειψιματων αλλα οσο περνουσε η ωρα τα βογγητα της δυναμωναν.Σταθηκα στα γονατα ,ανασηκωσα λιγο την μεση της και ενω συνεχιζα στη σταση αυτη εβλεπα τα βυζακια της να παλλονται με μεγαλη ταχυτητα και μετα απο ενα συντομο καβαλημα ημουν ετοιμος για να την κερασω το σπερμα μου..Ανοιξε το στοματακι της και ενω τον επαιζα , με το αλλο μου χερι χαιδευα το piercing της γλωσσας της.Δεν περιοριστηκα μονο στο στομα της αλλα επισης πιτσιλισα και το δεξι της μαγουλο και το σαγονι της, χωρις να δυσανασχετησει καθολου.Μου φανηκε τοσο ομορφη οπως την ειδα με το προσωπο της να εχει το σπερμα μου που γυαλιζε στο ημιφως, ωστε δεν κρατηθηκα και της εσκασα ενα πεταχτο φιλακι στα χειλη, προτου φτυσει και πλυθει στον νιπτηρα.Την ρωτησα πως της φανηκε η γευση μου και μου ειπε οτι την βρηκε καλη. Της ειπα οτι μου πηρε την παρθενια για το 2012 και εφυγε γελωντας με την ψυχη της.
Η Λαουρα ξεχωριζει τουλαχιστον απο αρκετες συνομηλικες συναδελφισσες της γιατι φερεται πολυ καλα και δεν εχει αυτο το υφακι που συνδυαζει ξινιλα και υπεροψια κατι που με αηδιαζει οποτε το βλεπω, ειτε σε ερασιτεχνες ειτε σε επαγγελματιες.Απολαμβανει αυτο που κανει , κατι που ειναι σημαντικο σε καθε δουλεια και ετσι ειναι φυσιολογικο να εχει εντυπωσιασει αρκετους συναγωνιστες.Λαουρα, παντα τετοια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.523
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2012
ω ρε φιλε μας καυλωσες....
G
gl
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1