Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488355
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εφόσον ο μήνας είχε αρχίσει με επίσκεψη στη Βικτώρια, είπα να τελειώσει με τον ίδιο τρόπο. Βέβαια ο απώτερος σκοπός μου ήταν να τσεκάρω αν μπορεί να εξελιχθεί σε στανταράκι, δεδομένου ότι την πρώτη φορά μαζί της είχα μείνει ενθουσιασμένος και σχεδόν την είχα ερωτευθεί. Έτσι, χθες το βράδυ πήρα το δρόμο για το στούντιο. Ήταν η πρώτη φορά που το επισκεπτομουν και δεν ήξερα τι θα συναντήσω. Οι εντυπώσεις μου λοιπόν από το συγκεκριμένο στούντιο είναι μέτριες. Οκ το σαλόνι και ο χώρος αναμονής όμως το δωμάτιο είναι πολύ "φτωχό". Μικρό , σε σημείο που το κρεβάτι να καταλαμβάνει όλο σχεδόν το χώρο με ένα νιπτήρα σε μία άκρη. Βέβαια οφείλω να πω ότι ήταν πεντακάθαρο. Απ ότι είδα το ντους είναι σε άλλο ειδικό δωμάτιο. Τέλος πάντων αφού έδωσα το παράβολο των 50 ανέβηκα στο δωμάτιο. Δεν πρόλαβα να ξεντυθώ και νάσου η Βικτώρια. Για οσους δεν την ξέρουν, πρόκειται για αγγελόμορφο ξανθό πλάσμα με άψογο σώμα γύρω στο 1,65. Μόλις έβγαλα τα ρούχα μου ακολούθησε η γνωστή "προσταγή" ... πλύνε τα χέρια σου. Τα έπλυνα και ξάπλωσα δίπλα της. Την αγκαλιάσα και αμέσως επιδόθηκαμε σε ένα μαραθώνιο φιλιού. Από την πρώτη στιγμή ως την τελευταία τα στόματα μας δεν ξεκολλησαν, πάρα μόνο τη στιγμή που μου έκανε στοματικό. Η πίπα της είναι αρκετά καλή,χωρίς όμως πολλές εναλλαγές και χωρίς περιποίηση @@. Ταυτόχρονα τη δακτυλοσκοπούσα,πράγμα που δέχτηκε χωρίς καμία αντίρρηση. Όταν ήρθε η ώρα του σεξ της είπα να ανέβη πάνω μου. Το κάναμε έτσι για αρκετά λεπτά ποτε αργά πότε πιο γρήγορα, πότε δυνατά πότε πιο τρυφερά. Ταυτόχρονα τα γλωσσοφιλα έπεφταν βροχή. Για το τέλος της ζήτησα να το γυρίσουμε σε ιεραποστολικό. Σε αυτή τη στάση μείναμε μέχρι να τελειώσω και να βγει και η τελευταία σταγόνα σπέρματος από μέσα μου. Η αίσθηση ήταν υπέροχη, διότι εκτός των άλλων η Βικτώρια είναι μία από τις όμορφοτερες κοπέλες που δουλεύουν σε στούντιο και προσέχει και την παραμικρή λεπτομέρεια πάνω της. Για παράδειγμα μυρίζει υπέροχα ενώ και η αναπνοή της είναι δροσερή (πράγμα που δυστυχώς δεν προσέχουν πολλές κοπέλες). Έτσι μπορώ να πω ότι βίωσα μία ακόμα υπέροχη εμπειρία μαζί της και σίγουρα την κατατάσσω στον κατάλογο με τα στανταράκια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Υπηρεσίες
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2011
Στο είχα πει εδώ και καιρό ότι η Viktoria είναι από τις ωραιότερες στουντιογυναίκες που έχω συναντήσει (τοπ-3). Όσο σε ...γουστάρει απόλαυσε το!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1