Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η περίοδος των γιορτών είναι πολύ στεγνή για την πόλη μας και κάθε νέο πρόσωπο μου κινεί το ενδιαφέρον οπότε με λιγότερους, από το σύνηθες, ενδοιασμούς κανόνισα το ραντεβού με την Melinda. Ανοίγει η πόρτα και βλέπω την κοπέλα των φωτογραφιών με μικρή επεξεργασία. Ηλικία 30+, μέτριο ύψος, ωραίο πρόσωπο με όμορφα μάτια, μικρό αλλά καλοσχηματισμένο στήθος και πολύ καλό κωλαράκι. Καλή υποδοχή με προσεγμένη εμφάνιση και πλατύ χαμόγελο. Τα αγγλικά της είναι σε καλό επίπεδο.
Φιλία βαθιά με γλώσσα, πίπα καλή και πάρα πολύ διάθεση για GFE. Στο σεξ ο ρυθμός της είναι χαλαρός και αισθησιακός ενώ τα βογγητά της αληθινά (ή πολύ αληθοφανή). Αργότερα βέβαια όταν πήρα κώλο και ανέβασα στροφές η κοπέλα δεν κώλωσε καθόλου. Στησίματα καλά και πολύ συνεργάσιμη. Τελείωμα μέσα της καθώς δεν πρόλαβα να κάνω την κατάθεση μου αλλού…
Γενικά θα την χαρακτήριζα ως μία από τις καλύτερες GFE εμπειρίες που είχα και με έκανε να αισθανθώ πως είμαι με την κοπέλα μου. Μπορεί να μην βρίσκεται στην πρώτη νιότη της αλλά τα έκανε όλα άψογα. Ειδικά αυτή την περίοδο που δεν υπάρχουν επιλογές στην πόλη μας ίσως να συμβιβαζόμουν και με κάτι πιο μέτριο αλλά ήμουν τυχερός και έφυγα κούκλος

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2011
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2011
Είμαι ελαφρώς μπερδεμένος..
Από τις φωτογραφίες και την κριτική από το φερόμενο ως παλιότερο προφίλ της κυρίας.. τελικά είναι Η δεν είναι αυτή?
Γιατί, βρε παιδιά, δεν γίνεται από την μια να είναι μπάζο και από την άλλη μποναμάς...
Όχι τίποτα άλλο, δεν έχουμε και άλλη επιλογή αλλά να μην φάμε και φόλα....
ΕΕΕ???
30 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω ποια κοπέλα είδε ο συναγωνιστής στο παλιότερο προφίλ. Εγραψα ότι είδα. Σχετικά με το αν είναι μπάζο ή μποναμάς, πήγαινε και κρίνε μόνος σου. Αν σου αρέσει κάθεσε, αλλιώς μεταβολή. Δεν είναι και τόσο δύσκολο.
ΕΕΕ???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2