Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
τη μια απ τις 2 αννες την ειχα δει πριν λιγες μερες και ειχα εντυπωσιαστει παρα πολυ,αφου προκειται για μια πανεμορφη κουκλιτσα και περασα απ το μαγαζι σημερα για τεστ ντραιβ...

σημερα τσατσα δεν εμφανιστηκε,αλλα βγηκαν οι 2 αννες και παρουσιαστηκαν μονες τους...
η μια ειναι ενα κοντο γυφτακι...καυλιαρικο μουνι...και αυτη μιλαγε ελληνικα και εκανε την τσατσα...ενω η αλλη,το λουλουδακι,δε μιλαει λεξη ελληνικα...

οσο μιλαγε η κοντη εγω κοιταζα το λουλουδακι με στο στομα ανοιχτο σα χανος...
της ειπα οτι θα παρω τη μουγγη και με πηγε στο δωματιο οπου αρχισε να ζητιανευει και δευτερο εικοσαρι για παρτουζα...
-παρε μας μωρο μου και τις 2 να σου κανουμε να σου ρανουμε...γιατι δε μας παιρνεις?
-δε μου περισσευουν τα 40 ευρω
-ελα μωρο μου...μπλα μπλα μπλα
-ελατε με 30 αν θες κι οι δυο
-ενταξει...

περιγραφη πρωτης αννας:
βουλγαρογυφτακι κοντο...καυλιαρα αν μη τι αλλο...με σωμα μελαψης βραζιλιανας κοντοσβούρας...και αντιστοιχο προσωπο...ωραιο κωλαρακι και ωραια βυζακια με μεγαλουτσικες καυλωμενες ρωγες...
ηλικια ψιλοαπροσδιοριστη μαλλον...καπου στα 25-30 ας πουμεΧμμμ;

περιγραφη δευτερης αννας:
βουλγαρακι μελαχρινο...~164,~47 κιλα,τελειο νεανικο κορμακι με ελαστικη σαρκα...αψεγαδιαστο τρυφερουδι σε ολα του...με 3,5αρες ευπλαστες θεικες βυζαρες...πανεμορφο γλυκο ερωτευσιμο προσωπακι...μια οπτασια πραγματικα...
ηλικια ~19...

στο δωματιο εκατσαν ακριβως 8 λεπτα(ηχογραφημενη συνευρεση)...και σ αυτα τα 8 λεπτα ηταν πολλα γδυσιματα/ντυσιματα κτλ...

η κοντη ουσιαστικα συντονιζε τα παντα και η μικρη ηταν υπο τις οδηγιες της...

ημουν ορθιος οταν μπηκαν η κοντη μπροστα παντα κι η μικρη απο πισω...και επεσα πανω στην κοντη,η οποια ομως επεμενε να ξαπλωσω για πιπα,οπως και εκανα

πριν μου βαλει καποτα της εγλειψα λιγο τα βυζια νομιζω (ωραια βυζια για γλειψιμο) και τη χουφτωσα...

λεω "νομιζω" ,γιατι εγιναν ολα τοσα γρηγορα και εντονα...βυζια απο δω, κωλοι απο κει ,εναλλαγες,παλι πιπες παλι γαμησια...κι ολα μεσα σε 7' και πολλες καυλες...οποτε ειναι ενα συνοθυλευμα στιγμων με καποια μικρα κενα μνημης ισως...

(στην επιλογη προκαταρτκικα νομιζω πρεπει να μπει και επιλογη "ελαχιστα")

ξεκινησε πιπα λοιπον η κοντη...ενω ηταν στο πλαι μου...κι εγω προσπαθουσα να απλωσω τα κουλαδια μου στο θεομουνο ,που ηταν ακομα φοβισμενο(?) και ηταν στα ποδια μου, χαμηλα...
μαλλον ειχα πλακωσει την κοντη οποτε μου πε να κατσω πισω και να μεταφερθει η μικρη στο πανω μερος του κρεβατιου να πιανω με την ησυχια μου...
εδω ηταν ωραια τα πραγματαΣπασίκλαςειχα αγκαλιασει το μικρο ...επιανα βυζαρες(μιλαμε για βυζαρες!),κωλους...εγλειφα απο δω,εγλειφα απο κει...και η αλλη με τσιμπουκωνε...(δεν προσεξα την πιπα της,αλλα ψιλοκαλη πρεπει να ταν...)

μετα ανεβηκε απο πανω η κοντη ,ενω συνεχιζα το ιδιο βιολι με θεομουνο,που ειχε χαλαρωσει ...

