Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η κριτικη ειναι για το δεξι τροφωνιου 11

τωρα τελευταια κατι εχω παθει με τα γυφτακια...κι ετσι ειπα να παρω και την ελβιρα ,που εμφανισιακα μ αρεσει ,αλλα την απεφευγα γιατι μου μυριζε ξεπετα...

ειναι το κλασσικο γυφτακι που παιζει τροφωνιου,με τα καστανοξανθα μαλλια...

το σωμα της το χα φανταστει καλυτερο οπως την "εκοβα" με τα κομπινεζον,η αληθεια ειναι ...

ειναι λιγο μπαλονακι τελικα,αλλα σφιχτη...μ αρεσε...

ξυπνια και συμπαθητικη κοπελιτσα τελικα...δημιουργει ευχαριστο κλιμα οικειοτητας στο δωματιο...

λιγα προκαταρκτικα...τυποποιημενα ομως δυστυχως...και μετα καποτα και πιπα...

ενω θελει να μεινει ικανοποιημενος ο πελατης,το αντιμετωπιζει επαγγλεματικα το ολο θεμα και φαινεται...

ειχα καταθεσει και στο διπλα και δεν την ειχα ευκολη τη στυση ,οποτε με πιπωνε και μου τον επαιζε παραλληλα καμποση ωρα...
εγω την κοιταζα και καυλωνα,γιατι μ αρεσει εμφανισιακα πολυ το γυφτακι...

οταν ημουν ετοιμος της ειπα να με καβαλησει...
τυπικα κι εδω...

μετα στα 4...ειχε στραβωσει το σωμα να μη μπαινει βαθια δυστυχως(ενω δεν ειχα καν καλη στυση) και ενω την εβαζα ισια,ξαναστραβωνε...

οποτε την εβαλα ιεραποστολικο,οπου μ αρεσε περισσοτερο...

ξαφινκα ερχεται η τσατσα εξω απ την πορτα και χτυπαει και ρωταει "καλα εισαι?" :angryΛύπη6'να χαν περασει)

-τι επαθε αυτη ?(της λεω νευριασμενος...)
-τιποτα μου λεει,θελει να δει αν ειμαι καλα...γινονται πολλα ξερεις μπλα μπλα μπλα...

ευτυχως με τον τροπο που μου μιλησε ,μου δειξε οτι αυτη δε βιαζεται καθολου και δεν υπαρχει προβλημα...

συνεχισα λοιπον,ενω μ αρεσε που την ειχα αγκαλια...και μετα απο λιγο αντε παλι η τσατσα τα ιδιαΘυμός

-καλα εισαι?
-καλα ειμαι...της φωναζει η ελβιρα,ενω εγω παλι μανουριασα...

παλι με ησυχασε ,αλλα το γυρισα σε μαλακια γιατι ειχα ψιλοσπαστει και η αληθεια ειναι οτι δε θα χυνα κιολας ευκολα,λογω προηγουμενης καταθεσης...

η ελβιρα με βοηθησε και ουσιαστικα ,επειδη μ εφτιαχνε παρα πολυ η εικονα της να μου χαιδευει τ αρχιδια και να βλεπω να μουνοχειλακια της και τη σκια τους στο σεντονι,καταφερα να χυσω...

εκανε υπομονη η κοπελα και ηταν φιλοτιμη...

οσοι ομως θελετε πουτανες να τα δινουν ολα στο γαμησι ,ουτε να το σκεφτειτε να την παρετε...

για οποιον του αρεσουν τα γυφτακια και του αρεσει εμφανισιακα,πιστευω δε θα τα κλαψει τα λεφτα του...

εγω ,επειδη με καυλωνει,μαλλον θα ξαναπαω...

*κανει και πρωκτικο
**συνηθως την πετυχαινω απογευμα στο αριστερο τροφ13
***νομιζα οτι εκανε και ελευθερο στοματικο,αλλα οταν στο δωματιο της ειπα οτι θελω πιπα με καποτα,μου ειπε οτι δεν κανει χωρις ,με τιποτα..δεν ξερω αν με δουλευε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελβίρα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2011
*εχει ενα βαθουλωμα στη μεση αριστερα...

οχι κατι ενοχλητικο ομως...
23 Δεκεμβρίου, 2011
το βαθουλωμα πρεπει να ειναι γιατι
"σκοτωσε" κανα οργανο,
μαλλον το αριστερο νεφρο της.
23 Δεκεμβρίου, 2011
καλα εκανε και ρωταγε η τσατσα αν ηταν καλα η κοπελα! οποια παει με το Νωντα κλεινει σα γυναικα και γινεται καλογρια "Νωντοheadbanging:
M
memos@n
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3