Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κατα της 7το απογευμα επισκευφτηκα το σπιτακι μετα απο ψαξιμο ανεβενω τις σκαλες μπαινω μεσα και βλεπω ενα ομορφο τρελλο γκομενακι με γαματες ματαρες. Μου λεει η τσατσα πισοκολιτα ελευθερο στοματικο 69 ελευθερα πιασιματα 15 ευρο. Ετσι εκανα την πληρωμη και μπηκα.

Η κοπελα πολυ γλυκια ολο ναζακια ερχετε στο δοματιο ξεκιναει με πιπα χωρις αρκετα καλη μετα της λεω 69 και αρχησε να ναζακια και δεν θελω και οχικαι........τα περνω και τις λεω κατσε απο πανω ουτε αυτο ηθελε........λεω απο μεσα μου δεν θα τα παμε καλα . Ξεκιναω την βαζω απο κατω και ξεκινισα μετα κουραστηκα και την εβαλα στα 4 εκει αρχησε να κανει και βογγητα και να λεει οτι χυνη μαλακιες για να με καυλωση εγω συνεχισα να την γαμαω μεχρι που κουραστηκα ( ειχα πηδηξη και αλλη ποιο πριν και εμινα) τα περνω και της λεω φυγε ξεκινησε αυτη και δεν θελω να φυγεις χωρις να τελειωσης και ολο αυτο με ναζι. Τα περνα και της λεω εξαφανησου.........ειχα ξενερωση με την παρτητης

Δεν λεω καλη εμφανηση πολυ γλυκια αλλα αυτα που λεει οι τσατσα δεν τηρουντε μεσα.....


Κριμα........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2011
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2011
Η Σοφία ήτανε φίλε, το ρουμανογυφτάκι; Αν τη λέγανε έτσι απ΄ ότι διάβασα στις αναφορές, αυτή δουλεύει Φυλής 84 και Φωκαίας 25 πάνω και τα ρουφάει όλα τα χύσια μέσα στο στόμα. Δε θέλει πολλά πολλά κουβεντολόγια μαζί της γιατί είναι εντελώς μαλακισμένο. Απλώς της τα αδειάζεις όλα μέσα στο στόμα με τσαμπουκά και μετά τη σουτάρεις κανονικά. Εγώ την έχω πάρει 4 φορές συνολικά και πέρασα καλά κάνοντας το δικό μου γούστο και όχι τις μαλακίες της.
05 Δεκεμβρίου, 2011
Στο πρώτο όχι για υπηρεσία που ειπώθηκε στο σαλόνι, τη διώχνεις και ζητάς λεφτά πίσω.
Π
Πύρκαυλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2