Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
η αννα ειναι μια σχετικα νεαρη εντονα υπερκινητικη κοπελα ,πολυ ευδιαθετη και χαμογελαστη,εδικα στο σαλοναρισμα...οποτε δινει την εντυπωση οτι θα το πηγαινει το γραμμα και στο δωματιο,αλλα δυστυχως ...Θυμός

το παρουσιαστικο της θυμιζει την ολιβ του ποπάυ...
ειναι μετριου υψους,πολυ αδυνατη με νευρικο σωμα,εκτος απ τα κωλομερια της που ειναι φαρδια,ψωμομενα,καταλληλα για χουφτωμα...

μελαχρινη...

αβαφτη και απεριποιητη εντελως...θυμιζει τα αγοροκοριτσα που στο σχολειο επαιζαν μπαλα κι εκαναν παρεα με αγορια...

δειχνει να εχει ανεξαντλητη ενεργεια και βρισκεται συνεχως σε μια αγχωτικη εγρηγορση ,λες και την κυνηγανε ή της εχουνε βαλει νεφτι στον κωλο...

βυζι σπυρι...που αν επιχειρησεις να το γλειψεις γαργαλιεται και γελαει σαν(?) ηλιθια...

κανει βασικο προγραμμα μονο...

μπηκε στο δωματιο σα σιφουνας ,ολογυμνη με κατι σαγιοναρες και επεσε πανω μου,χουφτωνοντας μου επιθετικα τον κωλο...
αγκαλιες,χουφτωματα,δαγκωματα...φαινοταν να αρχιζε καλα το πραγμα,εκτος απο φιλια που καταλαβα οτι δε δινει και απ το σαλοναρισμα ,οπως την ειχα κοψει,θα βαζα στοιχημα για το αντιθετο...

ξαπλωσαμε και μου περασε πιπα με το στομα και απ τα 3 ολοκληρα δευτερολεπτα που μου κανε πιπα,μπορω να πω οτι την κατεχει την τεχνη...

σκεφτηκα οτι μαλλον δε θα κρατιεται απ την καυλα και θα θελει να με νιωσει μεσα της,οποτε δεν της ειπα να συνεχισει και την αφησα να με καβαλησει...

(δεν ξερω αν σας φαινεται αφελης η παραπανω σκεψη μου Γλώσσα )

για 20 δευτερολεπτα το παιρνε αργα αργα,γιατι οπως μου πε δεν ειχε βαλει ακομα κρεμα και ηταν οντως κλειστη...
οταν ανοιξε,αρχισε να γαμιεται σε μια ενταση λες και βρισκομασταν στην κορυφωση κι εμεναν αλλες λιγες μπασιες για να χυσουμε...

καλα κρασια...

αφου ειδε οτι δεν εχυσα ετσι,με τραβηξε προς τα πανω της για συνεχισουμε ιεραποστολικα,αλλα την κρατησα λιγο στη σταση του λωτου...

βογγαγε πολυ και εδειχνε να καυλωνει...
μετα ιεραποστολικα ,οπου μετα απο λιγο(ειχαν περασει 4 λεπτα με το ρολοι απ την ωρα που ειχε μπει στο δωματιο) αρχισε τα "ελα μωρο μου"

η τυπισσα συμπεριφεροταν λες και επρεπε επειγοντως να βγει απ το δωματιοΘυμός

της ειπα να μη βιαζεται ,αλλα ειχα ξενερωσει...

τη γαμουσα δυνατα(δε μπορω να τη φανταστω να γαμιεται σε αλλο ρυθμο,πραγματικα...) στο ιεραποστολικο και 2-3 φορες μου δειξε οτι εσκαγε επειδη την εσφιγγα πολυ...αλλα εγω δε νομιζω οτι την εσφιγγα τοσο...

την ενιωθε την πουτσα για τα καλα και βογγαγε...και καπου εκει τελοσπαντων της τα πεταξα...μου πε κατι "crazy boy"(και καλα επειδη την εσφιγγα),με χαιρετησε κι εφυγε σα σιφουνας παλι,λες και ειχε αργησει υπερβολικα...

χρονος παραμονης στο δωματιο 5' και 15 ''...

δε μπορω να καταλαβω γιατι ειχε τετοια φουρια κι ετρεχε συνεχως μες στο μπουρδελο λες και την ειχε πιασει κοψιμο...

αμα εμπαινε με διαθεση να αραξει ενα τεταρτο με τον πελατη αμα λαχει,ισως και να ταν αξιοπρεπης περιπτωση...

πρωτη φορα γαμησα στο μπουρδελακι αυτο και δεν ξαναπερναω ουτε απεξω.

η αννα μαλλον πρεπει να πινει κανα μπαφακι μπας και χαλαρωσει λιγο, πριν πιασει δουλεια...

βγηκα με φοβερα νευρα απ το μπουρδελο και σκεφτομουν πως ειχαν κανει φτερα εικοσι ευρωΘυμός

ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ μερικοι μαγαζατορες και πουτανες!!


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2011
"ξαπλωσαμε και μου περασε πιπα με το στομα "

...μου περασε καποτα ηθελα να πω...
18 Δεκεμβρίου, 2011
εμμμ ετσι ειναι αυτα αγαπητε λαστ... πλεον οποτε τρως φολα, δεν κλαις την φολα αλλα τα λεφτα Χεχε!
S
stam_90
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2