Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 46 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατ αρχην να διευκρινησω οτι τα ακολουθα σχολια ειναι του κουμπαρου και συναγωνιστη. Αφου λοιπον εμαθε οτι υπαρχει gilf στα οικηματα των Αθηνων, με εβαλε στο λουκι να τον βοηθησω να τα βρει. Ετσι λοιπον αφου του διαβασα οτι κριτικη υπηρχε στο site για ολα τα gilf , ξεκινησαμε.Κουλ Καταληξαμε στο εν λογω οικημα. Περιμεναμε αρκετη ωρα ωσπου να εμφανιστει η Ντιανα. Μολις την ειδε ο κουμπαρακος μου ... δεν κρατιοταν. Περασε λοιπον και εγω περιμενα. Σε κανενα δεκαλεπτο περναει η Ντιανα και μπαινει στο δωματιο. Σ εκαπου 15 λεπτα βγανει. Λεω ενταξει γρηγορα τελειωσαμε παμε να δουμε και κανενα αγωνα. Περιμενω αλλα πορτα δεν ανοιγει.Χμμμ; Κι εκει που λεω να ναοιξω την πορτα ... να η Ντιανα παλι προσ το δωματιο. Μου ριχνει ενα χαμογελο και με ρωταει αν θα περασω κι εγω? Οχι καλη μου της λεω εγω περασα αλλου. Μπαινει λοιπον μεσα και ξανακαθομαι. Τελικα μετα απο κανενα 25λεπτο περιπου (νομιζω μπορει και παραπαναω) βγαινει η Ντιανα με ενα χαμογελο και παει μεσα. Δεν περιμενα ανοιξα την πορτα και τον βλεπω να ντυνεται. Παλι καλα. Αφου βγηκαμε λοιπον μου εκανε την περιγραφη:
Την πρωτη φορα που μπηκε η Ντιανα αντααλξαν ονοματα κ.λ.π και μετα τον πλακωσε στα γλωσοφιλα και τα χαιδεματα. μετα παο κανα 5λεπτο κατεβηκε χαμηλα κι αρχισε την πιπα! Χωρις χερια και βαθυτατ! Περιποιηθηκε και τα @@ και αυτος χαιδευε παντου και τα παντα. Καποια στιγμη του πατησε κατι βαθυα λαρυγγια και δεν αντεξε και παρεδωσε! Οποτε της ειπε να ξεκουραστει 5λεπτα και να ξαναρχισουν! Κι οπερ κι εγενετω! Τα ιδια και την δευτερη φορα αυτη τη φορα την αφησε να γλυφει για πιο πολυ ωρα (μιας κι τωρα αντεχε )ανεβοκατεβαινε λουτσο και τατατρια με μπολικη μαεστρια. Τελικα την εστησε στα τεσσερα κι αφου την πηρε πρωτα απο νιμου μετα τον εχωσε κι απο πισω .. οπου μου ειπε οτι ηταν στενηΕμμμμ! Τελειωσε!
Κατα τα λεγομενα του οτι καλυτερο σε Milf-gilfεχει παρει εδω και παρα παρα πολυ καιρο!!!!! Εψαχνα για χυμους βραδυατικα γιατι ετρεμαν τα ποδια του. ΑΠο οτι καταλαβα θα ξημεροβραδυαζετε τωρα εκει! Ειπαμε gilfακιας! Επισης μου ζητησε να ευχαριστησω τους συναγωνιστες που τον βοηθησαν με τις περιγραφες και κριτικες τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 user9009

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2011
κριτική τρίτου τύπου... αυτό είναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1