Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η απουσία της Λίντα στην πατρίδα της μας είχε δημιουργήσει ένα σύνδρομο στέρησης. Έτσι, όταν έμαθα ότι γύρισε έτρεξα να την επισκεφτώ. Τώρα πλέον "παίζει μπάλα" μόνο στο συγκεκριμένο στούντιο και για μένα είναι η πρώτη φορά που το επισκέπτομαι. Οι εντυπώσεις μου είναι καταπληκτικές. Αν δηλαδή το Φ104 αποτελεί το "Γουέμπλει" των στούντιο σε πληρότητα υπηρεσιών, αυτό είναι το "Όλντ Τράφορντ" , το θέατρο των ονείρων. Χλιδάτο στούντιο με εντυπωσιακά δωμάτια άψογα διακοσμημένα. Το δωμάτιο που πήγα εγώ ήταν μεγάλο με τζακουζι, ντουσιέρα και τηλεόραση. Η χαλαρωτική απαλή μουσική που ακουγόταν και τα φωτάκια στο τζακουζι που αλλάζαν χρώματα,δημιουργούσαν μία ιδιαίτερη , αισθησιακή ατμόσφαιρα. Στα της εμπειρίας μου τώρα. Μπορώ να πω ότι ασκήθηκα στην υπομονή. Περίμενα συνολικά σε σαλόνι και δωμάτιο γύρω στη μία ώρα. Αυτό οφείλεται αφενός στο μεγάλο σουξέ που έχει η Λίντα, αφετέρου στο ότι δε βιάζεται στο δωμάτιο και κάθε συνεδρία της διαρκεί τουλάχιστον 20-25 λεπτά. Αυτό μας φαίνεται εκνευριστικό όταν περιμένουμε. Όταν όμως είμαστε εμείς στο δωμάτιο αποζημιωνόμαστε για τα καλά. Αυτό συνέβη και με μένα. Όταν εμφανίστηκε η Λίντα τα ξέχασα όλα, χαλάρωσα και το απόλαυσα. Στο κρεβάτι ήταν η γνωστή Λίντα. Ξεκινήσαμε με προκαταρκτικά μακράς διαρκείας. Φιλιά σε λαιμό, αυτάκια και στήθη. Στη συνέχεια τα πράγματα "σοβαρεψαν" και άρχισε να κατεβαίνει πιο κάτω. Πέρασε λίγο με τη γλώσσα της τον κορμό του πέους και μετά επικεντρωθηκε στα @@. Μιλάμε για κανονικό καραμέλωμα. Τότε της ζητάω να την περιποιηθώ κι εγώ ταυτόχρονα. Κάναμε τη στάση 69 σε όλες τις πιθανές παραλλαγές: με εκείνη από πάνω ,με εμένα από πάνω και στα πλάγια. Γεύτηκα έτσι για αρκετή ώρα το πεντακάθαρο και μοσχομυριστό "γατακι" της, ενώ εκείνη μου έπαιρνε μία απολαυστική πίπα. Κάποια στιγμή ένιωσα ότι θα τελειώνα πρόωρα. Τότε σταματάμε το στοματικό και ξεκινάμε το σεξ με πισωκολλητό. Δυστυχώς δεν άντεξα πολύ και ύστερα από λίγα λεπτά κατέθεσα, με τη Λίντα να μου σφίγγει το πέος στραγγίζοντας και την τελευταία σταγόνα. Ακολούθησε χαλαρωτικό μασαζάκι, κουβεντούλα και αφού ανταλλάξαμε τις καθιερωμένες ευχές, χώρισαμε. Στο σκληρό δίσκο του μυαλού και της ψυχής μου καταγράφηκε μία ακόμη θεσπέσια εμπειρία με τη Λίντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2011
Η Λϊντα είναι στο τοπ-3 στουτιογυναικών όσον αφορά τις υπηρεσίες!
01 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα συμφωνησω απολυτα.
01 Ιανουαρίου, 2012
Να σκεφτεί κανείς μόνο ότι αποφευγει τις διπλοβάρδιες όπως και τις πολλές εβδομαδιαίες βάρδιες για να κρατήσει υψηλά την ποιότητα.

Χαίρομαι που δουλευει σε ένα κορυφαίο στουντιο. Και χαίρομαι που της έκανα ποδαρικό όταν ξεκίνησε εκεί.
01 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχετε απόλυτο δίκιο. Παιδιά, χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους σας!
01 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Λιντα ειναι παντα αψογη με υψηλο επαγγελματισμο και φιλοτιμο. θα κανει αυτο που πρεπει οσον αφορα τις υπηρεσιες και παντα προσεχει την καθαριοτητα της. Ειναι σημαντικο αυτο. Εχει επισης προσεγμενη εμφανιση στα εσωρουχα που φοραει και προσεχει να διατηρει το σωμα της "ετοιμοπολεμο". Παντα στα ιδια κιλα που δειχνει αυστηρη πειθαρχεια και μυαλο αφοσιωμενο στη δουλεια. Απο τις ελαχιστες του χωρου με τετοια ποιοτητα.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5