Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126353
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τόσα σχόλια που διάβασα γι'αυτή την ονειρεμένη πια Ντενίζα, έπρεπε να πάω να μάθω από πρώτο χέρι τι το μαγικό είχε! Και όντως, ο συναγωνιστής gl είχε δίκιο σε όλα...Χαμόγελο

Καταρχάς δεν είχα ξαναπάει στη Βίλα Ηοτ, όμορφο περιβάλλον, άνετο διακριτικό πάρκιν, καθαρά δωμάτια και η τσατσά... μια χαρά. Δεν δοκίμασα τίποτα σπέσιαλ καθότι πρώτη φορά, μόνο το βασικό (30€).

Οταν μπήκε η Ντενίζα - πήγαινα συγκεκριμένα γι'αυτή - είδα μια ξανθιά 29 ετών - είπεΧμμμ; - με ωραία μεγάλα βυζιά που αφήνει ελεύθερα να ζουλάς όσο θες, ωραίο σώμα και.. χμ, μέτρια θα έλεγα εμφάνιση. Αλλά δε με χάλασε καθόλου γιατί όταν μου άρχισε τα φιλιά,τσιμπούκι, καραμέλωμα αρχιδιών κτλ έπαθα πλάκα! Τι να την κάνεις τη γκόμενα όταν υπάρχουν τόσο παθιασμένες πουτάνες; Σε έκανε να αισθάνεσαι τόσο ζεστά, άνετα (ντάξει έχει και ωραίο χώρο) τόσο παθιασμένη, το έδειχνε πολύ έντονα ότι ήθελε να περάσεις καλά! Δυστυχώς δεν δοκίμασα τίποτα έξτρα, - πρωκτικό κτλ - μόνο μουνάκι (πολύ υγρό το βρήκα) αλλά την επόμενη φορά σίγουρα!

Μου είπε και μένα ότι θα φύγει το Σάββατο 17/12 για Τσεχία και θα γυρίσει 07/01. Ούτε δευτερόλεπτο δεν αισθάνθηκα ότι πέταξα τα λεφτα μου. Μού 'δωσε και τηλέφωνο για επίσκεψη στο χώρο μου, χμ, καλή ιδέα! Γιατί είχα εξ αρχής την ανησυχία ότι θα πετύχω κάνα γνωστό και για κακή μου τύχη βγαίνοντας πέτυχα έναν περιπτερά που τον ήξερα ευτυχώς μόνο φατσικά! Ανησυχώ γι'αυτό.
Χμμμ;
Πάντως τρέξτε παιδιά, δοκιμάστε τώρα που γυρίζει, είναι πολύ καλή περίπτωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
NoShit
Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού