Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
στα σκοταδια φαινοταν καλο μουνακι,αλλα στο δωματιο καταλαβα οτι δεν ηταν και τοσο...

μικρη ειναι ,συμπαθητικο προσωπακι,αδυνατα ποδια και στενο ξενερωτο κωλαρακι,σχετικα ανοιχτες πλατες και με λιγα πιασιματακια ο κορμος της και τα υπολοιπα...

μονο τα βυζακια της ψιλοαξιζουν...ειναι τρυφερουλια μεγεθους 2+...

κανει και ελευθερο στοματικο και μαλλονΕμμμμ δινει και κωλο...

στο δωματιο εσκασε με την αλοιφη,αλλα δεν εβαλε...ισως την εχει για τον κωλο...

προκαταρκτικα εκανα εγω λιγα...αυτη δεν κανει...

μου ειπε να ξαπλωσω για πιπα...καποτα σε πεσμενο πουτσο...και μηχανικη πιπα (ο θεος να την κανει)...η γνωστη ιστορια...

που να μου σηκωθει...

σταματαει σε μια στιγμη και καλα για να προχωρησουμε στο γαμησι,ενω μου ηταν ακομα μελατος και εκει της ειπα "καλα με δουλευεις ?σου φαινεται ετοιμο τωρα αυτο?"..."οχι μωρο μου,θα σου κανω κι αλλο"ειπε μαζεμενη...και ξαναπιασε δουλεια,αφου καταλαβε οτι...ΘυμόςΘυμόςΘυμός

δε γινοταν δουλεια ομως...την ξαπλωσσα πισω ,την αγκαλιασα και αρχισα να της γλειφω τα βυζακια και να χαιδευω το μουνακι της...
ετσι μου σηκωθηκε και της το χωσα ιεραποστολικα και αρχισα να τη γαμαω...ειχε χαλαρωσει λιγο και καπως μ αρεσε κι εμενα, που το χα απο κατω το μωρακι και το γαμουσα...
...αλλα μετα απο λιγο δε βολευομουν και την εβαλα στα τεσσερα...

δεν ειχα καλη στυση και μετα απο λιγο απλα παλινδρομουσα μηχανικα,κοιταζοντας γυρω γυρω το δωματιο,ενω ο πουτσος μου ηταν ψιλοπεσμενος...

σκεφτομουν(κακο αυτο) τι μπορουσα να κανω να σωσω την κατασταση ή μηπως να την εδιωχνα,αφου ετσι κι αλλιως σπιτι δε θα γυριζα χωρις να καταθεσω κι αλλου...

θυμηθηκα τα ωραια βυζακια της ομως κι εσκυψα και τα πιασα και την φιλαγα στην πλατουλα κι εκει μου σηκωθηκε παλι κι εγινε ντουρος(αξιος!αξιος!) κι αρχισα να ανεβαζω στροφες,ενω ο οργασμος δε φαινοταν πλεον και τοσο ουτοπικος...

ειχε υγρανθει και το μουνακι της και ειχε ωραια αισθηση...αρχισα να την καρφωνω βαθια και δυνατα και ενιωθα πολυ εντονα τον πατο του μουνιου να μου πιεζει το πουτσοκεφαλο...ηταν παρα πολυ ωραια αισθηση και καυλωνα ολο και περισσοτερο,αλλα αυτη ποναγε και σε καθε μπασια τραβιοταν πιο μπροστα,ενω εγω την τραβαγα με δυναμη κρατωντας την απ τα καπουλια πανω μου...
σε καθε μπασια ομως εφευγε ολο και μπροστα αναφωνοντας και ενα "ωχ" ή ενα "ωχ ωχ",ενω στην τελευταια κι ενω ειχα αρχισει να χυνω μου φευγει τελειως μπροστα,σταματωντας και λεγοντας κατι σαν "σιγα αγαπη μου"/"ωχ σιγα"(δε θυμαμαι τωρα...)...
ειχα κατορθωσει να κρατησω το πουτσοκεφαλο μεσα και συνεχιζα να χυνω και παλινδρομησα λιγο ακομα ενω αυτη ηταν σχεδον μπρουμυτα...
με λιγα λογια μ εκοψε πανω στο καλυτερο...

τα ποδια της ηταν πολυ αξυριστα!!

τα μονα θετικα ηταν τα βυζακια της και το πως αισθανομουν εντονα τον τραχηλο της(?) στον πουτσο μου στο πισωκολλητο...

κακη περιπτωση λοιπον...δεν το χει καθολου η κοπελια...απο πρωτοβουλιες το απολυτο 0...αν το παρεις ολο πανω σου κατι καταφερνεις(δεν ειναι πολυ αρνητικη)...αλλα σε καμια περιπτωση δε θα την προτεινα κιολας,οταν στο διπλανο μαγαζι μαλιστα δουλευει η αννουλα και λιγο πιο κατω η βαλερια και τοσες αλλες μιλφαρες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
23
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού