Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 86 10
Sex Studio 111190
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Στεφανια την γνωριζω πάνω απο 5 χρόνια...απο τοτε που δουλευε και στην Παιωνιου και στο Βουνό (Βριλησου ) κτλ.
Μιλφαρα Ρωσιδα. Νταρντανα (υψος 1,75) με μεγαλα φυσικα βυζια με ωραιες ρωγες, απαλο δερμα, πρασινες ματαρες. πληθωρικη γυναικα με λιγα κιλα παραπανω που της πανε ομως. Εχει γλυκια φωνη και γενικα ειναι σεξυ γυναικα.
Ειχα χρόνια να την παρω και οταν με εβγαλε εκει ο δρομος πδεν εχασα την ευκαιρια. Την ειδα και που φοραγε ανα μαυρο ολοσωμο εσωρουχο εφαρμοστο και μου αναψανε τα αιματα. Η τσατσα στο στουντιο ευγενεστατη, το δωματιο ομως χωρις ντουζ και νυπτηρα. ειχε και ενα στρωμα της κακιας ωρας, Παρτε ενα καινουργιο στρωμα παιδια! μπορεις βεβαια αν θες να κανεις ντουζ στο μπανιο. Εδωσα το 50αρι 9υπαρχει και προγραμμα στα 40) και περασα.
Με τη Στεφανια παντα περναω καλα. Ηρθε γεματη διαθεση και χαμογελο. Φιλια και τριψιμο με τις βυζαρες της σε ολο μου το σωμα, γλυψιμο στιες μουνοχειλαρες της απο την πλευρα μου και σεξ πρωτα αυτη απο πανω και να εχω τις φοβερες της βυζαρες στο προσωπο μου και μετα αυτη στα 4, ειναι καυλα να εχεις τετοια γυναικαρα στα 4, απλωνετα και πιανει ολο το κραβατι με τις ποδαρες της!
Επειδη ημουν κουραμενος απο πολλες καταθεσεις και περπατημα και δεν τελειωνα, εκαυτσε με υπομονη μαζι μου στο δωματιο και με τελειωσε με στοματικο και handjob. Δεν κοιταξε καθολου το ρολοι και μπραβο της.
Ειναι μια αριστη επιλογη για τους μιλφολατρες,

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2011
Όχι λίγα κιλά παραπάνω, αρκετά θα έλεγα..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1