γαμηθηκε λιγο η κοντη με ψευτικα βογγητα και καυλολογα(καθ'ολη τη διαρκεια ελεγε ψευτικα καυλολογα η κοντη) και μετα σηκωθηκε...μου αλλαξαν καποτα και αλλαξαν θεση...
η μικρη στην πιπα και η κοντη πανω να τη γλειφω/χουφτωνω...
η μικρη ομως δεν το χε καθολου στην πιπα και με ποναγε πολυ...οποτε τον πηρε παλι στομα η κοντη και μετα απο λιγο με καβαλησε το μωρακι(η μικρη)

η μικρη γαμηθηκε με πολυ νευρο και ενιωθα το καυλωμενο μουνακι της να μου "τα ζηταει"...ενω εγω ποτε εγλειφα τις ρωγες της κοντης και χτουφτωνα μουνι/κωλο(δεν αφηνε δαχτυλα μεσα) ...και ποτε επιανα παλι τη μικρη που κοπανιοταν καυλωμενη...
η κοντη επαιζε (και καλα) το μουνακι της ενω ειχε ανοιχτα τα ποδια και μου λεγε να το κοιταζω στον καθρεφτη...

ενω βρισκομαστε στα 6.30' αρχισε τα "ελα αγκαπη μου" κτλ...ενω κοιταζε το εικοσαρι=ρεστα απ το πενηνταρικο, στο κομοδινο και μου πε "ελα μωρακι μου δωσε αλλα 20 ευρω να κατσουμε λιγο παραπανω"(κουνια που την κουναγε)
η μικρη καπου εκει σηκωθηκε και αρχιζε να μου τον παιζει δυνατα για να χυσω(τετοιες οδηγιες εχει παρει φαινεται...)...και της λεω τι κανεις εκει!ανεβα πανω...
και εκει τωρα δεν καταλαβα τι εγινεMoney Mouthανεβηκε αλλα δεν ξερω σε ποια τρυπα το βαλε ,γιατι μου φανηκε πολυ στενη και ανυδρη...ενω πριν το μουνακι της ηταν καυλωμενο και υγρο...Χμμμ;
παντως με που το ξαναβαζε εγω εχυσα(αθορυβα εντελως,αφου δεν το καταλαβε) και της ειπα να σταματησει μετα απο λιγες παλινδρομησεις...

----------

λοιπον...
πρεπει οι πουτανες να καταλαβουν οτι τα λεφτα δεν τα παιρνουν τι στιγμη που το εικοσαρι αλλαζει χερια...
αλλα οταν εσυ εχεις μεινει ευχαριστημενος,οταν θα βγουν απ το δωματιο...
αν διεθεταν τη στοιχειωδη νοημοσυνη να καταλαβουν οτι ετσι θα αποκτησουν πελατεια και θα βγαλουν λεφτα...θα μαστε ολοι πολυ πιο ευτυχΥσμενοι...

αν αντι για 8 λεπτα καθονταν 13 στο δωματιο...και ειχαν λιγη περισσοτερη ορεξουλα,σιγουρα θα ξαναπηγαινα στο 91 και θα πηγαιναν κι αλλοι που θα διαβαζαν την κριτικη...

----------

η κοντη λοιπον σιγουρα δεν αξιζει...ειναι ξεπετα κι απο εμφανιση τιποτα ιδιαιτερο...

η μικρη ομως ειναι αστερι...
σπανια βρισκεις τετοια αγγελουδενια μωρακια στα μπουρδελα και γι αυτο πιστευω αξιζει...
και στο γαμησι δεν ηταν καθολου κακη...πιστευω αν την ειχα παρει μονη της και την καθοδηγουσα απ την αρχη περναγα μια χαρα!λογικα θα την ξαναεπισκεφτω,αφου τη σκεφτομαι και καυλωνω!
βεβαια μην περιμενα και τρελα πραγματα ...ειναι αγαρμπη και δεχεται "κακες" οδηγιες απ οτι φαινεται...

βεβαια οσοι δινουν βαση στη συμμετοχη και μενουν ασυγκινητοι ακομα κι απο πανεμορφες κουκλες,δεν ειναι αυτο που ψαχνουν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Άννα 2
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2011
ρε θηριο απεναντη μενει ο θειος μου Χεχε!
S
stam_90
05 Δεκεμβρίου, 2011
το γαμησα στα τυπογραφικα...σορυ...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2