Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο βολτα στα σπιτακια ειπα να παω να καταθεσω και δευτερη φορα.
Μπαινω στο σπιτακι και μου λεει οι τσατσα πισοκολιτο 69 ελευθερο στοματικο απο πανω απο κατω ολες τις στασης 15 ευρω. Το σπιτακι ηταν γενικα καθαρο και τα δωματια σε σχεση με αλλα που εχω δει ειναι πολυ ποιο καθαρο.

Τωρα οι κοπελα ηταν ψηλη λεπτη καμια 35 χρονων τρελλλοοοο καυλακη μικρο βιζακι οχι σκληρο πολυ πλαδαρο. Μπαινω στο δωματιο ξεντινομαι και μετα απο λιγο ερχετε η κοπελα νομιζω τσεσικα την λεγανε. Ερχετε βγαζει οτι φορουσε και ξεκινισε να μου περνει τσιμπουκη οχι απλα καλη πολυ καλη σε στελνη στον ουρανο πολυ υγρο χωρις δοντια μακαρι να μου επερνε για ωρες πιπα. Αλλα δυστυχος δεν κρατησε για παρα πολυ. Την βαζω για 69 ηταν αρκετα καθαρο το μουνι της δεν βρομουσε ουτε ειχε αλιφες. Ξεκινισα και την εγλυφα και αυτη συνεχισε με καποτα να μου περνει τσιμπουκι. Μετα την ββαζω απο πανω και ξεκινησε να χτυποιετε πολυ δυνατα τα εδινε ολα. Μετα την βαζω στα τεσσερα την γαμουσα αλλα δυστυχος δεν μπορεσα να τελειωσο γιατι ειχα πηδηξη πριν απο κανενα τεταρτο αλλη και ηθελα χρονο βεβαια η κοπελα αρχισε να μου το παιζει για να μην φυγω ετσι και εκει την εκανε καλα την δουλεια της αλλα και παλη εγω δεν.......



Πολυ καλη θα ξαναπαω σιγουρα τιμαει τα λεφτα που περνει και με το παραπανω............

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού