Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναγωνιστες, γεια και χαρα σας! Επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα πριν 1 ωρα ακριβως! Μενω σε αποσταση 500 μετρων και ετσι αποφασισα να παω για πρωτη φορα σε εκεινο, καθως στα αλλα 2 εχω παει αρκετες φορες! Ο Χωρος ειναι τυπικα καλος και καθαρος, εντυπωση μου εκεναε η κοπελα που ανοιξε, που δεν ητανε η τσατσα η καποια κοπελα σε βαρδια, νεα, ομορφη, γλυκια και ευγενικη, ενιωθες οτι εκανες επισκεψη σε σπιτι και μια απο τις ενοικους εκατσε να την πηδηξεις! 2 κοπελες, επελεξα την Ναταλι, οχι οτι η αλλη κοπελα ηταν ασχημη καθε αλλο, ομορφη και ευγενικη αλλα η Ναταλι με εκανε να νομισω οτι ειναι Ελληνιδα και το κοριτσι της διπλανης πορτας! Ελληνιδα σιγουρα δεν ητανε αλλα δεν καταλαβαινεις ευκολα αν ειναι ή οχι! Λεπτο σωμα, γλυκο προσωπο, καθημερινες εκφρασεις, οχι εκφρασεις επαγγελματιας, σε κερδιζει η απλοτητα της και η φυσικοτητα της και για τους λογους αυτους την επελεξα. Το απλο προγραμμα που πηρα 40 Ευρω, δεν με στεναχωρησε, ουτε εκλαψα τα χρηματα μου. Η κοπελα ειναι ηρωας, εκανε τρομερη υπομονη σχεδον 45 λεπτα μαζι μου. Εφτασε στο σημειο να πιαστει και να μην αντεχει και παρ'ολα αυτα ουτε σταματησε, ουτε με εκανε να νιωσω ασχημα, ουτε μου ειπε τελειωσε ο χρονος. Δεν εχω συναντησει τετοια υπομονη και προθυμια, καθως με 40 μονο ευρω σε 15-20 λεπτα επρεπε να ειχες χαμογελο της crest. Στο ζουμι, υπεροχος κωλος, δεν ρωτησα αν τον δινει, αλλα ρωτησα αν κανει επισκεψεις στα σπιτια ως ανεξαρτητη και ειπε οχι, προσπαθησα να την δελεασω με 120 ευρω για 45 λεπτα, οσο κρατησε η συναντηση μας αλλα ουτε και παλι καταφερα τιποτα. Επειδη εγω εχω ενα θεματακι και δεν μπορω να τελειωσω ποτε σε 15-20 λεπτα, μολις καταλαβα οτι η Ναταλι εχει προβλημα, ειχε πιαστει, της φανηκε υπερβολικο λιγο, αρχισα να μην εχω την στυση που συνηθως εχω, ωστοσο χωρις να με κανει να νιωσω ασχημα, εκανε τα μαγικα της και επανηλθαμε στα φυσιολογικα, η κοπελα ειλικρινα ταλαιπωρηθηκε απο εμενα 2 φορες στα 4 για 10 λεπτα, 2 φορες ιεραποστολικο αλλα 10 λεπτα η φορα, στοματικο 5 λεπτα στην αρχη και αλλα 15 στο τελος, κρατησε πολυ ωρα, μη φυσιολογικο για τα δεδομενα των studio, ειμαι σιγουρος την επομενη φορα αν παω θα μου ζητησουν εξτρα χρηματα. Ναταλι ζητω συγνωμη και σε ευχαριστω θερμα για την υπομονη και την προθυμια σου.
Ειλικρινα εχω παει και στα αλλα 2 και πολλες φορες εχω κλαψει τα χρηματα που εδωσα, εχω φτασει στο σημειο να λεω στο εαυτο μου τι μαλακια εκανες δεν τον επαιζες να τελειωνουμε? Εδω σας λεω ειλικρινα οχι δεν εκλαψα αισθανθηκα οτι το πηρα και τζαμπα, ενιωθα σαν να εχω επαφη με μια; κοπελα που γνωρισα στο μπαρ και ηθελε να ξεκαυλωσει, το λεω ειλικρινα, δεν εχω ουτε τεραστια προσοντα, ουτε ειμαι ο Ρουβας και ενιωθα οτι ηθελε να με ευχαριστησει, την ευχαριστω θερμα καθως και την κοπελα στην υποδοχη, αν την επομενη φορα δεν μου ζητησουν εξτρα χρηματα, θα ειναι το στεκι μου πλεον και η Ναταλι η Σχεση μου! (Ερωτας!!!) :-)
Καλο Βραδυ!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2011
Την γάμησες τελικά την κοπέλα;
Π
Πύρκαυλος
12 Δεκεμβρίου, 2011
O φιλος λέει- αν δεν κάνω λάθος
>>>
2 φορες στα 4 για 10 λεπτα, 2 φορες ιεραποστολικο αλλα 10 λεπτα η φορα, στοματικο 5 λεπτα στην αρχη και αλλα 15 στο τελος, κρατησε πολυ ωρα,
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2