Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367548
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα ανήσυχο ύπνο.Πρέπει να γαμούσα αβυσσαλέα γιατί ξύπνησα το πρωί και μου πήρε 5 λεπτά μέχρι να καταφέρω να ισιώσω το πέος μου για να κατουρήσω.Η φύση μου με καλούσε λοιπόν,τα μηνύματα ήταν ξεκάθαρα.Ακολούθησα τα ένστικτά μου,που πρόσταζαν δοκιμή φρέσκιας σάρκας κι όχι επίσκεψη σε κάποιο από τα στανταράκια μου.Τη Λάουρα τη λιμπιζόμουν καιρό και ναι,σήμερα θα με γνώριζε από κοντά!
Παρκάρισμα έξω από το στούντιο,με κάτι εργάτες απ'απέναντι να με σκανάρουν,ντριιινγκ και είσοδος.Τσατσά,μπλα μπλα,Λάουρα κι εδώ είμαστε.Υφάκι θα με δεις και θα πάθεις ατύχημα,βάζεις στοίχημα,αύξηση της παραγωγής σιέλλου από τους υπεύθυνους γι αυτήν αδένες,καταβολή πενηντάρικου και είσοδος.
Το δωμάτιο,όπως και το στούντιο,καθαρό μεν αλλά μικρό και θεοσκότεινο.Το ντους πρατσαλάει από παντού και δε βλέπεις Χριστό για να καταλάβεις τι να πατήσεις και που.Μπαίνει η κυρα και..
Στοοπ εδώ δυο λόγια γαι την κυρά
Πανυπέροχο μωρό,ψηλό,με μακρύ κατράμι ίσιο μαλλί,χειλάρες απίστευτες,στηθάρα,πιθανότατα φυσική,κωλάρα και ποδάρες.
Δεν είναι κανά κατάστεγνο μοντέλο,αλλά μια καλλίγραμη,πληθωρική γυναικάρα.
Στο ψητό τώρα,όλα καλά κι όλα ωραία,αλλά δε σκάει το χειλάκι της ρε γαμώτο,παρόλες τις φιλότιμες μαλακίες που της είπα.Σ'έχει λίγο στη γωνία,δε θέλει πολλά πολλά.Θα πεις πας εκεί για κουβεντολόι ή για να γαμήσεις;Το δεύτερο σίγουρα,αλλά,γέροι άνθρωποι είμαστε,θέλουμε και λίγο χρόνο παραπάνωΧαμόγελο
Πίπα πολύ καλή,βαθιά,πολύ βαθιά,με συνοδό ορχεολειχία,πιασίματα ελεύθερα χωρίς μη και δεν,στησίματα επαγγελματικά,κοιτάγματα σε καθρέφτες, ποζαρίσματα και λήξις.
Παράπονο δεν έχω.Ήταν μια επαγγελματική εμφάνιση και νίκη,αλλά το υλικό της ομάδας θα μπορούσε να προσφέρει θέαμα Μπάρτσα.
Για το λόγο αυτό,λεφτά να'χω και ίσως ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2011
"Στο ψητό τώρα,όλα καλά κι όλα ωραία,αλλά δε σκάει το χειλάκι της ρε γαμώτο"
"αλλά το υλικό της ομάδας θα μπορούσε να προσφέρει θέαμα Μπάρτσα"

Πολύ σωστές παρατηρήσεις.
Έχει κάποια τραχύτητα στη συμπεριφορά. Αντι για κομψό άλογο μοιάζει(από την άποψη αυτή) με... μουλάρι.
Αλλά... ΜΟΥΝΑΡΑ!
J
jopino
08 Δεκεμβρίου, 2011
η Λαουρα μαλλον δε χαμογελαει γιατι εχει ενα θεματακι με τα δοντια της ;) κατα τα αλλα ειναι οντως υπερπαραγωγη
M
memos@n
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2