Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας* επισης βαλτε 7.5

...

οταν μου παρουσιαστηκε η χριστινα στο σαλονι ,επαθα πλακα...
εντυπωσιαστηκα...

ειναι ψηλη 45+αρα,με κοντο ξανθο καρε μαλλι,ομορφο προσωπο και αδυνατο νευρικο κορμι,στεγνο απο λιπος...
φοραγε κατι εκφυλα δαντελωτα ασπρα εσωρουχα και εμοιαζε να χει βγει απο υγρο ονειρο παρθενου εφηβου...

εχει γενικα πολυ προσεγμενη εμφανιση(εσωρουχα,μποτες,μαλλι,νυχια κτλ) και κερδιζει ποντους απ αυτο...

ειναι επισης τυχερη,γιατι το παρουσιαστικο της ανταποκρινεται στο προτυπο γυναικειας ομορφιας της εποχης μας...
περα απ αυτα,σα θηλυκο δε θα λεγα οτι εχει να μου πει και πολλα...

χαμογελαει συνεχως(εχει ωραιο χαμογελο),σε υπερβολικο σχεδον βαθμο...
γενικα δε μπορω να πω οτι ενιωσε πολυ οικεια μαζι μου μεχρι το τελος της συνευρεσης...
μου δωσε την εντυπωση οτι της φαινομουν χαζος/αφελης και σα να ταν λιγο επιφυλακτικη/φοβισμενη απεναντι μουΧμμμ;

μολις την ειδα λοιπον,δεν το πολυσκεφτηκα...ειχα διαβασει και τις καλες κριτικες ,εδωσα το εικοσαρι και μπηκα...

θα παραθεσω τωρα τρια χαρακτηριστικα ,που ειναι κοινα σ ολες τις γυναικες με το αδυνατο νευρικο κορμι,στεγνο απο λιπος...

1)το δερμα τους ειναι μονιμα πολυ ενυδατωμενο και εχει μια αγρια καυλωτικη μυρωδια...ετσι που νιωθεις οτι μυριζεις απευθειας τις ορμονες τους,λες και στην αντιθετη περιπτωση τις ρουφαει το λιποςΕμμμμ

2)ο κολπος τους αγκαλιαζει σφιχτα τον πουτσο

3)οσο νευρο δειχνει να εχει το σωμα τους,τοση αγριαδα στερουνται στην πραξη σε σχεση με τις παχουλοκομψες και κυριως τις παχουλοακομψες,οι οποιες ειναι πολυ πιο δυνατες και εκρηκτικες στην κινηση τους...

τα παραπανω ισχυουν και για την χριστινα λοιπον,με το μονο επιπλεον σχολιο ,οτι το δερμα της λογω ηλικιας εχει την αναλογη χαλαρωση(που μας αρεσει στις ωριμες γυναικες)...

...

οταν μπηκε,την περιμενα ορθιος και αρχισαμε τις αγκαλιες/χαιδεματα γλειψιματα ...
το βυζι της ειναι ολο πολυ σκληρη σιλικονη και οι ρωγες καγελο...

φιλια στο στομα δεν υπηρξαν...

ξαπλωσαμε και συνεχισαμε το παιχνιδι...ολα πηγαιναν πολυ καλα...και οταν με ειδε καγκελαριο με ρωτησε αν θελω 69...
της ειπα ναι,για να χω την αναλογη θεα και να παιξω με το μουνακι της ,αλλα δεν ειχα σκοπο να τη γλειψω,για λογους υγειας...

ηταν αξυριστο το μουνι της...και δε μου αρεσε ιδιαιτερα μορφολογικα εξωτερικα...(ουτε και ασχημο θα το λεγα ομως)
η σουφρα της δε μου αρεσε ...ειναι απ αυτες που εχουν οψη λες και παει να ξεπροβαλλει ενα σκουληκακι απο μεσα(if you know what i mean)...

ενω με πιπωνε ομως στο 69 και επαιζα την κλειτοριδα της και της εγλειφα τα κωλομαγουλα και τα ποδια...συνειδητοποιησα ξαφνικα,οτι ειχα αρχισει να της κανω γλειφομουνι...
σκεφτηκα οτι την ειχα ηδη κανει τη "μαλακια" μου ,οποτε το συνεχισα...

πριν το γλειφομουνι ,της ειχα βαλει δαχτυλο και ηταν πολυ κλειστη,αλλα και το γλειψιμο μου δεν πρεπει να της αρεσε ιδιαιτερα,γιατι ενω διηρκησε αρκετη ωρα,οταν την εβαλα να με καβαλησει ,ηταν ακομα στενη...

κοπανηθηκε απο πανω ικανοποιητικα...αλλα γρηγορα μου ειπε να αλλαξουμε σταση και την εβαλα για πισωκολλητο...

εδω ηταν καλυτερα...την κραταγα πολυ σφιχτα απ τα επισης πολυ σφιχτα καπουλια της ,χωρις να παραπονιεται οτι την ποναω...και αρχισα να ανεβαζω στροφες...
ειχε καυλωσει το μουνακι και ειχε πολυ ωραια αισθηση και η συμμετοχη της χριστινας ηταν ικανοποιητικη...

συνεχισα για λιγο ετσι αυξανοντας συνεχως την ενταση και μετα απο λιγο εχυσα...

πηρε ενα μωρομαντηλο απ το κουτι που εχει αφημενο στο κομοδινο ,σκουπισε το μουνακι της με αποχαιρετησε κι εφυγε...

...

δεν τρελαθηκα κιολας εν ολιγοις...αλλα ηταν πολυ τιμια καταθεση και εμεινα αρκετα ικανοποιημενος...

αν η ολγα απ το διπλανο (που μ αρεσει τρελα),ειχε τις υπηρεσιες της χριστινας ,θα μουν καθε μερα εκει...(ασχετο(?)...)

*τσατσα δεν ειδα...

**η κριτικη αναφερεται στο δεξι τροφωνιου 13...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού