Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο μια αποτυχημενη επισκεψη στην Περγαμου και Αλκμενους με τον "κουμπαρο" φτασαμε στο Ελλης. Οπου ο δικος μου ηθελε να βρει την Αλεξανδρα λογω των κριτικων που διαβασε. Αντ αυτης ομως η τσα μα ς ειπε οτι ειναι η ισαβελα! Και κανει τσιμπουκακι, πισωκολητο και κωλαρακι. (με υφακι ομως σαν να ελγε εαν θελετε μονο αυτα εχουμε τιποτα εξτρα). Εγω του ειπα εαν οντως ειναι η ισαβελα που ολοι ξερουμε ... θα περασω και θα πρεπει να περασει κι αυτος!! Και οντως βγαινει η νταρντανομουνα!!! Εγω ειπα που περναμε ... Μπηκε μαζι μου κι η ισαβελα και πηγε στο ντουζ. Μου λεει δεν σε πειραζει να πλυθω λιγο? Τι λες παιδακι μου? και σοου και να πω οχι!!! Εγω ξεντυνομουν κι αυτη πλενοταν!! Γυρναει καποια στιγμη και μου λεει: Ο αλλος ηθελε λιγο απο πισω και θελω να πλυνω χερια μου.!? Αργοτερα καταλαβα οτι ο διπλανος γουσταρε λιγο "δαχτυλοσπρωξιμο" για ... αλλαγη! Οτι γουσταρει ο καθενας μας, δεν μου πεφτει λογος! Αλοιμονο!
Τελος παντων εφυγε και μετα απο 5 λεπτα χτυπησε και ξαναηρθε. Μου λεει στεκουμενη στην ακρη του κρεβατιου: Να τα πουμε? Οτι θες πες μου της λεω! Γυρνα μου λεει! Ναααατα ... λεω απο μεσα μου λες να γουσταρει οτι εκανε στον προηγουμενο κι εχουμε αλλα!?? Γυρναω και πριν προλαβω να βολευτω τρωω στο κεφαλι το κομπινεζακι της !!! Αρχιζει ενα απαλο φιλο-γλυψιμο απο την γαμπα ως το σβερκο και τ αυτια! Αμαν λεω δεν θα αντεξω και για πολυ ετσι που το παει. Με γυρναει και μου αρχιζει τα ιδια απο εμπρος! Βαζει προφυλακτικο κι αρχιζει μια πιπα που θα ελεγα σε λιγο: φυσα να να βγει το σεντονι! Ξαπλωνει σε σταση πλαγιαστου 69 και αρχιζω την βυθοσκοπηση! Κι αφου μυρισα και σαπουνακι .. επεσα με τα μουτρα στο ψητο! Αρχισε να τσιναει λιγακι και να προσπαθει να αποφυγει το δυνατο γλυψιμο. Εκει που λεω αντε να ξεκινησω κατι αλλο... το γαμημενο κινητο χτυπαει.... απαντησε μου λεει... σηκονωμαι και αφου πιανω κινητο -βλεπω νουμερο-κλεινω. Γυρναω και.. αυτη ειναι εκει καθισμενη στην ακρη του κρεβατιου και αρπαει τον .. λουτσο και ξανα μανα πιπα ! Την ξαπλωνω και της λεω σειρα μου τωρα. Και την ξαναρχιζω στο γλυψιμο! Αφου ταρακουνηθηκε με τραβηξε πανω και μου λεει βαλτο στο κωλο μου! Ευχαριστως και με προθυμια! Βαζει σαλιο ...!!! στην τρυπα της και ενα καλο φτυσιμο στον λουτσο! Σπρωχνω και μπαινω... σφυροκοπησα για λιγο και λεω μεσα μου σιγα ρε μαλακ ακομα δεν τον εβαλες ...θα χυσεις! Και κοβω ταχυτητα... αλλα αυτη λες και ειχε μαπαταρια συνεχιζε μονη της να χτυπιεται στον λουτσο. Της λεω δεν αλλαζουμε λιγο... ΑΜεεε .. και με σπρωχνει να ξαπλωσω!!! Ανεβαινει απο πανω και ενω εινια σε βαθυ καθισμα τον βαζει παλι στον κωλο κι αρχιζει τα πανω κατω!!! Παλι στο πενατλεπτο λεω να αλλαξουμε... χαμογελαει και σαηκωνεται .. λεω την νευριασα?? Αλλα αυτη στηθηκε στο ντουζ και μου λεει ... ελα !! Αμεσως καλη μου! Εκει δεν αντεξα και πολυ μεταξυ του ... αρεσει μωρο μου ... να με χυσεις στον κωλο και αλλη φορα στο στομα... και αλλων τετοιων ... Παρεδωσα!
Οταν τελειωσα με τραβηξε και πεσαμε μαζι στο κρεβατι κι ενω ημουν ακομη μεσα της αρχισε κατι "γκομενοηδη" του στυλ: φιλακια και ερωτησεις : σου αρεσε? θα σ εξαναδω? Κι αφου σηκωθηκα ξανα αγακαλιες και φδιλακια και αφου ανταλαξαμε ευχες για καλη χρονια κ.λ.π φιλακι και γεια!
Απο οτι μου ειπε ελειπε ρουμανια και τωρα παλι εδω αλλα βραδυνη βαρδια. Οσοι την ξερετε και σας αρεσε .... she is baaaaack!
στο δρομο ρωτησα τον δικο μου πως του φανηκε..?? Κατα τα λεγομενα του σε ενα εικοσαλεπτο που περασε μεσα ... αλλαξε τα στανταρα του! Της προτεινε μαλιστα ολονυχτια!! Δεν του απαντησε αλλ μου ειπε οτι θα ξαναπαει να μιλησουν !!! Ειδωμεν!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Ισαβέλλα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού