Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστερα από την επισκεψη της δευτερας ειχα αποφασισει να επαναλαβω την επισκεψη για μια πιο ολοκληρωμενη εικονα.Αφου περασα πρωτα από την τανια στο 69 β για μια καταθεση διαπιστωσα ότι υπηρχε στο μυαλο μου η διαθεση για μια επισκεψη στην ελενα.Ετσι πιο χαλαρος μετα τη πρωτη καταθεση θα μπορουσα να δω την ελενα ολοκληρωμενα πια.Ελευθερα προκαταρκτικα στην αρχη,κανενα προβλημα,πολύ συντομο γλυψιμο και από μερους μου όταν την εφερα από πανω μου,τα οποιο δεχτηκε μ ευχαριστηση στα κατω χειλη της ,στοματικο κατοπιν από μερους της και στη συνεχεια σεξ σε ολες τις στασεις που αυτό ηταν και το ζητουμενο.Εκει όμως υστερησε,δοκιμασα ολες τις εκδοχες,ιεραποστολικα,από πανω αυτή,,πισωκολλητα,οπου η συμμετοχη ηταν αρκετα παθητικη,και όταν λεω παθητικη εννοω ότι δεν ειχε αυτή την ενταση και τη ζωντανια που θα περιμενα.Σε καποιες άλλες δε παραλλαγες όπως πισωκολλητα στα ορθια και πλαγιαστα αρχικα φανηκε αιφινδιασμενη σαν να μην τις ηξερε η΄σπανια να τις εχεις δοκιμασει.,ενώ παλι φαινεται να πονουσε.Στο πλαγιαστο ωστοσο οφειλω να ομολογησω ότι η θεα του κορμιου της είναι πραγματικα απιστευτη,και γενικα εχει ένα κορμι τετοιο που δυσκολα μπορεις να συγκρατηθεις για να μη τελειωσεις γρηγορα.Παρολο που όπως ειπα στη διαρκεια του σεξ δεν βγαζει ενταση ,εν τουτοις δεν το κανει επιτηδες,είναι φανερο ότι μαλλον καπως ετσι πρεπει να λειτουργει.Η συμπεριφορα της παντως γενικα είναι πολύ καλη και φαινεται να είναι πολύ καλος χαρακτηρας.Η δευτερη κριτικη γινεται απλα για να είναι οσο το δυνατον καλυτερα ενημερωμενο το αναγνωστικο κοινο για το τι ακριβως είναι πιθανο ν αντιμετωπισει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού