Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
με τη σοφια σημερα εσπασα το ρεκορ μου περισσοτερων επισκεψεων με μια τανα...7Μεγάλο χαμόγελο

η σοφια δουλευει στο δεξι τροφωνιου 13...δε μπορω να καταλαβω γιατι ειναι συγχωνευμενα τα μπουρδελαΧαμόγελο

ειναι πολυ ομορφη γυναικα!την εχουν περιγραψει και αλλοι συναγωνιστες...

μιλαω για τη σοφια τη ρωσιδα...

ως προς την εμφανιση να σταθω σε μερικα σημεια...

-εχει παρα πολυ ωραιο απαλο δερμα...σε ολο της το κορμι...ακομα και οι γαμπες της ειναι παρα πολυ απαλες/λειες...μαλλον δε βγαζει καθολου τριχες...

-εχει απιστευτο αφρατο και απαλο κωλοΣπασίκλας

-πολυ ωραια ποδια και γαμπες,που δειχνουν ακομη περισσοτερο με τα τακουνακια της...(γενικα φοραει ωραια συνολακια και πορνοτακουνα και εχει ωραιο στυλ(μαλλι κτλ...))

-πολυ ομορφο προσωπο

παντα κανει πολυ καλο γαμησι...(μονο μια φορα την ειχα πετυχει να εχει μετρια ορεξη,αλλα παλι ικανοποιητικη ηταν)...
...αλλα σημερα ειχε τρελα κεφια!φαινοταν απ το σαλοναρισμα...

στο δωματιο εγινε χαμος...
ειχα κι εγω πολλες καυλες ,ηταν κι αυτη ηφαιστειο...οποτε με απογειωσε...

με τη σοφια το γαμησι ειναι σα να πηγαινεις με μια γκομενα σου...και δεν εννοω τον ηλιθιο ανυπαρκτο διαχωρισμο του gfe=γαμησι οπως το δειχνουν οι ταινιες και pse=οπως το δειχνουν οι αμερικανικες τσοντες...
...αλλα απ την αποψη του σπιτικου γαμησιου...η γυναικα ειναι χαλαρη και γαμιεται χωρις να σκεφτεται το χρονο η να ακολουθει συγκεκριμενες κινησεις σα ρομποτ...
...οτι θελεις την κανεις και το δεχεται με περισση χαρα...θελεις πολυ ωρα πιπα?θελεις ισπανικο?θες χαιδεματα χαμουρεματα?στα ορθια?στα ξαπλωτα?οτι γουσταρεις...
πολυ ωραια προκαρκτικα λοιπον με χουφτωματα,φιλια,ισπανικα κτλ κτλ...

η πιπα της τιποτα ιδιαιτερο μαλλον...

μετα αυτη απο πανω...οπου γαμηθηκε καυλωμενη ,δυνατα...ενω εγω ειχα πεσει με τα μουτρα στις βυζαρες της!
...καρφωμα στο πισωκολλητο χουφτωνοντας τη θεσπεσια κωλαρα της και ολα της τα ψαχνα...και οργασμος με σκουξιμο σαν του μογλη απ την καυλαΜεγάλο χαμόγελο
εμεινα λιγα δευτερολεπτα στο ιδιο σημειο να επανερθω στην πραγματικοτητα,ενω η σοφια μου τον εσφιγγε με τη μουναρα της!(εχει πανεμορφη μουναρα η τυπισσα!)

μολις σηκωθηκαμε απ το κρεβατι...μου λεει γελωντας "αρκούντα μου εσυ!"..."ετσι κανεις...αργκκκ γκροαρρ"...χαχαχα!γελαγαμε σα μαλακες με φιλησε κι εφυγε

απιστευτο γαμησι,απιστευτο μωρο...μιλφαρες φορεβερ!!!ΚουλΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 νώντας

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2011
"με τη σοφια σημερα εσπασα το ρεκορ μου περισσοτερων επισκεψεων με μια τανα...7"

Μιλάμε φουλ ερωτευμένος όμως ε; Γαμήσου
Π
Πύρκαυλος
01 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αλλο αγαπη και αλλο σεξ ροκαβλον...το πανε κι οι hi5 Γαμήσου
01 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστά, εσύ μόνο μαύρες ερωτεύεσαι... Γαμήσου
Π
Πύρκαυλος
02 Δεκεμβρίου, 2011
εμ σε τετεια ηλικια που να βγαλει τριχες η μεγαλοκοπελα???????
02 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι λες ρε νεα σμυρνη...40αρα ειναι...

και τοσο απαλο δερμα ειδικα στα ποδια δε βρισκεις ουτε στο καλυτερο πιπινι...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5