Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα φιλοι μου και ας μπω κατευθειαν στο ζουμι.Φευγοντας απο καραισκακη και αφου ο θρυλος εχει καρφωσει 6 γκολακια λεω να παω και εγω να βαλω κανα γκολ, η ωρα ηταν 21.30 και επειδη δεν ειμαι και ανθρωπος που ρισκαρει ιδιεταιρα ειπα να παω στην Χριστινουλα μας.Ανεβαινω τις σκαλες και βλεπω συναιλευση των ΚΑΠΙ ,3η4 γεροντια να καθονται και να φουμαρουν και η χριστινα στο δοματιο ,ξενερωνω και λεω τωρα την γαμισαμε θα μπουν τα πουρά μεσα μεχρι να τουσ σηκωθει ξημερωσαμε αλλα για καλη μου τυχη ειχαν παει για οφθαλμολουτρο.Δινω το μπλε εισητηριο στον τσατσο και μπαινω μεσα, στο 2λεπτο ερχεται και το χριστινακι (4η φορα νομιζω που την προτιμησα).Ενταξει καθε φορα και καλυτερη ειναι αυτη γυναικα με τα γνωστα γλυκολογα στην αρχη σου διωχνει το αγχος,και με τα τριψηματα σε ολο το σωμα εχεισ γινει πυραυλος πριν ακομα σου παρει πιπα,μου τον βαζει και στο στομα(παντα με σκουφη) και τισ λεω ηρεμα λιγο γιατι θα ξεφορτωσω σε λαθος μερος.Με ρωταει μωρο μου πως θες;και τισ λεω ελα απο πανω μια και ειμαι και τισ σχολης του βυζοπιασηματος ενταξει τα σπαει απο πανω το χριστινακι με τισ 3 γνωστες στασεις που εχει οταν ειναι απο πανω μετα το κανουμε και μια στα ορθια και αφου ερχοταν η στιγμη τισ καταθεσης τισ λεω ξαπλωσε για να τελιωσουμε σαν ανθρωποι οπου εκει μου αρχιζει τα προστυχολογα τυπου χυσε μεσα μου και ελα να τελιωσουμε μαζι και κατι τετοια που αλλοι δεν γουσταρουν αλλα εμενα μ αρεσουν ,ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ το καλυτερο γαμιση που εχω ριξει σε μπουρδελο.Σιγουρα θα ξαναξαναπαω γιατι το 20 που δινεις το τιμα.Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
guardian_angel
Μέλος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2011
Οντος το Χριστινακι για safe sex ειναι οτι πρεπει......
03 Δεκεμβρίου, 2011
Παραείναι βαρετές αυτή και η φίλη της η Άννα.
Τυποποιημένες μέχρι αηδίας ρε παιδιά.
Π
Πύρκαυλος
04 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για προτεινε τιποτα καλυτερο !θελω ονομα ,βαρδια ,και μερος.
04 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσωπικά θεωρώ ανώτερη την Αννούλα από το Φυλής 136 (καμιά φορά και 109). Πρωινή βάρδια.
Φυσικά και η Τζούλια που λέγαμε την προηγούμενη φορά.
Είναι πιο αυθόρμητες.
Π
Πύρκαυλος
04 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θα σε ακουσω φιλε μου γιατι γενικοτερα ταιριαζουν οι αποψεις μας . Αλλα το χριστινακι θα εξακολυθησω να το θεωρω στανταρακι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5