Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126756
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
οτι και να πω θα ειναι λιγο....τιμα τον ρολο και το επαγγελμα της ιεροδουλης....η αγαπημενη πια ντενιζα μας εχει εξελιχθει σε στανταρακι μου οταν θελω να περασω εγγυημενα καλα.....φοβερο γυμνο τσιμπουκι με αρχιδογλειψιμο,γαμησι σε οποια σταση θες και οσο χρονο ηθελα σε σπεσιαλ προγραμμα 40λεπτου με 2 εκτονωσεις που για 70 ευρω ειναι οικονομικο και πολυ vfm .....gfe γνησιο με γλωσσοφιλα ,χαδια,περιποιητικη διαθεση και κοινωνικη,ομιλητικη στο διαλειμμα του αγωνα...δαχτυλο βαθυ μεσα στην κωλοτρυπιδα της δεχτηκε οσο εγλειφα το υγρο μουνι της ....το ισπανικο περιλαμβανεται στο σπεσιαλ εξορισμου......

μου μιλησε οτι θα φυγει 19/12 για τσεχια και θα ξαναγυρισει καρδιτσα στις 7/1/2012....αθηνα δεν θα ξαναγυρισει μαλλον γενικα απο οτι μου ειπε....μου μιλησε και για την οικογενεια της πισω στην τσεχια με την οποια θα βρεθουν ολοι μαζι για τις γιορτες....μου ειπε οτι δουλευει τρια χρονια στην ελλαδα και οτι η ιδεα της ηρθε σαν προταση απο φιλη της-συμπατριωτισσα της σε μια χρονια διακοπων....συνεκρινε τα λεφτα που επαιρνε στην τσεχια σε κορονες και τα εδω και θεωρει οτι ειναι σαφως πολυ καλυτερα....2,5 ευρω την ωρα επαιρνε στην τσεχια σε αντιστοιχη αξια χρηματος ως ιεροδουλος....κουλο μου ακουστηκε....αν ισχυει ειναι προφανες γιατι ειναι εδω...

οσοι ακομα δεν δοκιμασατε σπευσατε ,συναγωνιστες της θεσσαλιας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού