Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
μετα απο μια περιπετεια οσον αφορα την συννενοηση με το γραφειο.....ηρθε η roze ...η πρωτη εικονα που με αφησε σιγουρα δεν ηταν εντυπωσιακη...μετρια στο αναστημα...ενα φορεμα...απλο....και ειναι πια καστανη οχι μελαχροινη............
....φιανοταν...διακρινοταν καλυτερα η κουραση της ημερας καθως ειμουν τελευταιο ραντεβου....αλλα προσπαθησε να μου δειξει οτι εχει καλη διαθεση....παμε τωρα στο κυριως οπου αρχισαν και οι ευχαριστες εκπληξεις...
γδυνεται λοιπον και μου αποκαλυπτονται δυο βυζια Κουλαριστουργημα 3αρακι με "τσιμπημενο" τεσσαρακι....εκει καναμε μια σταση..γλυφωντας και ρουφωντας...!!!!.μετα τα βυζια της τον δινω στο στομα για να δουμε ...τι κανει...πρωσωπικα δεν ειμαι λατρης της πιπας αλλα του deeptrow οποτε δεν εχω αποψη για τις επιδοσεις...της κοπελας στην πιπα..μολις με δικια μου παραινεση το γυρισαμε στο βαθυ λαρρυγγι....τα πηγε καλα...μολις ξεκινησα ομως...τις..."παραλλαγες"..να "φουσκωσουμε" κανενα μαγουλακι...να δωσουμε κανενα "σκαμπιλακι"...να πιασουμε λιγο αμυγδαλιες....η κοπελλα εδειχνεΧμμμ; να με ακολουθει.(φιλοτιμα δεν μπορω να πω)..οποτε τα παρατησα..
....σε ολη ομως αυτην την διαρκεια... ετσι οπως ηταν στα τεσσερα εγω ανακαλυπταΓλώσσα χουφτωνοντας ενα υπεροχο κωλαρακι...καλοσηματισμενο σφιχτο...και με τελειες καμπυλες για τους λατρεις του anal.....τεσπα συνεχιζουμε σε ιεραποστολικο οπου η κοπελλα παρολο που ειχε βαλει λιπαντικο ηταν αρκετα σφιχτη και γενικως πηγαινοντας χαλαρα το φχαριστηθηκα...το γυρναμε σε πισωκολλητο και εκει εγινε το ατυχημα οταν βλεπεις εναν τετοιο κωλο στημενο στα τεσσερα δεν αντεχεις και αρχιζεις το σφυροκοπημα...ε ηταν υποθεση δευτερολεπτων να χυσω στο προφυλακτικο ...ακολουθησαν λιγες μαλακιες....social time οπου μου εδειξε οτι ειναι μια εξυπνη κοπελλα ...και σιγουρα δεν το εχει παρει ψηλα τον αμανε....σε γενικες γραμμες σιγουρα καλη οχι εντυπωσικη...μια καλη επιλογη....οσο για το ποσο των 250 ευρω θα το χαρακτηριζα οσο πιο ευγενικα μπορω υπερβολικο...αλλα εδω μαλλον πρεπει να γραψω κριτικη για το γραφειο και φυσικα οχι για την κοπελλα..σιγουρα θα εκανε την διαφορα αν μας αφηνε να ανοιξουμε λιγο το υπεροχο κωλαρακι της....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2011
Όσο αξίζει ένας κώλος δεν αξίζει ο κόσμος όλος !!!!!!!!!
05 Δεκεμβρίου, 2011
Κωλος κύριοι το μουνι του μέλοντος
08 Δεκεμβρίου, 2011
deeptrow???
τι ακριβώς είναι αυτό??
08 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελληνιστη βαθυ λαρυγγι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4