Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αντριανα ή Αντρε ειναι μια Ρουμανα καμια 25 χρονων+,μελαχρινη,μετρια στη φατσα,μετριο βυζι με μεγαλη πεταχτη ρωγα,μεγαλη κωλαρα αρκετα σφιχτη και λιγο κοιλιτσα.Ειναι λιγο ατσουμπαλη στο σωμα σαν εικονα αλλα και συμπαθητικη.Ειχα ακουσει καλα λογια γι'αυτην,την ειχα καιρο στο προγραμμα οποτε σημερα που την πετυχα μπηκα.Πηρα το προγραμμα 69 με γυμνο στα 50ε.60ε κανονικα το ελεγε η τσατσα αλλα με μεγαλη ευκολια κοψαμε το 10αρικο...

Μπηκα σ'ενα απ'τα μικρα δωματια που στην ουσια ηταν ενα και το χωρισαν στα 2.Αν τεντωθω καθετα στο κρεβατι δηλαδη το κεφαλι θα ακουμπαει στον ενα τοιχο και οι πατουσες μου στον αλλο.Περιμενα και καμια 7 λεπτα μεχρι να ερθει οποτε αρχισε να με πιανει και ενα μπουκωμα εκει μεσα.Αθλιος χωρος δηλαδη...
Τελοσπαντων η κοπελα μπηκε ορεξατη στο δωματιο,πεταξε το στρινγκ αμεσως και ηρθε και με καβαλησε και κουνουσε τη λεκανη μπρος πισω πανω στον πουτσο μου και με καυλωσε σχετικα γρηγορα.Ειχαμε και καποια πεταχτα φιλακια στα χειλη και πολυ ρουφηγμα στις ομορφες ρωγες της που το δεχεται με ευχαριστηση.
Μετα την ξαπλωσα ανασκελα με σηκωμενα ποδια για το κλασσικο πουτσοτριψιμο που δεχτηκε ευχαριστως στο μουνι αλλα οχι στον κωλοΘυμόςΘυμός
Συγχρονως επεφτα και πανω της ολοκληρος για καποια φιλια στο λαιμο και στα βυζια και στην κοιλια αλλα ψιλοτραβιοταν γιατι γαργαλιεται λεει.
Ξαπλωσα μετα κι εγω για πιπα.Πολυ μετρια πραματα εδω...Βιαιες κινησεις,στριψιμο του πεους σε αντιθετη κατευθυνση απο τη στυση(μεγα λαθος τεχνικης) και πολυ σαλιο που εμενα δε μ'αρεσει.Αρχιδογλειψιμο ουτε για πλακα και οταν της ζητησα να με χαϊδευει περιξ της περιοχης μου τα'σφιξε λες και ηταν μπαλακια αντιστρες.Με πονεσε και ξενερωσα και εντελως.Βεβαια κανει το απολυτο βαθυ λαρυγγι η κοπελα με χαρακτηριστικη ανεση αλλα αυτο απο μονο δε λεει τιποτα.
Τελοσπαντων δεν ημουν στο 100% της στυσης αλλα μου περασε τελεια την καποτα και της ζητησα να καβαλησει.Ψιλοστραβωσε αλλα δεχτηκε.Κακη σταση στην αρχη διοτι εκατσε με τα γονατα στο κρεβατι ριχνοντας ολο της το βαρος πανω μου πραγμα το οποιο δε μου αρεσει και με δυσκολευει.Της ζητησα να πατησει με τα ποδια στο κρεβατι αλλα και παλι δε μου αρεσε διοτι δεν εκανε μεγαλη κινηση πανω κατω.
Οποτε γυρισαμε σε πισωκολλητο με την κωλαρα ωραια στημενη.Προσπαθησα να συγκεντρωθω μιας και απ'εξω ακριβως στο σαλονι ηταν 2 βλακες τους οποιους ακουγα λες και ηταν ακριβως διπλα μου....Επισης ακουσα ολες τις διαφημισεις του ραδιοφωνουΘυμός
Και πανω που αρχισα να ψιλοκαυλωνω για να τελειωσω κιολας ηρθε η μαλακω η τσατσα πανω στο 12λεπτο και αρχισε να ξεροβηχει πανω στην πορτα σαν συνθημα στην κοπελα.
Λαβετε υποψιν οτι η αποσταση μεταξυ του χεριου μου,της τσεπης του μπουφαν και του πομολου της πορτας ηταν περιπου στους 30 ποντους το ενα απο το αλλο.Αλλα δυστυχως δεν ειχα ενα κουτακι Halls να της πεταξω στο κεφαλι για να ανακουφιστει λιγο απο τον βηχα.
Βεβαια η κοπελα εκανε την υπομονη της και αφου μου ξανασηκωθηκε στο 100% τελειωσα μεσα της με δυνατο σφυροκοπημα.Εβαλε αμεσως το στρινγκ και εφυγε σχεδον τρεχοντας.

Συμπερασμα...
Η Αντρε δειχνει μια σχετικη ανοχη σε ολα.Δηλαδη θελει να σε ευχαριστησει πιστευω αν και ειναι σχεδον αμιλητη.Ομως εχει πολυ κακη τεχνικη κατ'εμε,εχει ατσουμπαλο βαρυ κορμι δυσκολο στο χειρισμο και απο μερους της αλλα και απο σενα,ειναι μετρια εμφανισιακα και φυσικα δε βοηθαει καθολου και ο χωρος.Οποτε μια μετρια κοπελα σε εναν πολυ κακο χωρο τι αποτελεσμα μας δινουν??Εμμμμ....Μετριοτατο.
Αφηστε το καλυτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.296
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2011
Στην οδό Ταντάλου, πέρασες το μαρτύριο του Ταντάλου βρε φίλε.
Κατά τ' άλλα ωραία κριτική, σου έδωσα το 5 στα 5.
Δεν είσαι τυχαία το 75.82%
04 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να'σαι καλα ρε φιλε...Δυστυχως η ταση μου τωρα τελευταια να παιρνω αδοκιμαστες κοπελες μαλλον δε μου βγαινει σε καλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2