Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
κατεβαινοντας στο μεταξυ να ριξω τα χοντρα εψαχνα να δωσω πιπα,γυρνωντας μερικα σπιτια δεν βρηκα κατι το αξιολογο οποτε κατεληξα στη μαρια τη γνωστη τσιμπουκι μουνι κωλο,πηρα το απλο τον 10 καθοτι ηθελα να βγαλω τα χοντρα και ειχα σκοπο να δωσω μονο πιπα αλλα ελα που δενΘυμόςερχεται η μαρια και ξεκινα μια πιπα απευθειας σε πεσμενο πεος αλλα ελα που εβαζε τοσο δοντι που δεν σηκωνοτανε ουτε με γερανοΘυμόςμετα απο κανα διλεπτο αθλιας πιπας και με πεσμενο το οργανο μου λεει πως θελεις,της λεω ειναι πεσμενο μου λεει ελα και θα το κανουμε Χμμμ;ξεκιναω σε ιεραποστολικο οπου εβαζε το χερι ετσι ωστε να κανει μια μουνομαλακια,τελικα με αυτο τον τροπο επηλθε στσυση και συνεχισαμε κανονικα την γυρναω στα 4 οπου εβαλε τα ποδια της αναμεσα στα δικα μου και παλι το χερι στο μουνι της και να παιζει το πουτσο μου,αβολη σταση οποτε της λεω να ερθει απο πανω ετσι ωστε να τελειωσω κατι το οποιο εκανε σχετικα καλα ισως η καλυτερη της σταση,τελικα απο εκει που πηγαινα για τσιμπουκι βρεθηκα να αλλαζω ολες τις στασεις το δωματιο απ'οσο ξερεται ειναι αρκετα αθλιο μπορω να πω και ο κοσμος που τριγυρναει εκει γυρω ειναι ολοι της σακουροχρωμης φυλης,να σημειωσω επισης οτι εβλεπα μπουλουκια στημενα στις γωνιες αν και δεν με ενοχλησε κανενας καθως εριξα περπατημα σε ολο το μεταξι αφου ειχα παρκαρει το αμαξι στην απεναντι οχθη της αχιλλεως.
οσο για παρκαρισμα με αμξι δυσκολα καθως ο φοβος για τυχον βανδαλισμους ειναι πολυ πιθανος οποτε το αμαξι παρκαρισμα μακρυα και παλι με φοβο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.067
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού