Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστερα απο την αποχη μου απο της κριτικες η οποια δεν συνδιαζεται με αποχη και απο τον αγοραιο ερωτα ειπα να επανελθω εφοσον εχω κεφια. Δεν ημεθα και στα καλυτερα μου, διοτη ουδεις δεν ειναι αλλα τελοσπαντων.

Τυχαια περασα απο την φυλης επειδη γυρνουσα απο την σχολη μου και ειπα να κανω μια μικρη τσάρκα στα παλια λιμερια οπου εγεινα αντρας, μετρια πράγματα,πιτσιρικες που ψαρευουν πελατες στο δωματιο και μεσα μουγκα -σκουπα και μερικες μιλφάρες,οπως η τανια που την εχω παρει και αλλες φορες αλλα βαριομουν να γραψω αλλα σημερα βγηκε καλο γαμησι οποτε λεω να γραψω.

Η γνωστη τσατσα η ξανθια η 50αρα η οποια ειναι ολιγον ψυχρη, αλλα εαν γινεις τακτικος πελάτης θα σε εχει βασιλιά , ειναι πολλα τα λεφτα λακη,αλλα και η τανια δεν παει πισω, εχω παει τοσες φορες και δεν εχω καταφερει να ρωτησω την ηλικια της, οταν ηρθε κοντα μου ομως την ψηλιαζομαι για 35-40, εαν δεν εχει make up η ριτιδες κανουν μπαμ.
Εδωσα τα λεφτα στην τσατσα , βγαζω ρουχα και περιμενω στο κρεβατι, εντομεταξυ ειχε τρελη ζετη μεσα λογο του κλιματισμου, ακινητος ημουν αλλα μετα που επεσε το σεξ υδρωσα.

Μπηκε λοιπον η τανια , με ευχαριστησε για αλλη μια φορα που την επισκεφτηκα και μαλλον ηταν η τελευταια διοτη ψιλοβαρεθηκα.
Βγαζει τα δικα της αρχηζουμε λιγα χαμουρεματα, εντυπωση μου εκανε οτι με εμενα ηταν λιγο αγαπησιαρα διοτη συνηθως αυτο μου συμβαινει με της μικρες και πιστευω η μεγαλυτερες ειναι ποιο σοβαρες, η δεν ειναι? Χμμμ;

Μερος 1:
Αρχησε να με γλυφει σε ολο το σωμα,μπουτια , κοιλια κλπ, διοτη ειχα παει μυρωδατος και ειχα κανει μπανιο το πρωι οποτε δεν υπηρχε προβλημα. Μετα απο αυτο ξεκιναει μια καλη πεολειχια οπως παντα δηλαδη, δεν θυμαμαι να εκανε κακη, λιγο ακαποτο στην αρχη για να καυλωσουμε εβαζε λιγο δοντακι αλλα δεν με πηραξε, στην συνεχεια με καποτα ηταν ποιο απαλο και η αισθηση του δοντιου δεν υπήρχε. Συνεχησαμε λιγα χαμουρεματα ακομα και ημασταν στο επομενο σταδιο σχεδον του κυριους πιατου

* Επισημανση : Eχει ωραιο σωμα για την ηλικια της και κωλαρα, απο φατσα ειναι εκφυλη για την ηλικια της δηλαδη βγαζει σεξουαλικοτητα, αλλα αβαφτη κανει μπαμ οτι ειναι μεγάλη. Μειον εδω περα το μικρο βυζι, ειχε και ωραιο αρωμα στον λαιμο της


Μερος 2:

Στο κυριος πιατο τωρα αλλάξαμε τρεις στασεις ιεραποστολικο, στα 4, και αυτη απο πανω μου.
Σε ολες η συμμετοχη αρκετα καλη,δεν ειναι οπως πολυ παλια που γουσταρε οταν γαμιοταν αλλα τωρα το εχει συνηθησει.
Επεσε δυνατο ξεσκισμα δεν μπορω να μπω, εντυπωση μου εκανε οτι αρχησε να καυλωνει ενω συνηθως δεν εχει οργασμο
πως της καυλων ετσι ολες ο πουστης. Πλακα κανω Χαμόγελο
Ειναι πολυ δεκτικη σε οτι πιασιματα και αν κανεις, οπου και να την πιασεις δεν θα πει οχι, αυτο ειναι το νοημα.
Δεν αντεξα αλλη σταση και απο την κουραση δεν μπορουσαν να τελειωσω ορθιος, ειχα υδρωσει, της ζητησα μια χειρομάλαξη να τελειωνουμε γρηγρα και ετσι εγεινε.


Επιλογος :
Τελειωσε και μια συνευρεση με την μιλφαρα , καλα περασα, αισθανθηκα σαν να εφυγε ενα βαρος απο πανω μου νευρα, ανχος,σταναχωριες εφυγαν για καποιες ωρες.
Με χεραιτησε με ενα φιλη και την εκανε.

Να σας πω την αληθεια την ψιλοβαρεθηκα, διοτη δεν ειμαι τρελα λατρης των μιλφ αλλα εχω παει διοτη ειναι εμπειρη , και στην τελικη η πιτσιρικες πλεον εχουν ξεσαλώσει και ξεπετανε .

Οποιος ομως ειναι λατρης και εχει παθος με της 30-40αρες να παει σιγουρα.

Αυτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Τάνια
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2011
Πρωκτικό σεξ η Τάνια;
Μάλλον λάθος κλικ έκανες τύπε...
Π
Πύρκαυλος
03 Δεκεμβρίου, 2011
οχι καθολου λαθος, πηγα να της βαλω δαχτυλο απο πισω που δεν εβαλα και δεν ειπε οχι..


S
stam_90
03 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό δεν σημαίνει όμως πρωκτικό έρωτα ρε τύπε!
Π
Πύρκαυλος
04 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλα ρε τι ειναι αυτα που λες.....το οτι δεχεται δαχτυλο δεν σημαινει οτι τον τρωει κιολας....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4