Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατα τη γνωμη μου η Λίντα είναι μέσα στις δύο κορυφαιες από πλευράς υπηρεσιών στουντιογυναίκες που έχω συναντήσει. Την επισκέφτηκα σε ένα από τα κορυφαία αθηναικά στουντιο (Sensuality). H αλήθεια είναι ότι το αποφάσισα ξαφνικά καθώς όλα έδειχναν ότι δεν θα μπορούσα να πάω. Φυσικά κάθε άλλο παρά το μετάνοιωσα.

Καθυστέρησε λίγο να έλθει στο δωμάτιο. Μπήκε δυναμικά με αγκαλιές και φιλιά και αμοιβαία καλωσορίσματα. Πέσαμε στο κρεβάτι και άρχισε η γνωστή κατά τις συναντήσεις μας ...μάχη. Αγκαλιές, στριφογυρίσματα, και αμέσως στο ψητό τουτέστιν επίθεση στο στήθος της, στις ρόγες, βυζαγμα, ζύμωμα κτλ. Κατεβαίνω και περιποιούμαι με το στόμα μου τα κάτω χείλη. Δαχτυλοσκοπώ αλύπητα. Με βάζει κάτω, σκουφί και μού αρχίζει στοματικό και δεν έλεγε να σταματήσει ενίοτε το γυρίζαμε και σε 69 πότε εγώ και πότε εκείνη από πάνω, εναλλαγές, περιστροφές και άλλοτε πλάγιο 69. Εγλυφε και ρουφούσε μπάλες. Τη σταμάτησα γιατί μετά από τόσην ώρα ήμουν έτοιμος να εκραγώ. Ανεβαίνει από πάνω και αρχίζει την ιππασία. Καλπασμός... Συνέχεια και τέλος με την κλασσική σταση με εμένα να μην αντέχω άλλο εκείνη να τη νοιώθω να πάλλεται από κατω. Χαλάρωση με αγκαλιές και κουβεντούλα.

Λίντα σευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά! Μαζί σου ποτέ δεν είναι αρκετά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού