Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367547
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μέρα του 2012 και πήγα αποφασισμένος στη Κασσάνδρας 3 να βρω την Αλεξάνδρα μιας και από τις φοτο που είχα δει στο σαιτ μου χε κανει το "κλιικ" Μεγάλο χαμόγελο

Περίμενα βέβαια να έρθει Βριλησσού 60 (μιας και τα 2 στούντιο συνεργάζονται) που είναι πιο κοντά και το ξέρω αλλα τέσπα με το μετρό είχα φτάσει σε μισή ωρα στο εν λόγω στουντιο κατω.
Αφου μπήκα μέσα με υποδέχονται 2 πελάτες και μια πολύ ευγενικιά αλλα πολυλογού τσατσα...
Σκεφτομαι ωχ ουτε σε μια ώρα δε θα γαμήσω, ούτε ιατρείο να μην ήταν χρονιάρα μερα... Στη Βριλησσού τετοιο πραγμα δε βρισκείς. Τέσπα έκατσα και τα παιδια δε άντεξαν το περιμενε και το μπουρου μπουρου της τσατσας και φυγαν για πανω όπως είπαν... Αυτό δε με χάλασε καθόλου καθώς και ο πελάτης που ήταν με την Αλεξάνδρα είχε μόλις τελειώσει.
Κατεβαίνει και αυτή την σκάλα λοιπον και σε κλάσματα του δευτερολέπτου που την βλέπω έιχα αποφασίσει οτι θα την πάρω. Απο περιγραφές τώρα έχουν μιλησει και οι προηγούμενοι και οι φωτογραφίες της στο σαιτ ;) Εγώ θα πω μοναχά οτι πρόκειται για ενα petit κατάλευκο (επιδερμίδα σαν πορσελάνη) πιπίνι απο Σερβία (όπως είπε) με νέα σιλικονατα στήθη. Το τελευταίο δε είμαι φαν να πω, προτιμώ τα φυσικά στήθη και ας ειναι μικρά... αλλά δε ειχα δοκιμάσει και ποτέ, οπότε σκέφτηκα give it a try.
Η τσατσα λοιπόν μου δείχνει το κατω δωμάτιο δίπλα στην είσοδο μιας και το άλλο είχε μόλις χρησιμοποιηθεί αλλά μολις το είδα προτίμησα να περιμένω μέχρι να φτιάξει το άλλο. Ο λόγος οι πολύ λεπτοί τοίχοι φυσικά όπου θα άκουγα την τσατσα και τους πελάτες αλλά και αυτοί εμένα.
Ανεβαίνω λοιπόν τα σκαλάκια και κλείνω με την τσατσα για ελεύθερο στοματικό. Μετα μερικά λεπτα έρχεται και η Αλεξάνδρα με τα ρέστα. Τα στήθη της δε χωρούσαν στο μικρό σουτιέν της και οι μικρές ρόγες ήταν ήδη έξω. Μου λέει οτι μόλις με είδε νόμιζε ότι ήμουν ο πρώην της Μεγάλο χαμόγελο καθώς είπε ότι ήμουν φτηστός εκτός του ότι την έιχα μεγαλύτερη Μεγάλο χαμόγελο μπορεί να τα λέει αυτα σε όλους αλλά δε βαριέσαι εμένα μου χε γίνει ήδη καυλί. Μετά τα χάδια και γλύψιμο της ρόγας της αρχίζει να μου παίρνει μια ωραία πίπα και να μου γλίφει τα παπάρια μου. Συνεχίζουμε με sex ιεραποστολικό αρχικά και μετά doggystyle μιας και ήθελα να δοκιμάσω το σουπερ κολαρακι της χωρίς ίχνος λίπους!! Την πιάνω απ΄τα σφηχτά στήθη της και συνηδιτοποιώ πόσο αφύσικα νοιώθουν στο χέρι μου. Μακάρι να σε είχα γνωρίσει πριν τα φτιάξεις... Αυτό και η κούραση απ΄την προηγούμενη νύχτα (ήταν και πρωτοχρονιά μη ξεχνάμε) δε με άφησαν να χυσω μέσα της... οπότε μετά μερικά λεπτα και αφού ήταν ακόμα πύραυλος ο πούτσος μου την βγάζω την παίζω και χύνω ανάμεσα στα στήθη της (και οχι στο στώμα της όπως θα ήθελα). Αφου τελειώσαμε κάναμε και μια κουβεντούλα φιληθήκαμε και της έδωσα ευχές για μια καλή χρονιά! Ελπίζω βέβαια να την ξαναπετύχω φέτος όταν και θα έιμαι πιο φρέσκος και γυμνασμένος ;) και ελπίζω να κρατήσει την φρεσκάδα της μέχρι τότε. Αν το διαβασεις Αλεξάνδρα θέλω να δοκιμάσω μαζί σου κάτι πιο kinky ;)

ΥΓ1: Αν και θα πρέπει να ξαναπεράσω σύντομα καθώς ξέχασα την φανέλα μου Μεγάλο χαμόγελο Πως αυτό έγινε δε ξέρω καθώς όταν έφευγα δε παρατήρησα να μου λείπει κατι.... Ελπίζω να την βρώ (έιναι και συλλεκτική) και να μην την καβάτζωσε η τσατσα ή κάποιος πελάτης... Αν την πήρε η Αλεξάνδρα για ενθύμιο χαλαλι Μεγάλο χαμόγελο
ΥΓ2: Η βαθμολογία ειναι η μέγιστη δυνατή εκτός της πρόσβασης!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2012
"αφού ήταν ακόμα πύραυλος ο πούτσος μου την βγάζω την παίζω και χύνω ανάμεσα στα στήθη της"... την έκανες μούσκεμα, ή είχες το λαστιχάκι στο εργαλείο;
02 Ιανουαρίου, 2012
Αν εννοείς καποτα ναι ειχα οχι λαστιχακι Χεχε! μαλλον επειδη ήταν στενή καποτα Γλώσσα ...
02 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οπότε τη γλίτωσε την υγρασία η μικρά...
02 Ιανουαρίου, 2012
Από αλβανία είναι η Αλεξάνδρα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4