Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Γεια χαρα σε ολους και παλι,επισκεψει στην Σαπφως 7 εχθες κατα τις 5:40μμ οπου η κοπελα που ειχε υπηρεσια ητανε η Λιτσα απο Γερμανια, οπως μου ειπε η τσατσα και η ιδια.Το προγραμμα της ηταν:30€ το απλο,40€ γυμνο και 50€ το 69 ακαποτο εγω εδωσα το απλο για να δω τι καπνο φουμαρει και περασα στα ενδοτερα,η κοπελα δεν αργησε να ερθει ουτος η αλλος δεν ειχε κοσμο το μαγαζι,με το που ηρθε ητανε ευγενικη πιασαμε το μπλα-μπλα για λιγο και μετα μου ειπε ξαπλωσε αν θελεις, και εγω ειπα προτιμω να μεινω ορθιος καλα μου ειπε και εβγαλε το συνολακι της,πηρε θεση στο κρεβατι αφου εσκισε την καποτα περιμενοντας να μου την φορεσει, σημειωσει εδω:προκαταρκτικα δεν ειχαμε καθολου απο μερους της κοπελας και εδω ειπα:εεεε οχι ρε γαμωτο No μπαλαμουτι παλι την τρελα μου μεσαΘυμόςΘυμός:....τελος παντων.
Στα του αγωνα η πιπα της ητανε καλουτσικια οπου ηρθα γρηγορα σε στυση,οπου εδω δεν χρειαστηκε να φανταζομαι οραματα απο τσοντες για να μου σηκωθει οπως με την Σοφι στην Τανταλου 9,οχι πως η Λιτσα ητανε καμια super-γουαου αλλα μπροστα στην Σοφι η Λιτσα ητανε υπερκινητικη(φαντασου τωρα)Money Mouth....εεεε μετα την πιπα την γυρισα στα 4 εδωσα λιγο εκει,μετα αλλαζουμε σε ιεραποστολικο οπου εδω δεν ειχαμε ουτε eye contact ουτε τιποτα, οπου εγω εδινα παλι εκει,και αυτη απλα κοιτουσε το μουνι τηςΕμμμμτελος παντων απο emotional communication κλαφτα Χαραλαμπε ηταν εδω καμια σχεση οπως εχω με αλλα στανταρακια μου......και καπου εδω ηρθε το τελος στο ιεραποστολικο,τελειωσα μηχανικα και παλιΘυμόςγια δευτερη φορα,απο μια δυτερη αποτυχημενη καταθεση.
Μια γενικη συνοψεις τωρα:η συγκεκριμενη κοπελα δεν κανει κατι το ιδιαιτερο,το super,το ωραιο που θα σου μεινει και θα θες να ξαναπας....ητανε μια μετρια προς κακια επιλογη απο μερους μου,επαιξα και εχασα και παλι εδωΛύπη και οπως εγραψα και στην προηγουμενη κριτικη μου,αν με ρωτουσε καποιος αν θα ξαναπηγαινα με Λιτσα????Χμμμ;Χμμμ; θα του ελεγα ''Δεν νομιζω''αποψη μου βεβαια αυτη,δεν θα την συνιστουσα απο εμενα παντως τωρα αν θελει καποιος να παει να δει με Λιτσα, Good Luck και αερα στα πανια του τοτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίτσα
Death_Zone88
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού