Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150872
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την κοπελα μου τη συστησε φιλος που παρακολουθει ολες τις καινουργιες αφιξεις (και δοκιμαζει), μια που ξερει τα γουστα μου.
Αφου εκανα τη σχετικη εξερευνηση στο νετ, εξορμησα στη βαρδια της κοπελας νωρις απογευμα. Στο σαλονι μολις μπηκε με τα εσωρουχα επαθα... κορμι δεκαρι στεγνο ! .. προσωπο λιγο σκυλε, λιγο ροκ , ενταξει καμια φορα το δεκαρι κορμι ειναι πιο καυλωτικο σε σκυλε
απο κατι αγγελικα προσωπα. Βουρ λοιπον δωματιο , και αναμονη για τα γαμησια της ζωης μου. Αμ δε !
Θυμησες απο κατι μπουρδελοτσαρκες πριν σχεδον 1/4 του αιωνα, και ο αυταρχισμος των -τοτε- ελληνιδων κοριτσιων στο μεγαλειο του: με το που παω να τη χουφτωσω (παντα ηρεμα απαλα και κοσμια) μη εδω, κατσε εκει, οχι τοσο πολυ κλπ κλπ . Τελος παντων λεω, για να μη πεταξω τα λεφτα μου κατσε να δω τι με αφηνει να κανω... και παιρνει το προβαδισμα. Βαζει αμεσως προφυλακτικο (εγω ΅μελατος΅ προς ντουρος) , με χαλαει αλλα λεω αστην.. αρχιζει τη ΅ρουτινα΅της: κατι ψευτοφιλα (που δεν ακουμπαγαν χειλη) στο στερνο, κατι ψευτοχαδα στα πλευρα... αμαν λεω τη πατησαμε.. τοση ωρα ειχα ξεχασει τον πουτσο μου, που κι αυτος ειχε ξεχασει εμενα και επεσε για υπνο ! ειδες της λεω που σου πα οχι προφυλακτικο αν δεν ειμαστε ετοιμοι να ΅το βαλουμε΅; τωρα βαλε τα μεγαλα μεσα. ..Και αρχιζει τη πεολειχια πανω στο ζαρωμενο απ τη σμικρυνση του πεους προφυλακτικο. Δεν ΅περναγαν΅τα σηματα ομως στον εγκεφαλο... τι να κανω σκεφτομουν, αποφασιζω λοιπον να εκμεταλευτω το μοναδικο ατου -την κορμαρα της !
Με τεραστια παρακληση, την βαζω στα 4 και εγω στα γονατα να με πιπωνει και να βλεπω κολο στον καθρευτη... ε εκει δε λεω ! σηκωσα πιεση 10 ατμ. σε ντε τε. Να μην τα πολυλογω, πισοκολητο κατ ευθειαν (μη μας συμβει παλι κανα κακο) σφυροκοπημα και καταθεση για να σωσουμε τη συνεδρια. Ολα τα σχεδια για στασεις και κολπα στα ορθια κλπ που σχεδιαζα οσο τη περιμενα περικοπηκαν αυστηρα. Με το που βγηκα απο μεσα της δε, εξαφανιστηκε.

Συνοψιζοντας:
- Για οσους αρεσει μοντελε σωμα, το κορμι και το στησιμο της κοπελας απλα ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΟ. Εδινα τα τριπλα να τη ντυσω με κανα κολητο μινι φορεμα, και να τη παω σε κλαμπ να τη μοστραρω! θα χα ΅δουλεια για το σπιτι΅ εφ ορου ζωης (και γκομενες να μου τη πεφτουν απο ζηλια), ενω τωρα...
- Προσωπο που κανει τον μεσο ορο εμφανισης απο 10 να πεφτει στα 8 - προς Θεου μην ακουμπατε το μαλλι, δαγκωνει !!
- ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ξηγα στο σαλονι και συμφωνια -και παντα ΠΡΙΝ πληρωσεις- για : χρονο στο δωματιο, πραγματικα ελευθερα πιασιματα (οχι αλλα μπουρδελο), οχι τη συνηθισμενη της προκαταρτικη ΅ρουτινα΅ αλλα να κανει οτι θελεις (στα πλαισια των επαφων σε στουντιο), και καποτα ΜΟΝΟ σε σηκομενη τσαπου.

Τελικο συμπερασμα τωρα που το σκεφτομαι; ... στεναχωρια ! δε κρυβω πως οσο την περιμενα να ερθει στο δωματιο ελεγα πως αν μου αρεσε θα την εκανα στανταρακι μου για 1 φορα τη βδομαδα τουλαχιστο.. κατι σα παρανομη γκομενα.. κριμα, ΅Κριμα το κορμι πατριωτη΅!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2011
Ωραία κριτική ψηλέ.
L
lithin
10 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κορυφαία! Θα προσθέσω εγώ.
Π
Πύρκαυλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2