Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 47 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δυστηχώς φιλοι μου το 2011 για μενα δεν τελειωνει καλα στον τομεα του σεξ διοτη μαλλον ηταν το τελευταιο γαμησι της χρονιάς.
Αλλα τι γαμησι, αερικο.
Τα εχουμε πει χιλιαδες φορες τα προβλήματα της περιοχης αλλα εμεις δεν θα λυσουμε το μεταναστευτικο σε μια χωρα που ειναι υπο διαλυση.

Τελικα εαν πηγαινα σε ενα στουντιο με το 40αρι που χαλασα στης 3-4 τελευεταιες επισκεψεις στο μεταξουργειο απλα θα εριχνα περισσότερες μαλακιες και λιγοτερα γαμησια αλλα απο τα ενα δυο γαμησια θα εφευγα ικανοποιημενος οπως φευγω παντα απο τα ανωτερα ιδρυματα του αγοραιου σεξ Χαμόγελο
Φτου και παλι απο την αρχη, μαζεμα χρηματων μεχρι το επομενο σεξ.

Η περιοχη αυτες της μερες οπως ειπαμε ειναι γεματη λογο εορτων και θα σας προτεινω να μην πατε παραμονη πρωτοχρονιάς που λενε τα καλαντα Κουλ

Εκανα μια μικρη τσάρκα στην κωλονου και ηρθα κατευθειαν εδω στα καινουρια διπλα στην ιασωνος να τσεκαρω γιατι φερνει καλα κοματια .
Τσεκαρα το δεξι σπιτη μαπα, τσεκαρα το αριστερο μου αρεσε η κοπέλα, καστανα σγουρα μαλλια, ωραιο σωμα, ωραιο ποδια και γλυκια φατσα.

Ο τσατσος ενα μουστακαλης 55αρης (σαν αυτους που αρεσουν στον παπαζολη Γλώσσα) σπαστα ελληνικα ειπε οτι εχει 10 ευρω..
Ε λοιπον λες και εκεινη την στιγμη το πουλι μου κανε κουμαντο στης κινησεις μου σαν να με υπνοτισε, λες να ταν ο θεος νωντας?
Τελοσπαντων εδωσα το 10αρικο μπας και αυτη τη φορα το γαμησι πιάσει τοπο, αλλα που να πιασει εκει ρε παιδια..

Μπηκα στο δωματιο , ξεντυθηκα γρηγορα, ψιλοκαθαρο ηταν αλλα τιποτα σπουδαιο σε συγκρηση με αλλα σπιτια που πανε καλα απο καθαριοτητα και καποια αλλα δεν ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ.

Η κοπέλα μπηκε αμεσως μολις ξεντύθηκα , μανια που την εχουν στο μεταξουργείο μολις ξεντυθω αμεσως μπηκαν δεν μπορουν να περιμενουν λιγο να ηρεμησω, τελοσπαντων.
Μπηκε και η γκομενα βιαστικη φανηκε μαλλον ειχε κοσμο , εκατσε λιγο διπλα μου με χαιδεψε και αυτο ηταν κατευθειαν σκουφο στο πεσμενο πουλι μου, πραγματικα αυτες που το κανουν κατευθειαν η δεν ξερουν οτι πριν απο αυτο πρεπει να υπαρχει καποιο προκαταρκτικο για ερεθισμο ετσι ωστε να ερθει η στυση η , ειναι ξεπέτες.

Με το ζορι μου τον σηκωσε και κατευθειαν με δικη της προτοβουλια χωρις να με αφησει να μιλισω ανεβηκε πανω μου η καποτα μιση βαλμενη και το μουνι της ξερο εντελως, χωρις ιχνος κρεμας δεν υπηρχε αισθηση τριβης με τίποτα και μετα απορουσε γιατι δεν καυλωνα περισσότερο, αυτες δεν ειναι επαγγελαμτιες ρε μαγκες να μην ξερουν τα βασικά, εμεις θα τους τα μαθουμε?
Την βγάζει απο το μουνι της και βαζει λιγη κρεμα, ανεβαινει παλι τα ιδια Θυμός , μετα την εσπρωξα λιγο στα 4 οπου ειχε και μια καλή αισθηση, αλλα παλι ρε μαγκες δεν ειναι γαμησια αυτα, αυτα ειναι παιδιαρισματα να απορει η αλλη ενω η ιδια φταιε γιατι εμενα γιατι εγω δεν μπορω να τελειωσω. Της ζητάω μαλακια μπας και τελειωσω διοτη εγω οπως εχετε καταλαβει δεν τελειωνω ευκολα , ουτε να τον παιξει δεν ήξερε, δεν επιανε κορμο παρα μονο το σημειο που οδηγει προς τα αρχιδια, περασαν καποια λεπτα και ο μουστακαλης τσάτσος χτυπησε την πορτα , ειχαν περάσει οντως 10 λεπτα και της ειπα δεν πειραζει αλλη φορα, που λεει ο λογος.
Με ευχαριστησε για ενδειξη φιλοτιμιας και εφυγε, να φανταστειτε την επεξα μονος μου και εχυσα γρηγοροτερα, θα μου πειτε γιατι ρε φιλε δεν καθοσουν σπιτη καλυτερα? Αλλα για γαμηση παμε οχι να παιξουμε, πολλες εκει δεν ξερουν τα βασικα που λεμε, εγω προσπαθουσα να χουφτωσω να κανω να ρανω, ματαια, δεν πειράζει θα χαλαμε περισσότερα αρκει να περναμε καλα τουλαχιστον χαλαλι τα λεφτα.
Κριτικη απο μένα, του χρονου παλι Κουλ
καλη χρονια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Σορένα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού