Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια οπτασια ενα τρελλο μουνι μολις το ειδα δεν αντισταθηκα λεω παμε για 3 στην σειρα. Ηταν ενα μουνακι μαλλων ελληνιδα δεν περνει αλλοδαπους μελαχρινι με πανεμορφα ματια ψηλη λεπτη πολυ καυλα....

Δινω 15 και μπαινω.......

Ερχετε το καυλακι ξεκιναει πιπα οχι πολυ καλη εβαζε δοντια πολυ αγρια μου ανιγοι και το το εσωρουχο και μου λεει πεξε με το μουνακι μου αλλα οχι δακτυλα ειχε τελιο μουνακι αλλα τινγκα στην αλιφη δεν μπορουσες να κανεις 69 θα σε επιανε κοψιμο.........

Την βαζω απο πανω ηταν ελαχιστα στενη αρχησε να κουνιετε πολυ καλα λεω θα με κανει να τελειωσο πριν τις ωρας μου..........μετα την βαζω στα 4 και ξεκιναω ειχε πολυ καλι φατσουλα με κοιταζε γυρναγε κεφαλι και με κοιταζε.......εχω την καρφωνα καποια στιγμι μετα απο καποια λεπτα και με ζωρι αδειασα τα αρχιδια μου.....................


Ερωτας το γκομενακι.........κουνελακι του playboy...............


Εαν εφτιχνε την πιπα και σου εδινε και 69 χωρις κρεμες θα ηταν θεα......................

θα ξαναπαω σιγουρα...........................

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2011
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2011
Μηπως προσεξες αν εχει τιποτε κρυφες πορτες ή καταπακτές το οίκημα,τιποτε αρχαία ριγμενα στις σκοτεινες του γωνίες? Διότι απο τις φωτγραφιες,μάλλον πρόκειται περί κατακόμβης τωβν πρώτων χριστιανικών χρόνων,και ελεγα,πριν το σφραγισει καμμιά γεροντοκορη της αρχαιολογικής,να προλαβουμε να συλλέξουμε τα κομμάτια ,για να τα δωρίσουμε ,αν μας ενοχλήσουν,στο ελληνικο κρατος,οπως εκανε ο Μητσοτάκης παλια στην Κρήτη,με το βοηθό του ,τον αρχίμπατσο Νηστικάκη...[διευκρινιζω ορολογια μου,μπάτσος = ο πουστης αστυνομικος, αστυνομικος = ο αστ. οπως πρεπει να ειναι ]
06 Δεκεμβρίου, 2011
βικυ βουλγαρα...ξεπετα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2