Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Μασατζίδικα 26512
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ρωσίδα Ευα είναι σχετικά παλία καραβάνα στο χώρο του μασαζολαδώματος.
Εχει κάνει πέρασμα και απο Καλιροης 48 και απο Ομήρου 35 παλαιότερα.
Ηλικια περιπου 28 αλλα μικροδείχνει. Μπορείς και να την κάνεις και 22 ανετα.
Ανοιχτόχρωμη, μετριο πρόσωπο, μετριο ανάστημα, μαλλια πιασμενα κοτσο ωραια επιδερμιδα και δέρμα σχετικά αδύνατη , διαθέτει ενα υπεροχο στηθος ολοστρογγυλο που κοιτά το θεο με ομορφη ρωγα. Νουμερο στηθους 2,5 αρι. Απο τα καλυτερα φυσικά στηθη που εχω δει ποτέ.
Φορα ωραιες μαυρες γοβες και μαυρα κατσακια μεχρι λιγο πανω απο το γονατο και γενικα δειχνει εκφυλη.
Ειδα και τα υπολοιπα τεμάχια...πολλά τον αριθμο πρεπει να ηταν περίπου 7-8 σύνολο.
Συγκράτησα μια πιτσιρίκα Αννα με βυζάρες, μια επίσης Βυζαρου νταρντανα μελαχρινη με αγελαδινα βυζια με ονομα Λαουρα και μια αδύνατη εκφυλη μελαχρινη ανατολικιά με ωριαο πολυχρωμο τατουαζ στον ωμο και το χέρι.
Ολα τα κοριτσια χαμογλαστα και ευδιαθετα.
Η κα Βετα που ειναι στην υποδοχη δεν χρειαζεται συστασεις, γλυκητατη και εξυπηρετικοτατη.
Επελεξα γρηγορο προγραμμα μισης ωρας με 60 ευρω.
Περασα στο καθαρό και ευρυχωρο δωματιο που διαθετει ωραιο δερματινο ασπρο καναπε και ντουσιερα.
Ηρθε το κοριτσι , το εγδυσα και ξεκινησε ο αγώνας. 10 λεπτα χαδια και λαδοτριψιμο και μετα φουλ σουπερ τσιμπουκι αργο και βασανιστικο ανευ λαστιχου. Μαστορισα η Ευα. τσιμπουκι φοβερο με φτυσιματα, χωρις χερια, γλειψιμο στα αρχιδια πολυ καλο και ισπανικη. Ειναι πολυ καθαρη και σχολαστικη με την καθαριοτητα πραγμα πολυ καλο. Δεν δινει γλωσσοφιλα αλλα φιλά σε ολο το υπολοιπο σωμα και προσωπο. Λογω του οτι ειναι πολυ σχολαστικη με καθαριοτητα δεν αφηνει και δαχτυλα. Παρολα αυτα σε αποζημειωνει με τη σουπερ πιπα που κανει και τη πολυ καλη συμμετοχη στο σεξ. Προσπαθει σ\να σε ικανοποιησει, εχει υπομονη και ειναι επαγγελματιας, με την καλη σημασια της λεξης. Εμενα με χαλαρωσε και περασα πολυ καλα. Εχει ωραιο κορμακι και κωλαρακι και ξέρει και να ιππευει αριστα επισης.
Για 60 ευρώ μια τιμια και καλη επιλογη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2011
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Εύα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2011
Σχολαστική με την καθαριότητα και ακάποτη πίπα είναι λίγο ασύμβατα συνάδελφε...
19 Δεκεμβρίου, 2011
σε αυτό δεν έχεις αδικο, είχα κάνει μπανιο βεβαια,, αλλά δεν αφήνει με τιποτα δάχτυλα στο νιμού, και 2 δορές που επιασα με το χέρι μου το πουλι μου (ενω φοραγα προφυλακτικο) μου αλλαξε προφυλακτικό!!! επειδή προφανως θεωρει οτι τα μικρόβια απο το χερι μου θα περασουν στην καπότα και απο εκει στον κόλπο της, επισης 1 φορά σε αλλαγή στάσης σκούπισε το μουνι της με μαντήλι με οινόπνευμα...και έκανε ντους πριν και μέτα την συνευρεση μπροστά μου...
19 Δεκεμβρίου, 2011
.........." αλλά δεν αφήνει με τιποτα δάχτυλα στο νιμού, και 2 δορές που επιασα με το χέρι μου το πουλι μου (ενω φοραγα προφυλακτικο) μου αλλαξε προφυλακτικό!!! επειδή προφανως θεωρει οτι τα μικρόβια απο το χερι μου θα περασουν στην καπότα και απο εκει στον κόλπο της, επισης 1 φορά σε αλλαγή στάσης σκούπισε το μουνι της με μαντήλι με οινόπνευμα...και έκανε ντους πριν και μέτα την συνευρεση μπροστά μου..."............

το ακαποτο δεν την πειραξε ? (για εσενα το αφηνω ασχολιαστο)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3