Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση σήμερα με Rose. Έτυχε να αργήσω να βρω πάρκινγκ και το ανέβαλλα για μισή ώρα. Εν ταύτει περιπτώσει πήγα 5 με 10 λεπτά πριν το καθορισμένο ραντεβού και αυτήν άρχισε να μετράει την ώρα. Ξεκίνημα με φιλιά, χάδια, και πιπίλισμα στα στήθη. Πολύ όμορφα στήθη. Στη συνέχεια πίπα χωρίς προφύλαξη και ισπανικό (τα στήθη της προσφέρονται). Έπειτα γαμήσι σε διάφορες στάσεις. Σκεφτόμενος μην πάθω και δεν προλάβω να εκσπερματώσω, αποφάσισα να αφήσω τον εαυτό μου να τελειώσει στο γαμήσι. Έτσι και έγινε καβάλα στο άλογο με ρουφήγματα στα όμορφα στήθη της. Πλύσιμο και δεύτερος γύρος. Με έκανε πίπα για να τελειώσω στο στόμα της αλλά δεν τα κατάφερε. Της ζήτησα αλλά 5 λεπτά στοματικό μήπως και τελειώσω στο στόμα της, αλλά αρνήθηκε. Με διέκοψε και μου είπε ότι ο χρόνος τελείωσε. Γιατί δεν θα την ξαναέπαιρνα, αν και πέρασα καλά.
Α. Είναι η δεύτερη φορά που την τίμησα και θα προτιμούσα να ξοδέψω τα λεφτά για καινούργιες εμπειρίες.
Β. Στον δεύτερο γύρο μου είπε πως δεν δικαιούμαι σεξ γιατί την είχα κλείσει μόνο για μισάωρο. Λάθος, ο πελάτης πληρώνει για να παίρνει όση ώρα την έχει κλείσει την γκόμενα ότι θέλει. Παρόλα αυτά δεν έδωσα σημασία γιατί ήθελα απλά την δεύτερη φορά να τελειώσω στο στόμα της.
Γ. Της ζήτησα αλλά 5 λεπτά και αρνήθηκε μήπως και κατάφερνα να τελειώσω με στοματικό στο στόμα της. Δεν είμαι και σίγουρος ότι είχε συμπληρωθεί εντελώς το μισάωρο, ώστόσο θα μπορούσε να με κάνει την χάρη ώστε να με ευχαριστήσει περισσότερο.
Στο τέλος την ρώτησα την ηλικία της και τσαντίστηκε, μου είπε ότι είναι 45 ετών-αλλά δεν την αποκάλυψε!Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2011
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2011
ρε ουστ με την καθε καραπουτανα που στραβωσε επειδη την ρωτησες την ηλικια της..σιγα δεν της ζητησες την πρασινη καρτα της..μαγκεσ σταματηστε να της κανετε πλουσιες.180 για ενα πηδημα ειναι υπερβολικο ποσο..με τα ιδια πασ σε 4 διαφορετικα στουντιο κορυφαιας πιοτητας και με πολυ καλυτερα μουνια απο δαυτη.μην τισ κανετε πλουσιες....
01 Δεκεμβρίου, 2011
και σορρυ για την ορθογραφια μου.το εγραψα γρηγορα...
01 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τετοια λεφτα ..πληρωνεται και εχουν ξεφυγει οι βρωμιαρες...και θυμωνουν ..κιολλας...μακρια παιδια...στουντιο...και ολα καλα ..και καθαρα..
02 Δεκεμβρίου, 2011
το κοντοπουτανο ετσι ειναι σκατοχαρακτηρας και εγω οταν τη συναντησα τον αυγουστο πηγε να μαγκισει της λεω οκ δωσε τα μισα χρηματα για το υπολοιπο μσαωρο και μετα αλλαξε σταση και ξαναγυρισε στις γλυκες.συμπερασμα,μαδιστε την γιατι σηκωσε ψιλα τον αμανε ουστ
02 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο καθένας είναι όπως την βρίσκει φίλε. Εγώ προτιμώ από το να πάω 6 φορές σε ένα στούντιο, να πάρω ένα city tour στον ένα με δύο μήνες και μία με δύο γκόμενες από γραφείο στο σπίτι. Όχι ότι δεν πάω και σε στούντιο αλλά πολύ σπάνια-άντε μία φορά τον χρόνο.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5