Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μεσημεράκι με έβγαλε ο δρόμος μου στην Καλλιθέα και εκμεταλλευόμενος κάποια ώρα που είχα ελεύθερη επισκέφθηκα το στουντιάκι στην θησέως 79. Από τις δύο κοπέλες τίμησα την Κλεοπάτρα. Η άλλη κοπέλα αν δεν με απατάει η μνήμη μου ήταν κάποια Ελενη, ξανθιά, αλλά δεν μου έκανε κλικ από εμφάνιση στο σαλόνι. Να πω εδώ πως η τσατσά ήταν αρκετά ευγενική και μου πρόσφερε αναψυκτικό όση ώρα περίμενα στο σαλόνι.

Η Κλεοπάτρα είναι μία λεπτοκαμωμένη κοπέλα, μελαχροινή, το μαλλί της λίγο πιο μακρύ από το ύψος των ώμων, γλυκό προσωπάκι, στήθος φυσιολογικό με μεγάλη ρώγα και νεανική επιδερμίδα. Μπήκα στο δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε και η Κλεοπάτρα. Χαμογελαστή, με αρκετή διάθεση.

Ξεκινήσαμε με χάδια και γλωσσόφιλα και μετά άρχισε την πίπα. Ικανοποιητική και έπειτα από προτροπή μου ασχολήθηκε και με τα μπαλάκια, ενώ στην στάση 69 γεύτικα και εγώ το ωραίο και πεντακάθαρο μουνάκι της. Στην συνέχεια περάσαμε στο κυρίως μενού, όπου έδειχνε πως ξέρει να σε ικανοποιεί. Αντεξε το σφυροκόπημα, ήξερε να δώσει ρυθμό όταν ήταν αυτή από πάνω, είχε ωραία θέα στα 4, όπου έγινε και η κατάθεση, όπου βγήκε από μέσα μου η λέξη “πάρτα”. Γενικά μία καλή περίπτωση που θα την έχω στα υπόψη μου.

* Αρχές του μήνα την επισκέφθηκα, η ημερομηνία είναι στο περίπου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
12
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού