Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Bόλτα σήμερα απόγευμα κι εγώ στη Φυλής.Μετά από ελαφρύ ψάξιμο, επειδή είχα ήδη σύσταση για milfoκατάσταση που έψαχνα από άλλο συναγωνιστή στο forum, πήγα στην Καλύμνου 48.Έχει δύο εκεί.Το Α και το Β.Πήγα πρώτα στο Β, όπου δεν είχε milf αλλά μία αδύνατη κοπέλα, όνομα δεν κράτησα.Στο Α ήταν η Άντζελα. (άραγε συνεργάζονται τα 2 αυτά μπουρδέλα?) Η Άντζελα είναι Ρωσίδα, 45άρα ίσως, καλά βυζιά, πιασίματα, όχι το μοντέλο σίγουρα που ψάχνουν οι περισσότεροι.Τσατσά δεν είδα.Με υποδέχτηκε η Άντζελα και με οδήγησε στο δωμάτιο.Πλήρωσα και μου λέει "έρχομαι σε λίγο".Το δωμάτιο αρκετά καθαρό.Ίσως από τα καλύτερα της περιοχής.Στον τοίχο έπαιζε τσοντα μια μεγάλη οθόνη.Αφού γδύθηκα και ξάπλωσα,μετά από λίγο έρχεται η Άντζελα.Ευγενική, φιλική και καθαρή.Αρχίζει φιλιά στο στήθος και σιγά σιγά κατέβαινε.Έκανε καλό και υπομονετικό γλύψιμο στα αρχίδια και στην γύρω περιοχή, μέχρι και τον κορμό του πέους.Μετά μου φόρεσε προφυλακτικό και επιδόθηκε σε μια πολύ καλή και αργή πίπα.Μετά την έστησα στα 4 όπου την πήρα για λίγα λεπτά και μετά γυρίσαμε στην κλασική στάση.Τη ρώτησα αν δίνει κώλο και μου είπε ευγενικά όχι.Της είπα να τελειώσω στο στήθος της μου έβγαλε το προφυλακτικό και άρχισε ένα καλό ισπανικό.Τον είχε μαγκώσει για τα καλά.Εκεί παρέδωσα και τα βυζιά της γέμισαν σπέρμα.Τον κράταγε σφιχτά μέχρι να βγει και η τελευταία σταγόνα! Αφού, έκανα να απομακρυνθώ και τον κράταγε λέγοντας "κάτσε,μη βιάζεσαι,θέλω όλες μου τις βιταμίνες"! Μετά σηκώθηκε, σκουπίστηκε και έφυγε αποχαιρετώντας με.Μπορώ να πω ότι ήταν μια πολύ καλή συνεύρεση, χωρίς καμμία διάθεση ξεπέτας,με μία συμπαθητική, sexy, ώριμη γυναίκα.Κώλο δεν δίνει αλλά ούτε και ελεύθερο στοματικό (το οποίο δεν με ενδιαφέρει) νομίζω ότι κάνει.Τίμια πρόταση στα 20 Ευρώ.Θα ξαναπήγαινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
11
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού