Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367462
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μεγάλη μπουρδελότσαρκα στην Φυλής με συνοδοιπόρους τον SPEED και τον Μάθιου, και αφού επιτέλεσε το καθήκον του ο κολλητός μου, μετακόμιση στο Γκάζι για την ολοκλήρωση των δικών «υποχρεώσεων».

Εδώ συναντήσαμε την Σάρα. Μέτριου αναστήματος, με καστανά μαλλιά ίσια μέχρι τους ώμους περίπου. Το πρόσωπο της χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, αρκετα γελαστή και sexy όμως. Ωραίο σώμα, μικρό σχετικά στήθος αλλά το δυνατό σημείο της, η περιφέρεια της και τα πόδια της.
Μια κοπέλα που δεν ήταν η πρώτη φορά που συναντούσα σε τσάρκες μου, και για να είμαι ειλικρινής δεν την είχα ξεχωρίσει. Σήμερα όμως στο πολύ προκλητικό της σαλονάρισμα με καυλάντισε αρκετά, και με έκανε να πω το κλασσικό Ελληνικό «δεν γαμιέται» και ο «σεσημασμένος» από την θητεία του στην οδό Φυλής κύριος Άρης με πέρασε στο δωμάτιο με απλό πρόγραμμα.

Μετά από σχετικό χρόνο αναμονής ήρθε. Πρώτες συστάσεις και άρχισαν τα πρώτα προκαταρκτικά. Φιλάκια, χαδάκια, αγκαλίτσες. Μια εγώ, μια αυτή περιποιούμασταν ο ένας τον άλλο σε μια διαδικασία προκαταρκτικών μακράς διαρκείας.
Σκουφάκι για ένα καλό στοματικό, χωρίς να ειναι απόλυτα βαθύ, αλλά σε καλό ρυθμό, με χτυπήματα της γλώσσας στο κορμό, πρόστυχες ματιές, νέα χτυπήματα του «μικρού Cheyenne» στο πρόσωπο και την γλώσσα της. Η θέση του σώματος της τέτοια έτσι ώστε να έχω απόλυτη πρόσβαση στο «γατάκι της», κάτι που εκμεταλλεύτηκα, χωρίς να δείξει κανένα σημάδι δυσαρέσκειας.
Πολύ καλό καραμέλωμα πριν και μετά από το κυρίως στοματικό στα @@κια.

Sex σε πολλες στάσεις εντός και εκτός κρεβατιού με καλή συμμέτοχη με πεταχτά φιλάκια, γλειψίματα στους λαιμούς, τα αυτιά και το στήθος και απο τις δύο πλευρές. Έναρξη με ιεραποστολικό, και κατάθεση στα τέσσερα με εκπληκτική θέα του πίσω συστήματος, περνώντας ενδιάμεσα από cow girl, στάση του λωτού, στα όρθια, και πάλι ιεραποστολικό.

Χωρίς βιασύνες, αν και το κουδούνι χτύπησε κάποιες φορές, έκατσε δίπλα μου, μιλήσαμε και ανταλλάξαμε ευχές.

Μια κατάθεση που δεν μπορώ να την χαρακτηρίσω αξέχαστη. Μια τίμια κατάθεση όμως, από μία κοπέλα που όπως λέει και ο καλός μου φίλος Farkeli «εργάζεται και δεν κοροϊδεύει».Έκανε ότι έπρεπε να κάνει για να με ικανοποιήσει, με καλή τεχνική και υπομονή και τίμησε το μισάωρο που έμεινε μαζί μου στο δωμάτιο. Για πρώτη φορά μαζί της, με μηδενική σχεδόν οικειότητα πέρασα καλά. Μια καλή επιλογή αρκετά πάνω από τον μέσο όρο.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σάρα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2011
εμεινε μιση ωρα μεσα στο δωματιο μαζι σου, χριστουγεννιατικα, και παρολο που χτυπαγε το κουδουνι?εμεινε μιση ωρα σε απλο προγραμμα κοπελα απο τα studio της κασσανδρας σε δωματιο???να υποθεσω οτι ηξερε ...
26 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ηξερε τιποτα...
27 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ήξερε ο Άρης.
Π
Πύρκαυλος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3