Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155477
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χωρίς αμφιβολία, στην συγκεκριμένη επίσκεψή μου, είχα την πιο άσχημη εμπειρία μου, όσο πηγαίνω σε στούντιο. Καταρχήν, επειδή από ότι κατάλαβα μπορεί να υπάρχουν 2 Ρωξάνες αυτή την εποχή στο δρομάκο της Κασσάνδρας, η Ρωξάνη που αναφέρομαι είναι η Ρωξάνη που έχει εντελώς γυμνές φωτο στα sites, σιλικονάτο βυζί και ένα τατού στο αριστερό χέρι και ένα δεξιά από τον αφαλό της.
Αυτές οι φωτο είναι που με "έκαψαν"... Βλέπω λοιπόν τις φωτο και λέω: Τι προστυχο-πουτανο-κορμί είναι αυτό. Τελικά αποφάσισα την επίσκεψη το πρωϊνο εκείνο. Ανοίγει λοιπόν η τσατσα, με τηλεχειριστήριο την πόρτα. Ούτε που σηκώθηκε από την θέση της, ούτε που γύρισε προς το μέρος μου όταν κάθισα (!)(1ο άκυρο). Άρχισε να μου "εκθιάζει" την Ρωξάνη, ότι έχει πολύ πελατεία κτλ κτλ... Η Ρωξάνη ήταν μέσα με άλλον πελάτη και περίμενα, κουβεντιάζοντας. Στην πορεία ο πελάτης φεύγει και έρχεται η Ρωξάνη. Στο πρόσωπο, κάθε άλλο παρά πρόστυχο ήταν (δυστυχώς Λύπη ). Έχει ένα μέτριο, ίσως ψιλο-άσχημο, αλλά και ψιλο-γλυκό προσωπάκι. (2ο άκυρο). Μου λέει λοιπόν η τσατσα το πρόγραμμα και τις τιμές: Εδώ το φουλ που σκεφτόμουνα να πάρω έχει 120 και όχι 100 ευρω (απαράδεκτο όπου συμβαίνει) (3ο άκυρο). Το σκέφτηκα, το σκέφτηκα και πήρα τελικά "69" με 70 ευρώ.
Μπαίνω λοιπόν στο δωμάτιο και το πρώτο που μου είπε η τσατσα, ήταν ότι το ντους είχε χαλασμένη πόρτα και να κάνω ντους "αριστερά" για να μην πεταχθεί νερό έξω (4ο άκυρο) . Επίσης, ΔΕΝ είχε σφραγισμένη πετσέτα, ούτε και νιπτήρα με αντισυπτικά κτλ. Είχε μόνο χαρτιά υγείας (!!) ( 5ο άκυρο)...
Τέσπα, έρχεται η κοπέλα μετά από 10 λεπτά (!!!).. Ξαπλώνει και αφού αρχίζω να φιλάω-γλύφω το ωραίο σιλικονάτο βυζί της μου λέει "θές να σε γλύψω;" -Ναι της λέω και σκύβει, βγάζει την καπότα και την περνάει στην πεσμένη τσαπού μου. Έμεινε μάλιστα και αέρας στο σακουλάκι μπροστά. Λές και δεν είχε ξαναβάλει στην ζωή της καπότα!! (6ο άκυρο). Προσπάθησε να μου τον "αναστήσει", κάτι έγινε, αλλά μετά από 1, το πολύ 2 λεπτά, μου λέει : Α, δεν ανεβαίνει!! Για να μην τα πολυλογώ, έχυσα με το ζόρι στα βυζιά της, παίζοντάς τον.
Τελικά όλες αυτες οι πιτσιρίκες από Ρουμανία, απλά ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ. Έρχονται στην Ελλάδα για αρπαχτές, αφού οι περισσότερες ξέρουν και την γλώσσα. ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ για την Δουλειά. Στο εφεξής, τέρμα οι πιτσιρίκες Ρουμάνες. Τελεία!!!
Όσο για το "στούντιο" τι να πω; Αν μη τι άλλο, εάν το συγκεκριμένο δωμάτιο είχε πρόβλημα, γιατι δεν με πέρναγάν σε άλλο; Γιατι δεν είχαν σφραγισμένες πετσέτες, την στιγμή μάλιστα που πουλάνε το φουλ 120 ευρώ;;;; Γιατι δεν είχαν αντισυπτικά;; Τι να πω, πραγματικά μετά από αυτή την επίσκεψη, ένιωσα μαλάκας. Αυτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
Υπηρεσίες
asximos100
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
69
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού