Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 47 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειχα να παω και να κανω κατάθεση στο μεταξουργείο παρα πολυ καιρο.. το ελαχιστό 6 μηνες.
Βλεπετε, ο γεωργιος παπανδρεου μας πηρε και το τελευταιο ευρω, οπως ειχα γραψει σε ενα αβαταρ μου παλια.

Ειμαι λοιπον σε μια απο της δυο κατηγορίες, η προσπαθω να συγκεντρωσω χρήματα και τσιγουνευω για τα στουντιο, η ειμαι μπατίρης,
οποιος το βρει κερναω Χαμόγελο.


Ηξερα απο την αρχη οτι δεν θα εβρισκα και κατι το αξιόλογο, και στην γλώσσα μας γαμευσημο,πρωι παρασκευης, χτες δλδ, υστερα απο την σχολη μου ημουν ευθεια προς μεταξουργείο, κατεβηκα και εκανα βολτα ολη την κωλονου και ολη την ιασωνος, τα εψαξα ολα που λετε, δεν μου εκανε καποια το μεγαλο κλικ, διοτη η ποιότητα της περιοχης για να λεμε την αληθεια ειναι σε χαμηλα επιπεδα,αφηστε δε που σε μερικα που εμπενα για να δω τι παιζει, εβλεπα πακιστανους να βγαινουν απο τα δωμάτια Money MouthMoney Mouth

δεν ειναι θεμα ρατσισμου φιλοι μου, αλλα το 80-90 τς εκατο εχουν θεμα με την υγιεινη τους.

Μπηκα στο μικρο αυτο σπιτη, καινουριο μεν μικρο δε, η τσατσα μια γυαλου 50αρα με προσκαλεσε να κατσω για να ειμαι ξεκούραστος
πριν μπω στην μαχη Κουλ

Δεν περασαν καποια λεπτα και βγηκε το μωρο, μωρο με την ενοια του,πιπινακι 19χρονο με ωραιο βυζάκι, σωματαρα, κωλαρα, και φατσουλα γλυκια .

10 ευρω ειναι λεω, τι ειχα τι εχασα 2 μπυρες ειναι ειπα και εδωσα τα λεφτα στην τσατσα, το κακο δε του σπιτιου αυτου ειναι οτι τα δωματια ειναι φατσα φορα με το σαλονι και βλεπετε πρεπει να κρυψουμε τα προσοντα μας, μην μας ματιασουν και οι ασιατικες φυλες δηλαδη.

Μπηκα στο δωματιο να ειμαι ετοιμος και παρατηρησα πως εχει πραγματα τα οποια δεν τα εχουν αλλα παρκμιακα σπιτια της περιοχής,οπως ρολο για σκουπισμα, νεροχυτη με βρυση που να δουλευει,και κρεμαστρα για τα ρουχα.
Και δεν παρατηρησα καποτες και χυσια στο κρεβατι οπως σε αλλα σπιτια, δηλαδη με λιγα λογια ειναι σαν την μυγα μες στο γαλα εκει περα, περιμενα να μου πει οτι κανει 20 ευρω αλλα ξαφνιαστικα που ειπε 10.

Υστερα απο 4-5 λεπτα μπηκε και το μικρουλη ,χαμογελαστο και ζεστο που βλεπει εναν φυσιολογικο ανθρωπο επιτελους για πελάτη και οχι ζουλουΧαμόγελο

κατευθειαν ξαπλωσε επανω μου και αρχησε τα χαμουρεματα, σε ολες αρεσω ο πουστης? Κουλ
Δεν φοβηθηκα να το ρισκαρω για αλλη μια φορα για γλωσοφυλα, και ναι στο μεταξουργειο, εδω εχω κανει τρεις χειρότερα, αυτο θα φοβηθω?τελοσπαντων, αρχησε να με γλυφει στο στηθος στο λαιμο και στα χερια, μια μικρη ανταποκριση και απο μενα στο μικρο και ζουμερο στηθος της και στον λαιμό της, χουφτωσα και την κωλαρα της η οποια για την ηλικια της φοβερή, με λιγα λογια στα προκαταρκτικα δεν εχασα την ευκαιρια να αγαπουλισω ξανα Μεγάλο χαμόγελο

Εχει γλυκο προσωπακι, με πρασινα ματια, και καστανοξανθα μαλλια.
Στο σεξ , μας τα ψιλοχαλασε λιγο να πουμε την αληθεια διοτη ειναι μονο δυο εβδομαδες και ηταν λιγο απειρη, αλλα κανενα προβλημα το χειρηστηκα μονος μου, η συμμετοχη της ηταν σε αλλα σημεια και οχι πολυ στο σεξ , αλλα εβγαζε ωραια βογγητα Κουλ

υστερα απο καμια 15 αρδια σκαμπανευασματα ηρθε και το τελος το οποιο ηταν αρκετα ηδονικο μαζι της.
Καθησε πανω μου για αρκετη ωρα και με χαιδευε.
Περασαν δυο τρια λεπτα και ηταν ωρα να φυγει διοτη ειχε κοσμο στο σαλόνι, δεν με χαλασε καθολου, πολυ καλη μαζι μου,και γενικα πιστευω ειναι αρκετα καλη για την ηλικια της δηλωνει αλβανιδα με μητερα αγγλιδα, γιαυτο δεν ηξερε να σταυρωσει λεξη στα ελληνικα, αλλα οκ ηξερα και αγγλικα και μπορεσα να τα βρω μαζι της.

Ισως την ξαναεπισκεφτώ , που πιστευω μπορει .. αξιολογο κοματι για την βρωμοπεριοχή..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρένα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού