Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καιρο πολυ εχω να βγω "παγανια" και ειπα να επισκεφθω καποιους "οικους" Κουλ. Μετα λοιπον απο ,μια "γυρα" κατεληξα στο εν λογω οικημα. Η τσα μου ειπε οτι ηταν η Βαλια και να περασω διοτι ... μπλα μπλα! Εκανε 69, ελευθερα πιασιματα, απο πανω απο πισω κ.λ.π εκτος ελευθερου στοματικου. Βγηκε λοιπον η Βαλια και ηταν μια κοντουλα μικρωκαμωμενη θα ελεγα, με ενα κομπινεζον μαυρο, μαλλι ξανθο "μπουκλε" φουντωτο κοντο ισα οτυς ωμους, με ενα αρκετα στημενο 2,5αρι προς 3 βυζακι και γεματα χειλια. Κατι μου εκανε κλικ και περασα.Γλώσσα Ηρθε λοιπον και αφου τα εβγαλε ολα με ρωτησε εαν την εχω ξαναπαρει. Αφου ειπα οχι και "γνωριστηκαμε" αρχισε φιλια και γλωσσα στο στηθος με επιμονη στις ρωγες. και μετα ενα "ισπανικο". Το λεω ετσι διοτι απλα ειχε τον "περικλη" αναμεσα στα βυζια και ανεβοκατεβαινε σιγα και τον επαιζε αναμεσα. Κατοπιν κατεβηκε κατω και αφου εβαλε το σκουφι αρχισε να ρουφαει!εκανε κι ενα περασμα απο τα @΄. Τα δυο τρια πρωτα που τον εβαλε κι οσο μπορουσε μεσα τρομαξα μην και δεν προλαβω να κανω τιποτα αλλο ΧαμόγελοΓυρναει και μου λεει απο μονη της να ερθω αλλοιως για να μπορεις να πιανεις! Αυτο καλη μου δεν ειναι ερωτηση ειναι "απαιτηση". Εχει (κατ εμε) ωραιο κορμι, δεν πετανε τιποτα, δεν κρεμονται τιποτα. Οταν ηρθε λοιπον διπλα μου αρχισα το παιχνιδι και με τα δυο χερια. ΣΗΝΕΙΩΣΗ: δεν ειναι ξυρισμενη! Δεν με χαλαει. αφου χαιδευα και λογο πολυκαιρης απραξιας κοντεψα... οποτε της λεω να σε γλειψω εγω!? Να δουμε εαν οντως μυριζα ωραιοπλυμενο κορμι. Ξαπλωνη λοιπον ανασκελα και μου ανοιγη διαπλατα !! Οταν πλησιασα οντως μυριζε κρεμοσαπουνο. Αρχισα να δουλευω με την γλωσα, δεν εβαλα δαχτυλο και δεν μπορω να σας πω εαν θα το αφηνε ή οχι. Αφου ειμαι εκει κατω κανενα δεκαλεπτο κι εχω ακουσει 2-3 κουδουνια πορτας κανω να σηκθω και εκει μου βουταει το κεφαλι και το πιεζει ξανα κατω! Να λεω που δεν τελειωσα, με αυτη την σταση!Χαμόγελο Συνεχιζω λοιπον απτοητος χωρις να με ενοχλουν τα κουδουνια της πορτας ... ρε λες και εκεινη την ωρα ηρθαν ολοι! Τελος παντων, ειμαι εκει κατω σιγουρα 20λεπτο και ακουω το "χυνω .. χυνω" και βλεπω να βουταει το μαξιλαρι στα μουτρα και εγω να πασχιζω για ανασα αναμεσα στα μπουτια που με εχουν σφιξει σαν ταναλια! Τραβηξε ενα τρεμουλο για λιγο και με αφησε να σηκωθω. Μου λεει"πω ρε παιδι μου γλειφεις ωραια και με τελειωσες, γαμωτο μου αντε να δουλεψεις τωρα!" Λεω- 'ενταξει εαν εχεις ωραιο 'μεζε" να τρως και σ αρεσει αυτο που κανεις, συμβαινουν αυτα" Χαμόγελο" Ναι σωστα και μ αρεσε που δεν με εκανες χαλια με σαλια παντου, ειναι καποιοι που οταν γλειφουν θες πετσετα μετα , εσυ με τρελανες και δεν ειμαι ολο σαλια!"
Οπως ηταν λοιπον ετσι ανασκελα τον εβαλα και με λιγο σπρωξιμο και ταυτοχρονο γλυψιμο της ρωγας ... τελειωσα γρηγορα. Εκανε κατι συσπασεις στο νιμου της ... που να αντεξω! Αφου ηρεμησα με τραβηξε μου εδωσε ενα φιλι και μου λεει εισαι ωραιος τυπος να τα ξαναπουμε.
Μου ειπε οτι θα ειναι συνεχεια πρωι, ειδωμεν!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Βάλια
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2011
"εκτος ελευθερου στοματικου"
Μπα; Από πότε; Θα ρούξηξε κάναν άπλυτο και το σιχάθηκε φαίνεται...

"δεν εβαλα δαχτυλο και δεν μπορω να σας πω εαν θα το αφηνε ή οχι"
Αφήνει και στις δύο τρύπες της ;)
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1