Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η θερμοκρασια εξω ειχε αρχισει να πεφτει επικινδυνα, πλησιαζαμε τους 7 βαθμους. Στο μυαλο μου, ενω ηξερα οτι κανει ψωλοκρυο με χιονονερο, ειχε καρφωθει μια γρηγορη καταδρομικη στο Μεταξι.Ηταν απο τις φορες που ηθελα να γαμησω ετσι απο χομπι κι οχι επειδη ειχα τρελλες καβλες.Μπηκα στο αμαξι, κλιματισμος να ζεσταθουμε και εφυγα για Μεταξι. Το χιονονερο επεφτε παντου και ετσι, το μονο σπιτακι που μπηκα ηταν αυτο εδω. Τη Μαρια την ειχα δει και σε μια μεσημεριανη ωρα αλλα δεν ειχα περασει.
Κανει ακομα το γνωστο κολπο να κατεβαζει το βρακακι της και αυτη τη φορα επιασε, ισως και γιατι ειχα παει αποφασισμενος . Σε λιγη ωρα θα σχολαγε, ηταν ηδη 11. Ανακοινωθηκε προγραμμα 10 ευρω και 15 με κωλο.
Τρεμοντας μεσα μου, επελεξα το 15ευρω, κυριως γιατι 9 στις 10 φορες ακουω στο δωματιο τα γνωστα : αχ ποναω, την εχεις μεγαλη κλπ. και φευγω απραγος απο κωλο.
Επλυνα τα χερια μου στο νιπτηρα (αυτο το κανω παντα,ακομη και σημερα που δεν χρειαστηκε, γιατι θελω να αγγιζω τις κοπελες με καθαρα χερια, κι οχι εχοντας πιασειολες τις πορτες του Μεταξουργειου).'Η το στγκεκριμμενο μπουρδελο ειχε ζεστο νερο ειτε τα χερια μου ειχαν ξυλιασει απο το κρυο, και το νερο πανω τους, μου φαινοταν ζεστο Γλώσσα Δεν ξερω τι απο τα δυο.
Η Μαρια ηρθε γρηγορα, χαμογελαστη. Εχει μια βαρια φωνη με ενα ελαφρυ ψευδισμα στο "ς", σα να σφυριζει. Η φωνη της ειναι αντιαισθητικη. Ομορφο προσωπακι, κοντουλα, λεπτη ξανθια με υπεροχο κωλο και ποδια. Πηρε μια μετρια πιπα με προφυλακτικο, αφου πρωτα την εγλειψα. Ηταν ξυρισμενη (οχι τελεια, αλλα ηταν)και μυριζε καθαριοτητα (ναι καλα...).
Καθως στηθηκε να μου παρει πιπα, η κωλαρα της ειχε τουρλωσει και ο καθρεφτης πισω της, μου εδειχνε την τρυπουλα της που ηταν πραγματι ανοιγμενη. Εκανα τη διστακτικη κινηση να την χαιδεψω (κι εδω 9/10 δεν αφηνουν δαχτυλο), αλλα οταν ειδα οτι δεν αντεδρασε, πηρα θαρρος μεσα μου και σκεφτηκα : "Σημερα εχει οντως κωλο το μενου". Μετα απο μια απλη ιεραποστολικη σταση, της προτεινα να γυρισει στα 4 για κωλο και προς εκπληξη μου :
1. Δεν ειπε "την εχεις μεγαλη, ας μην το κανουμε, ποναω κλπ.
2.Μου ειπε : "Απ'τον κωλο μου αρεσει πολυ σ'αυτη τη σταση" ...Και εδειξε την ιεραποστολικη.
Αυτη ειναι και η καλυτερη μου κι εμενα. Μπηκα ανετα μεσα της, δεν καταλαβαινε Χριστο. Το τελος ηρθε με αρκετη ενταση, με ενα ακρως επαγγελματικο χαμογελο απο εκεινη, ενα φιλι στο μαγουλο απο εμενα και σε 2 λεπτακια ημουν εγω στο δρομο προς το σπιτι και η Μαρια στην κουζινα του εν λογω μπουρδελου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.862
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού