Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπερα σε ολους,επισκεψη στο συγκεκριμενο ιδρυμα της Τανταλου 9 κατα τις 7:30+μμ της Κυριακης και το κοριτσι που εχουμε εδω ειναι η Σοφι.Καιρο την ειχα βαλη στο ματι και ειπα να παω σημερα για ενα test-driveΧμμμ;,λοιπον μπαινω στο eros και περιμεναμε με καμια 5-6 συναθλητες εκει,οπου βγαινει απο το δωματιο και σκαει μυτη στο σαλονι η Σοφι αρκετα εμφανισιμη θα ελεγα αλλα λιγο εως πολυ σοβαρη,βαριεστημενη,αγουροξυπνημενη θα ελεγα η τσατσα ευγενεστατη να ανακοινωσει το προγραμμα και τις λεω ομορφη κοπελα αλλα δεν μου γεμιζει το ματι,και μου απανταει ειναι επηδει μολις ξυπνησε για να ερθει στην δουλεια και καταλαβαινεις πως ειναι τωρα,με 1-2 πελατες που θα μπει στο δωματιο θα ανεβει σε λιγο ουτος η αλλος ολοι οι πελατες ειναι ευχαριστημενοι με την Σοφι μας, και δηνουν ρεστα για παρτυ της κλπ,κλ (παπαριες) καλα λεω,κανω μια γυρα ακομα στα γυρο μαγαζια και μετα απο λιγο ξαναμπαινω στο eros ειχε αδειο δωματιο και δινω το απλο παραβολο των 30€ και περιμενω.
Ο Χωρος πολυ καθαρος ητανε δεν εχω παραπονο και εντος ολιγου εμφανιζεται και η Σοφι μου σκαει ενα χαμογελακι μου δινει το χερι συστηνομαστε κλπ,κλπ και μου λεει ξαπλωσε ok λεω χωρις προκαταρκτικα καθολου για ξεκινημαΘυμόςΘυμός τελος παντων ερχεται απο τα πλαγια, και αρχιζει να μου παιζει μια ξερη μαλακια εκει εγω αρχησα να σκεφτομαι καμια τσοντα μπας και ξυπνησει το φιλαρακι μου,εεεεε λιγο απο εδω λιγο απο εκει μου σηκωθηκε εντελη μου κανει μια απαλη ολιγολεπτη πιπα και μετα ανεβαινει απο πανω μου,το μουνι της ητανε τοσο πολυ σφυχτο σαν μενγγενη ενα πραγμα και κυριολεκτικα δεν εβγαλε αχνα αχνα ομως,ουτε αχ-βαχ ουτε τιποτα ''μαυρη μουγκα εβγαλε''ΘυμόςΘυμός το αμιλητο νερο ηπιε δεν ξερω.Μετα την γυριζω στα 4 γιατι δεν εβλεπα να γινετε δουλεια ετσι,παλι την ιδια βουβα και βαρεμαρα εβγαζε ανεκφραστη εντελωςΘυμόςΘυμός το ιδιο σφιχτη και στα 4 ητανε αρχησα να την δινω εκει και σκεφτομουνα διαφορα μπας και τελειωσω ωσπου τελειωσα απο υποχρεωσει ειπαμε ενα ξερο γεια και την εκανα με ελαφρα, και συνιλοκος χρονος που εκανα μεσα ηταν 15 λεπτα.
Μια γενικη συνοψης τωρα:Για μενα ητανε μια πολυ κακια και βιαστικη επιλογη,ασχετα αν την ειχα βαλει στο ματι καιρο δεν ακουσα το ενστικτο μου δυστυχως που μου ελεγε να μην περασω,αν με ρωτουσε καποιος αν θα ξαναπηγαινα θα του ελεγα:''ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ'' μου αφησε μια ξινιλα η ολη φασηMoney Mouthεκτος και αν ακουσω.... η διαβασω κατι εδω στο site οτι η συγκεκριμενη βελτιωθηκε ''ισως''ξανακανω μια επισκεψει,αλλα μεχρι τοτε μπααααααααααααα ρε φιλε ξαναΘυμός αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Σόφη
Death_Zone88
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2011
Σ'αυτή την κριτική συνοψίζεται η εικόνα ενός αγάμητου ΠΣΚ στην συμπρωτεύουσα! Μπουγάτσα με μουνί ΤΕΛΟΣ!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1